آفرینک
X

سریال گرملین ها : رازهای موگوای Gremlins : Secrets of the Mogwai (2023)

گرملین ها Gremlins

کارتون گرملین ها : رازهای موگوای Gremlins : Secrets of the Mogwai 2023 درباره «سم» است که با پیدا کردن یک موجود افسانه‌ای، زندگی او به کلی تغییر می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال گرملین ها

معرفی سریال گرملین ها : رازهای موگوای

کارتون گرملین ها که با اسم «اجنه : رازهای موگوای» هم در ایران ترجمه شده، درباره پسر بچه کوچکی به اسم «سم» است. خانواده سم، یک درمانگاه کوچک دارند و او هم در کارها به خانواده‌اش کمک می‌کند. همه چیز انگار کاملا عادی، آرام و خوب پیش می‌رفت تا اینکه یک روز، سم کوچولو یک موجود عجیب و غریب پیدا می‌کند. او یک موگوای بامزه، دوست‌داشتنی و خیلی کوچک پیدا کرده و درست از همین ثانیه، زندگی او کاملا تغییر خواهد کرد! اگر دقیقا نمی‌دانید قرار است چه اتفاقی رخ دهند، با تماشا سریال جدید گرملین ها : رازهای موگوای با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید از ادامه داستان‌ها و ماجراجویی‌های سم، گیزمو و دوست همیشگی آن‌ها یعنی «الی» باخبر شوید. البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از تماشا قسمت اول این کارتون، فقط چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهم این سریال انیمیشنی را برای شما هم بگوییم!

داستان کارتون جدید گرملین ها : رازهای موگوای 2023 چیست؟

قسمت اول سریال جدید گرملین ها : رازهای موگوای با پیدا شدن «گیزمو»، شروع می‌شود. پدر بزرگ سم همیشه از او می‌خواست که زندگی مهیج‌تری داشته باشد و الان پس از پیدا کردن اولین موگوای، زندگی سم هم پر از اتفاق، هیجان و ماجرا خواهد شد. سم وظیفه مهم و خطرناک مراقبت از گیزمو را برعهده گرفته تا اجازه ندهد که یک موجود شرور، گیزمو و بقیه موگوای‌ها را بیابد. آن موجود شرور قصد دارد از گیزمو و بقیه موگوای‌ها، برای فرمانروایی بر تمام مردم شانگهای و بعد هم دنیا، استفاده کند! اما آیا الی، سم، والدین او و البته پدربزرگ، می‌توانند از گیزمو مراقبت کنند؟

تماشا سریال جدید گرملین ها : رازهای موگوای با دوبله فارسی چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

فصل اول کارتون  Gremlins : Secrets of the Mogwai، با معرفی کاراکترها شروع می‌شود. طراحی کاراکترها و صحنه‌ها، صداگذاری فوق‌العاده شخصیت‌ها و نمایش‌دادن جزئیات جذابی از زندگی مردم چین در اوایل قرن بیستم، همه از نقاط قوت این کارتون سریالی هستند. کودکان با تماشای این کارتون، علاوه بر سرگرم‌شدن و لذت بردن از یک ماجراجویی مهیج، نکات مهمی هم یاد خواهند گرفت که در ادامه، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

مراقبت از حیوانات و عدم آزار دادن آن‌ها

قسمت 1 کارتون گرملین ها : رازهای موگوای در فصل اول ، با پیدا شدن گیزمو آغاز می‌شود. این موجود افسانه‌ای و کوچک، از خانه‌اش دور شده و در یک سیرک، حبس شده بود. این ماجرا، فرصت خوبی است که با کودکان درباره مراقبت از حیوانات و عدم حبس‌کردن آن‌ها، صحبت کنید. به فرزندان خود بگویید که نگهداری از حیوانات در خانه و در قفس، می‌تواند بدترین اتفاق زندگی یک حیوان باشد. بنابراین باید اجازه دهند که هر موجود در محیط مناسب خود زندگی کند و از آزار دادن حیوانات یا تخریب محل زندگی‌شان، جلوگیری کنند.

