آفرینک
X

سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی Abominable and the Invisible City (2022)

نفرت انگیز و شهر نامرئی Abominable and the Invisible City

کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی Abominable and the Invisible City داستان ماجراجویی‌های «یی»، «جین» و «پنگ» است که در کنار هم به موجودات جادویی کمک می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 2 سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی

فصل 1 سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی

معرفی سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی

همه فکر می‌کنند که جادو، می‌تواند همه مشکلات را حل کند، اما چیزی که اغلب مردم آن را نمی‌دانند این است که بیشتر وقت‌ها، موجودات جادویی خودشان هم به کمک نیاز دارند! اما چه کسانی می‌توانند به این موجودات عجیب و اسرارآمیز کمک کنند؟ خب باید بگوییم سه نوجوان که بر خلاف همه آدم بزرگ‌ها، هنوز به جادو اعتقاد دارند! اگر دقیقا نمی‌دانید داستان از چه قرار است، همراه ما باشید تا با داستان سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی و نکات مثبت این سریال برای کودکان باخبر شوید.

داستان کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی چیست؟

در یک ماجرای قدیمی، دختر نوجوانی به اسم «یی»، همراه با دو دوست خود به اسم‌های «جین» و «پنگ»، به یک حیوان پشمالو کمک می‌کنند که به خانه‌اش یعنی هیمالیا برگردد. این موجود جادویی، «اورست» است که حالا و بعد از گذشت مدتی، دوباره به شهر آمده تا در کنار این سه دوست، بخش پنهان و نامرئی شهر را با هم کشف کنند، وارد دنیایی از جادو و اتفاقات شگفت‌انگیز شده و در این شهر اسرارآمیز، به موجودات جادویی و افسانه‌ای کمک کنند! اما در این شهر، چند موجود جادویی وجود دارد؟ برای رسیدن به جواب سوال‌های خود، بهتر است هر چه زودتر قسمت اول کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی را با فرزند خود ببینید!

جزئیات جذاب کارتون Abominable and the Invisible City با دوبله فارسی

انیمیشن سریالی نفرت انگیز و شهر نامرئی با طراحی فوق‌العاده کاراکترها و داستان‌هایی به‌شدت مهیج و جذاب، در مدت زمان کوتاهی برای بچه‌های سرتاسر دنیا به یکی از محبوب‌ترین کارتون‌ها تبدیل شد. شخصیت‌های این کارتون به‌شدت دوست‌داشتنی و بامزه هستند، موجودات جادویی هر کدام داستان اختصاصی خود را دارند و طراحی فوق‌العاده جزئیات این کارتون، باعث شده که بزرگترها هم دقیقا مثل بچه‌ها، از تماشای هر قسمت کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی حسابی لذت ببرند.
بررسی یک فرهنگ باستانی و تاکید بر رفتارهای مثبت اخلاقی، بخش مهمی از نقاط قوت این کارتون است. از سوی دیگر، هر قسمت از این کارتون یک ماجراجویی جذاب و مهیج دارد و بچه‌ها با تماشا هر کدام از اپیزودها، می‌توانند علاوه بر خیال‌پردازی در یک دنیای کاملا جادویی، نکات مثبتی هم یاد بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا قسمت 1 کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات این انیمیشن را به‌خوبی متوجه شوند. پس از آن هم می‌توانید درباره هر قسمت، با کودکان صحبت کرده و اتفاقات مهم آن اپیزود را با هم بررسی کنید.

تماشا سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

ابتدا باید بگوییم که می‌توانید با خیال راحت این کارتون را برای بچه‌های 5 ساله و بزرگتر، پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده انیمیشن سریالی نفرت انگیز و شهر نامرئی شامل موارد زیر هستند:

  • انجام کارها به‌صورت تیمی و گروهی و استفاده از توانایی‌های فردی هر کدام از اعضای گروه برای رسیدن به هدف؛

  • کمک به اعضای خانواده، دوستان و دیگر افراد ضعیف‌تر؛

  • بررسی فرهنگ باستانی چین و انواع موجودات افسانه‌ای.

بخش مهم که کودکان از همان فصل اول کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی با آن مواجه می‌شوند، احساس مسئولیت «یی»، نسبت به بقیه است. این کاراکتر همیشه و همه جا می‌خواهد به بقیه کمک کند و برای این کار، به همکاری با بقیه دوستان خود هم نیاز دارد. از این بخش استفاده کرده و مهم‌ترین قوانین کمک به سایرین را با بچه‌ها مرور کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که قبل از کمک به دیگران، باید مراقب خود باشند، در راستای کمک به بقیه، نباید خود را به خطر انداخته و یا از محل زندگی خود دور بشوند.
در هر اپیزود از این کارتون، یک ماجرای تازه اتفاق می‌افتد، مثلا در قسمت 9 سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی ، پنگ و یتی وارد فستیوال سال نو می‌شوند و در آن‌جا، یک اژدهای جادویی آن‌ها را با خود می‌برد. در قسمت آخر کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی در فصل 1 ، یی با کمک جین باید ماموریت خود را شروع کرده و دوستان خود را از دست اژدها نجات دهند.
از این اپیزود کمک گرفته و درباره اژدهای جادویی سال نوی چین، با کودکان حرف بزنید. می‌توانید با دیدن تصاویر سال نو در چین، درباره رسوم این تمدن جذاب با فرزندان‌تان گفت‌وگو کرده و علاوه بر آن، بچه‌ها را با جشن‌های سال نو در سرتاسر دنیا، آشنا نمایید.
بررسی انواع موجودات افسانه‌ای در این کارتون، فرصت خوبی است که کودکان را به شناخت انواع افسانه‌های سرتاسر دنیا و خواندن داستان‌های متنوع راجع به هر کدام، تشویق کنید.

تماشا و دانلود کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون Abominable and the Invisible City با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم هر کارتون را چند بار تماشا می‌کنند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود سریال نفرت انگیز و شهر نامرئی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید بعد از دانلود هر قسمت از کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی ، آن قسمت را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و همراه با یی و دوستان او، وارد دنیای شگفت‌انگیز جادو و رویا شوید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دنیل افسون شده و کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.