آفرینک
X

بانو و ولگرد Lady and the Tramp (2019)

بانو و ولگرد Lady and the Tramp

فیلم بانو و ولگرد Lady and the Tramp درباره یک سگ خانگی به اسم لیدی و یک سگ ولگرد است که در کنار هم، یک ماجراجویی مهیج را در خیابان‌های شهر شروع می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی بانو و ولگرد

لیدی، سگ زیبا، مهربان و البته به‌شدت نازپرورده‌ای است که در کنار جیم و دارلینگ و در خانه‌ آن‌ها زندگی می‌کند. زندگی آرام و زیبای این دو نفر همراه با سگ‌شان یعنی لیدی، با به دنیا آمدن اولین فرزند آن‌ها کاملا تغییر می‌کند. لیدی با ورود نوزاد تازه احساس می‌کند که دیگر کسی او را دوست ندارد و فراموش شده است. به همین خاطر، از خانه فرار می‌کند و اتفاقات عجیب و پیش‌بینی نشده زندگی او از همان لحظه، شروع می‌شوند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که لیدی قرار است با چه ماجراهایی روبه‌رو شود، باید هرچه سریع‌تر تماشا فیلم سینمایی بانو و ولگرد با دوبله فارسی کامل را که با اسم « لیدی و ترامپ » هم در ایران مشهور شده است، همراه با فرزندان خود شروع کنید.

خلاصه لایو اکشن بانو و ولگرد

لیدی که تمام عمر در خانه و در کنار انسان‌ها زندگی می‌کرد، حالا از خانه خارج می‌شود و باید به شکل تازه‌ای از زندگی عادت کند. احتمالا شما هم به‌خوبی می‌دانید که زنده‌ماندن در خیابان برای یک سگ خانگی نازپرورده، اصلا راحت نیست و خوشبختانه یک سگ ولگرد، به داد لیدی می‌رسد. با وجود همه اختلافات اولیه لیدی و ترامپ ، ترامپ کنار لیدی می‌ماند و به او یاد می‌دهد که نوع دیگری از زندگی را هم تجربه کرده و بتواند در خیابان‌ها هم زنده بماند. البته که کنار هم ماندن لیدی و ترامپ خیلی طول نمی‌کشد، چون یک مامور حبس حیوانات، ترامپ را دستگیر می‌کند و در همان زمان جیم و دارلینگ، لیدی را در خیابان یافته و او را به خانه بر می‌گردانند. حالا و در این شرایط، لیدی باید یک راه‌حل خوب برای نجات‌دادن ترامپ بیابد! اما آیا موفق خواهدشد؟

بچه‌ها با تماشا فیلم سینمایی بانو و ولگرد 2019 چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

لایو اکشن Lady and the Tramp ، براساس انیمیشن بانو و ولگرد ساخته شده است. این انیمیشن، به‌زیبایی هرچه تمام‌تر ماجراجویی دو سگ متفاوت در خیابان‌های شهر را روایت می‌کرد و این فیلم جذاب هم یک بازسازی کامل از این کارتون است. با اینکه در اغلب موارد بازسازی انیمیشن‌های نوستالژیک و قدیمی، چندان موفق نیستند، اما فیلم بانو و ولگرد 2019 به‌خوبی توانست توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند.
داستان دلگرم‌کننده، ماجراجویی مهیج و در عین حال دوست‌داشتنی همراه با لحظاتی شیرین و کمی طنز، باعث شده‌اند که این فیلم یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با بچه‌ها باشد. فیلم سینمایی بانو و ولگرد ، علاوه‌بر سرگرم‌کردن مخاطبان، لحظات تاثیرگذار و آموزنده‌ای هم دارد که می‌توانید پس از اتمام فیلم، درباره آن‌ها با فرزندان خود صحبت کنید. اگر دقیقان نمی‌دانید که چه نکات مهمی را با کودکان درمیان بگذارید، موارد زیر ایده‌های خوبی برای شما خواهند داشت:

پذیرش تغییرات تازه زندگی و انعطاف‌‌پذیری در برابر شرایط سخت

مواجه‌شدن با تغییرات، همان حلقه گمشده زندگی لیدی است. او نمی‌تواند حضور نوزاد کوچک و تغییر شرایط زندگی خود را بپذیرد و به همین دلیل از خانه خارج می‌شود. این موضوع با حضور او در کنار ترامپ، کاملا تغییر می‌کند. ترامپ به او یاد می‌دهد که زندگی، یک فرآیند کاملا غیر قابل پیش‌بینی است و همه موجودات برای ادامه زندگی خود، باید بتوانند این اصل مهم را بپذیرند.
با اشاره به این بخش‌ها، نظر بچه‌ها را راجع به تغییرات مختلف زندگی بپرسد. پس از شنیدن پاسخ کودکان، درباره اهمیت سازگارشدن با شرایط جدید، انعطاف‌پذیری در برابر مشکلات مختلف و شرایط غیر قابل پیش‌بینی، گفت‌گو کنید. به فرزندان خود یادآوری کنید که هیچ چیز ثابتی در زندگی وجود ندارد و به همین دلیل، همه انسان‌ها و حتی موجودات، باید بتوانند خود را با لحظات دشوار و چالش برانگیز زندگی تطبیق دهند.

آشناشدن با زندگی حیوانات اهلی در شهر

بررسی شرایط حیوانات خانگی و حیوانات ولگرد شهر در فیلم سینمایی بانو و ولگرد ، فرصت بی‌نظیری برای شما فراهم می‌سازد که با بچه‌ها درباره انواع حیوانات و مدل زندگی آن‌ها حرف بزنید. در صورتی که فرزندان شما دوست دارند که حیوان خانگی داشته باشند، با اشاره به شرایط زندگی لیدی، به آن‌ها بگویید که نگهداری از حیوانات خانگی، به مراقبت دائمی نیاز دارد. درباره اهمیت مراقبت از حیوانات حاضر در محله و در گوشه‌های مختلف شهر، با هم صحبت کرده و کودکان را به مهربانی هر چه بیشتر با دیگر موجودات، ترغیب کنید. با توجه به زندگی ترامپ، می‌توانید کودکان را به قراردادن آب یا غذا در اطراف خانه برای گربه‌ها یا کبوترها هم تشویق نمایید.

عدم قضاوت‌ انسان‌ها بر اساس ظاهر آن‌ها

ظاهر ترامپ در لحظات اول، باعث می‌شود که لیدی با دیده شک و تردید به او نگاه کند. این مسئله، در بخش‌های مختلف فیلم Lady and Tramp ، تکرار می‌شود. با استفاده از این موضوع، به بچه‌ها یادآوری کنید که قضاوت‌کردن دیگران براساس ظاهر، تا چه اندازه اشتباه است. به کودکان تاکید کنید که هیچ‌گاه نمی‌توان براساس یک ظاهر خیلی خوب یا خیلی بد، انسان‌ها را دسته‌بندی کرد. مشکلات و عواقب چنین رفتاری را با بچه‌ها مرور کرده و به کودکان یاد بدهید که اجازه دهند رفتار هر انسان، شخصیت او را به آن‌ها نشان دهد.

والدین پیش از پخش فیلم Lady and the Tramp با دوبله فارسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند نسبتا سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترها باعث شده که تماشا این فیلم برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • به خروج از خانه به‌دلیل ناراحتی کاراکتر اصلی، اشاره کنید و عواقب خطرناک این کار را برای کودکان کمی بزرگ‌تر و نوجوان، توضیح دهید.

  • ممکن است بچه‌ها پس از تماشا فیلم بانو و ولگرد به نگهداری از حیوانات خانگی علاقمند شوند.

تماشا و دانلود فیلم سینمایی بانو و ولگرد با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم Lady and the Tramp 2019 با دوبله فارسی کامل برای بچه‌ها فراهم شده است. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فیلم بانو و ولگرد با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این فیلم را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های لیدی و ترامپ در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم بانو و ولگرد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم بنجی و فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز را در آفرینک تماشا یا دانلود کنید.