آفرینک
X

سریال دختر کفشدوزکی : میراکلس چیبی Miraculous : Chibi (2018)

دختر کفشدوزکی Miraculous

کارتون میراکلس : چیبی Miraculous : Chibi درباره زندگی عادی و روزمره دو ابرقهرمان جذاب پاریس یعنی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در کنار هم است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 2 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 1 سریال دختر کفشدوزکی

معرفی سریال دختر کفشدوزکی : میراکلس چیبی

ماجراجویی‌های دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، تمامی ندارد. اما این دو ابرقهرمان جذاب و دوست‌داشتنی، همیشه در ماموریت نیستند و گاهی وقت‌ها، خیلی عادی و درست مثل بقیه، زندگی می‌کنند. حالا فکر می‌کنید که این دو سوپرقهرمان، در زندگی عادی و وقت‌هایی که قرار نیست شهر را از دست موجودات شرور نجات دهند، چه کارهایی می‌کنند؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل سریال کوتاه و صامت میراکلس : چیبی را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون Miraculous : Chibi

گربه سیاه هر بار می‌خواهد با یک روش جذاب و جدید، توجه دختر کفشدوزکی، ابر قهرمان محبوب شهر پاریس را به خودش جلب کند و برای این کار، انواع روش‌ها را هم امتحان می‌کند. آشپزی در یک شب زیبا، سینما رفتن با هم، به‌سرپرستی گرفتن یک گربه کوچولو و ده‌ها ماجرای جذاب دیگر، بخش کوچکی از زندگی آرام و عادی این ابرقهرمان‌ها است که می‌توانید همه آن‌ها را در کارتون میراکلس : چیبی همراه با بچه‌ها تماشا کنید!

نکات مهم و جذاب سریال میراکلس : چیبی برای کودکان

مرینت، دختر نوجوان و خوش‌قلبی است که با کمک گوشواره‌های اسرارآمیز خود، به دختر کفشدوزکی تبدیل می‌شود و با کمک گربه سیاه، از شهر پاریس محافظت می‌کنند. این دو کاراکتر، در انواع سریال‌ها و انیمیشن‌های سینمایی حضور دارند و این بار، یک بخش جذاب و جدید از زندگی شخصی این دو کاراکتر را در کارتون میراکلس : چیبی خواهیم دید.
کارتون Miraculous : Chibi روند سریعی دارد و بچه‌ها بدون شک، عاشق طنز موجود در آن خواهند شد. اتفاقات مهیج، یکی پس از دیگری رخ می‌دهند و کاراکترها، با حالت‌های چهره و حرکات بدن، پیام خود را به مخاطبان، منتقل می‌کنند. به خاطر همین ویژگی جذاب، حتی کودکان خیلی کوچک هم به‌راحتی می‌توانند این کارتون را دنبال کرده و از ماجراهای آن، لذت ببرند. پیشنهاد می‌کنیم که مثل همیشه، این کارتون را همراه با بچه‌ها ببینید و بعد از اتمام تماشا کارتون میراکلس : چیبی ، راجع به مهم‌ترین اتفاقات آن، با هم حرف بزنید.

پیام های مثبت و آموزنده کارتون سریالی iraculous : Chibi برای کودکان

تماشا کارتون بی کلام میراکلس : چیبی برای بچه‌های بالای 7 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده و مثبت این کارتون کوتاه برای بچه‌ها شامل این موارد هستند:

  • بررسی روابط میان دوستان؛

  • اهمیت کمک به همدیگر در موقعیت‌های مختلف؛

  • بررسی مهارت‌های مهم اجتماعی و نحوه برقراری ارتباط با اطرافیان.

مهم‌ترین موضوع در این کارتون، تلاش گربه سیاه برای ایجاد یک رابطه صمیمانه و دوستانه با دختر کفشدوزکی است. در واقع در کارتون بی کلام میراکلس : چیبی ، مهم‌ترین رفتارهای اجتماعی و نحوه برقراری ارتباط صحیح با دوستان، بررسی می‌شود. می‌توانید از بخش‌های مختلف این کارتون کمک گرفته و یک نکته تازه و مهم، به کودکان خود بیاموزید.
برای مثال، در بخشی از این انیمیشن سریالی ، دختر کفشدوزکی یک نامه خصوصی می‌نویسد و گربه سیاه، سعی می‌کند که آن نامه را بدون اجازه او، بخواند. این قسمت، فرصت خوبی است که با بچه‌ها، درباره حریم خصوصی اعضای خانواده و دوستان و اهمیت احترام به آن، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که نباید بدون اجازه، وسایل خواهر و برادر خود را بردارند، وارد اتاق آن‌ها شده یا به کمد شخصی آن‌ها، دست بزنند.
بچه‌ها با تماشا کارتون میراکلس : چیبی متوجه می‌شوند که گربه سیاه قصد کمک به دختر کفشدوزکی را دارد، اما متاسفانه این کار را به شکل بدی انجام داده و باعث بدتر شدن اوضاع می‌شود. این موضوع هم می‌تواند بخش مهم و آموزنده‌ای برای فرزندان‌تان باشد. به آن‌ها یادآوری کنید که برای کمک به دوستان و اعضای خانواده، باید توانایی‌های خودشان را در نظر بگیرند و بیش از توان خودشان، کاری انجام ندهند. می‌توانید در این مورد، تلاش‌های گربه سیاه را مثال بزنید و به آن‌ها بگویید که گاهی اوقات، کمک اشتباه می‌تواند نتیجه بدتری داشته باشد.

تماشا و دانلود رایگان کارتون میراکلس : چیبی بی کلام در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کوتاه Miraculous : Chibi وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب را به‌صورت رایگان و آنلاین برای بچه‌ها، پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم طرفدار تماشای چندین و چند باره هر کارتون هستند، باید بگوییم که امکان دانلود کارتون بی کلام میراکلس : چیبی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود قسمت‌های این کارتون، می‌توانید آن را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن تلاش‌های تمام‌نشدنی گربه سیاه برای دوست‌شدن با دختر کفشدوزکی، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون میراکلس : چیبی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 و کارتون ابی هچر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.