آفرینک
X

باب اسفنجی بیرون از آب The SpongeBob Movie : Sponge Out of Water (2015)

باب اسفنجی بیرون از آب The SpongeBob Movie

فیلم باب اسفنجی بیرون از آب The SpongeBob Movie : Sponge Out of Water درباره زمانی است که باب اسفنجی و همه دوستان بامزه‌اش، از اقیانوس بیرون می‌آیند و روی زمین، اتفاقات جذاب و جدیدی را تجربه می‌کنند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.0 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی باب اسفنجی بیرون از آب

همه عاشق برگرهای خوشمزه‌ای هستند که باب اسفنجی در رستوران آقای خرچنگ درست می‌کند و احتمالا بچه‌های شما هم با دیدن برگرهای جذاب و لذیذ این کارتون، برای خوردن یکی از همان برگرها، حسابی وسوسه می‌شوند. خب در این صورت باید بگوییم که یک نفر، دستور پخت همان برگرها را دارد و روی زمین، قرار است همان برگرها را بپزد. عالی است، نه؟ متاسفانه باید بدانید که نه! این اصلا اتفاق خوبی نیست! چرا؟ باید داستان فیلم باب اسفنجی بیرون از آب را که با اسم باب اسفنجی در خشکی هم در ایران ترجمه شده، برای شما تعریف کنیم که متوجه منظور ما شوید.

داستان فیلم سینمایی باب اسفنجی بیرون از آب

یک دزد دریایی بدجنس، یک کتاب جادویی پیدا می‌کند که هر چیزی در آن بنویسد، به واقعیت تبدیل می‌شود. دزد دریایی، داستان جزیره بیکینی‌باتم را هم در این کتاب جادویی می‌خواند و وقتی موفقیت برگرهای رستوران آقای خرچنگ را می‌بیند، تصمیم می‌گیرد که دستور محرمانه پخت برگرها را دزدیده و روی زمین، رستوران خودش را افتتاح کند. با دزدیده شدن دستور پخت، همه ساکنین جزیره بیکینی‌باتم دچار دردسر می‌شوند و باب اسفنجی همراه با بقیه دوستانش، تصمیم می‌گیرند به زمین آمده و دستور پخت را برگردانند. آیا موفق می‌شوند؟ برای جواب دادن به این سوال، باید به تماشای سینمایی باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی بنشینید!

نکات جالب باب اسفنجی بیرون از آب

باب اسفنجی شلوار مکعبی همیشه یک کارکتر محبوب بوده‌است. تمام سریال‌ها و فیلم‌های مربوط به این شخصیت مانند فیلم باب اسفنجی بیرون از آب در همان هفته‌های اول پخش، توانسته به سود بسیار خوبی دست پیدا کند. این فیلم جذاب با داستان هیجان‌انگیز خود، توانست کودکان و البته بزرگترهای زیادی را به طرفداران خود تبدیل کند. همه بخش‌های فیلم از دنیای زیر آب گرفته تا اتفاقاتی که در خشکی رخ می‌دهند، همه به طرز جالبی تمام عناصر محبوب کارتون باب اسفنجی را دارند. به همین خاطر، همه کودکان علاقه‌مند به باب اسفنجی، از دیدن فیلم باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی لذت زیادی خواهند برد.
در این فیلم، شکل ظاهری کاراکترها تغییر کرده و با ابرقهرمان‌های جدیدی مواجه می‌شویم که البته به‌شدت دوست‌داشتنی هستند. باب اسفنجی، پاتریک و حتی اختاپوس، همه ابرقهرمان‌هایی هستند که قدرت‌های خاصی دارند و با کمک همان قدرت‌ها، قرار است به هدف خود یعنی بازگرداندن دستور پخت برگرهای خوشمزه آقای خرچنگ، برسند.
تماشا فیلم باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی به بچه‌ها کمک می‌کند تا بتوانند تمام جزئیات داستان را به‌خوبی درک کرده و البته نکات مهمی را هم از آن یاد بگیرند.

چرا بچه ها باید فیلم سینمایی باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی را تماشا کنند؟

مهم‌ترین هدف باب اسفنجی و دوستان او، بازگردان دستور پخت است و در این مسیر، با مشکلات و موانع مختلفی روبه‌رو می‌شوند. بچه‌ها با دیدن تلاش این گروه چیزهای مختلفی یاد می‌گیرند و می‌توانید راجع به این نکته‌ها، با آن‌ها حرف بزنید:

 • رسیدن به اهداف، کار سختی است و به تلاش و پشتکار زیادی نیاز دارد؛

 • برای حل مشکلات، باید در کنار هم باشیم و هر کدام بخشی از کار را برعهده بگیریم؛

 • همه افراد صرف نظر از نوع قدرت‌هایشان، می‌توانند مفید باشند و نباید هیچ‌کس را بر اساس ظاهرش قضاوت کنیم.

پاتریک دوست اصلی باب اسفنجی است و در فیلم باب اسفنجی بیرون از آب و در پی چند اتفاق، از باب اسفنجی جدا می‌شود. با الهام گرفتن از این بخش، می‌توانید درباره مفاهیم مهمی مثل موارد زیر، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید:

 • از خود گذشتگی؛

 • وفادار ماندن به تعهدات؛

 • اهمیت خانواده و دوستان.

علاوه بر تمام موارد فوق، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در فیلم سینمایی باب اسفنجی بیرون از آب رخ می‌دهد، هرج و مرج وحشتناکی است که بعد از کم‌شدن غذا در جزیره اتفاق می‌افتد. از این موضوع کمک گرفته و درباره مشکلات دنیای واقعی با بچه‌ها صحبت کنید. برخی از این موضوعات مهم، شامل این موارد هستند:

 • اسراف مواد غذایی و تاثیر آن بر کره زمین؛

 • کمبود غذا در بخش‌های مختلف دنیا؛

 • رفتار درست در زمان کم‌شدن منابع مهم و مورد نیاز در زندگی.

تماشا و دانلود باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم سینمایی باب اسفنجی بیرون از آب با دوبله فارسی کامل فراهم شده و می‌توانید این فیلم جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین برای بچه‌های خود پخش کنید. امکان دانلود باب اسفنجی بیرون از آب و تماشای آفلاین هم در آفرینک وجود دارد. فیلم هایی مثل فیلم باب اسفنجی بیرون از آب علاوه بر کودکان، بزرگ‌ترهای زیادی را به فکر فرو می‌برد و برخلاف ظاهر ساده و کودکانه خود، معضلات مهمی را به مخاطبان خود، یادآوری خواهد کرد.
اگر فرزند شما از تماشا فیلم باب اسفنجی بیرون از آب لذت برد، پیشنهاد می‌شود انیمیشن سینمایی باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار را نیز برای او در آفرینک دانلود و پخش کنید.