همکاری با هم و اعتمادداشتن به دوستان

در قسمت 3 سریال گرملین ها : رازهای موگوای 2023 در فصل 1 ، یک اتفاق تازه رخ می‌دهد و گیزمو، سم و دوست نوجوان آن‌ها یعنی الی، با یک چالش جدید روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها باید بتوانند از رابطه دوستانه خود محافظت کرده و با وقوع مشکلات مختلف، اعتمادشان را به همدیگر از دست ندهند.
این بخش نیز فرصت خوبی است که با کودکان درباره چالش‌های روابط خانوادگی و دوستانه، صحبت کنید. بعد از تماشا کارتون گرملین ها : رازهای موگوای با دوبله فارسی به آن‌ها یادآوری نمایید که همه روابط، با مشکلات و چالش‌های مختلفی همراه هستند. همه انسان‌ها برای پایدار ماندن روابط خود، باید رفتاری صادقانه داشته باشند، از اعتماد همدیگر سواستفاده نکرده و با پذیرفتن تفاوت‌های فردی، رابطه ماندگاری در کنار هم بسازند.

مراقبت از خود در حین مواجه‌شدن با خطرات

گیزمو با وجود خطراتی که همیشه از سوی انسان‌ها او را تهدید کرده است، اصلا حس خوبی به آدم‌ها ندارد و در قسمت آخر سریال گرملین ها : رازهای موگوای ، الی می‌خواهد به گیزمو ثابت کند که همه انسان‌ها بد نیستند. در این مسیر، اتفاقات ناخوشایندی هم رخ می‌دهد که این گروه دوستانه عجیب و غریب، باید با آن‌ها روبه‌رو شده و از خود مراقبت کنند.
از این بخش از کارتون گرملین ها نیز کمک گرفته و درباره قوانین مهم مراقبت از خود در محیط‌های بیرون از خانه با کودکان گفت‌وگو نمایید. به بچه‌ها یادآوری کنید که در صورت عدم حضور بزرگترها، نباید خواهر و برادر یا دوستان خود را ترک کنند و تا لحظه پیدا کردن والدین، کنار همدیگر بمانند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن سریالی گرملین ها : رازهای موگوای باید بدانند

  • به دلیل انواع ماموریت‌های سخت و مهم، مبارزه‌های گوناگون و حضور موجودات شرور، بهتر است انیمیشن سریالی گرملین ها : رازهای موگوای را برای کودکان 8 ساله و بزرگتر پخش کنید.

  • پدربزرگ سم با وجود شخصیت مثبت، در اپیزودهای ابتدایی چند بار شوخی‌های خطرناکی می‌کند که ممکن است کودکان از آن الگو بگیرند. درباره این شوخی‌های خطرناک و عواقب ناخوشایند آن‌ها، با فرزندان‌تان حرف بزنید.

  • حمله موگوای‌های شرور و حضور کاراکتری با چشم‌های سبز، می‌تواند برای بچه‌های حساس کمی تنش‌زا باشد. در صورتی که کودکان شما هم نسبت به چنین کاراکترهایی واکنش نشان می‌دهند، می‌توانید در طی پخش کارتون، کنار آن‌ها باشید و از آرام و امن بودن شرایط، اطمینان حاصل کنید.

تماشا و دانلود کارتون جدید Gremlins : Secrets of the Mogwai با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک فرصت تماشا سریال جدید گرملین ها : رازهای موگوای 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید هر قسمت این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود سریال گرملین ها : رازهای موگوای با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود هر اپیزود، آن قسمت را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراجوی سم، گیزمو، الی و بقیه اعضای خانواده سم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون گرملین ها : رازهای موگوای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون مایا و سه مبارز و کارتون نفرت انگیز و شهر نامرئی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.