آفرینک
X

سریال تی سام تی سام Tsum Tsum (2014)

تی سام تی سام Tsum Tsum

کارتون تی سام تی سام Tsum Tsum درباره کاراکترهای بامزه و دوست‌داشتنی کارتون‌های دیزنی است که این بار در کنار هم، ماجراجویی‌های تازه‎ای دارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4+ سال

فصل 1 سریال تی سام تی سام

معرفی سریال تی سام تی سام

کارتون تی سام تی سام که با اسم‌های دیگری مثل « دیزنی تی سام تی سام » و « سام سام » هم در ایران مشهور شده است، ماجراجویی‌های بامزه و جذاب کاراکترهای محبوب قدیمی دیزنی را نشان می‌دهد. از قسمت 1 سریال تی سام تی سام در فصل اول ، ماجراها شروع می‌شوند و میکی‌موس، مینی‌موس، دیزی، دانلدداک و بقیه دوستان‌شان، باید بتوانند در کنار هم وقت بگذرانند و مشکلات ایجاد شده را هم حل کنند! ساده به نظر می‌رسد، اما بعد از تماشا کارتون صامت Tsum Tsum با بچه‌ها، می‌توانید متوجه ماجراهای عجیب و چالش‌های مختلف این دوستان بامزه شوید!

داستان کارتون بی کلام تی سام تی سام چیست؟

میکی‌موس و دوستان او، در کنار هم زندگی می‌کنند و با همدیگر، انواع ماجراها را پشت سر می‌گذارند. البته همان‌طور که حدس می‌زنید، ساده‌ترین کارها هم برای این دوستان، به یک ماجراجویی جذاب تبدیل می‌شود و هر بار باید سعی کنند که مشکل موجود را به‌بهترین شکل ممکن حل کنند. در هر اپیزود از فصل اول سریال تی سام تی سام ، این روند تکرار می‌شود و میکی و دوستان‌اش، از هر ماجراجویی خود یک نکته مهم و جدید یاد می‌گیرند!

کودکان با تماشا سریال تی سام تی سام چه چیزهایی یاد می‌گیرند؟

برنامه کودک تی سام تی سام ، با روندی ساده و جذاب، نکات مهم را به بچه‌ها نشان می‌دهد. بچه‌ها با دیدن قسمت‌های مختلف این سریال، یاد می‌گیرند که چطور در کنار هم فعالیت کرده و در صورت وقوع مشکل، چه کارهایی انجام دهند. در اغلب موارد، کاراکترها کاملا صامت هستند و با حرکات چهره و بدن، با همدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. البته در برخی موارد، جمله‌های بسیار کوتاهی به زبان انگلیسی رد و بدل می‌شود.
تماشا کارتون دیزنی تی سام تی سام ، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، می‌تواند نکات مهمی به آن‌ها بیاموزد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

انجام رفتار درست در حین وقوع اشتباه

در قسمت 1 سریال تی سام تی سام ، کاراکترها در حین عکس‌گرفتن، باعث شکسته‌شدن یک مجسمه یخی می‌شوند. پس از آن سعی دارند که اشتباه خود را تصحیح کرده و مجسمه را درست کنند.
درباره این بخش، با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که وقوع اشتباهات مختلف، طبیعی است. نکته مهم این است که پس از وقوع یک اشتباه، هر کسی مسئولیت کار اشتباه خود را بپذیرد، آن را جبران نماید و از بقیه کسانی که باعث ناراحتی‌شان شده، عذرخواهی کند.

کمک به همدیگر

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون تی سام تی سام ، کودکان فرآیند همکاری کاراکترها با همدیگر را می‌بینند. در همه اپیزودها، این موضوع تکرار می‌شود و کاراکترها برای نجات دوستان خود از شرایط ناگوار، خوشحال‌کردن هم یا ایجاد شرایط بهتر، در کنار هم فعالیت می‌کنند. درباره این بخش، با هم حرف بزنید و به بچه‌ها یادآوری کنید که با کمک هم، کارها خیلی راحت‌تر، سریع‌تر و بهتر، انجام خواهند شد.

سر به هوا بودن و مشکلات آن

چندین اپیزود کارتون تی سام تی سام در فصل 1 ، به حواس‌پرتی کاراکترها و مشکلات ناشی از آن، اختصاص دارد. در هر کدام از این قسمت‌ها، بچه‌ها می‌بینند که عدم توجه به اطراف یا وارد شدن در یک شرایط ناشناخته، تا چه حد می‌تواند خطرناک باشد. درباره این بخش، با هم گفت‌وگو کنید و خطرات این رفتار اشتباه را با هم مرور نمایید. به کودکان یادآوری کنید که در جاهای جدید یا در حین استفاده از وسایل تازه، حواس خود را بیشتر جمع کنند و با دقت کامل، کارها را انجام دهند تا اتفاق بدی برای آن‌ها، دوستان یا اعضای خانواده، رخ ندهند.

والدین پیش از پخش کارتون Tsum Tsum برا کودکان باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • داستان ساده و روند آرام هر اپیزود، باعث شده که تماشا کارتون تی سام تی سام برای کودکان 4 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب باشد.

  • این کارتون بی‌کلام بوده و ممکن است بچه‌های کوچکتر برای درک پیام مثبت هر اپیزود، با مشکل مواجه شوند. بنابراین در حین پخش کارتون، کنار آن‌ها بمانید و نکات مهم را به آن‌ها بگویید.

  • عروسک کاراکترهای برنامه کودک تی سام تی سام و یک بازی موبایلی با محوریت کاراکترهای آن، تولید شده است. این احتمال وجود دارد که بچه‌ها پس از دیدن این سریال کارتونی، به خرید این عروسک‌ها یا اجرای بازی موبایلی آن، تمایل نشان دهند.

تماشا و دانلود کارتون تی سام تی سام در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال صامت تی سام تی سام وجود دارد. می‌توانید قسمت‌های مختلف این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون بی کلام Tsum Tsum از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید اپیزودهای مختلف را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های کاراکترهای بامزه این سریال کارتونی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون تی سام تی سام لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون چیبی ورس و کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.