آفرینک
X

سریال جوجه اردک زشت The Ugly Duckling

جوجه اردک زشت The Ugly Duckling

کارتون جوجه اردک زشت The Ugly Duckling بر اساس یکی از معروفترین و محبوبترین داستانهای دنیا ساخته شده. این داستان هم مثل ملکه برفی نوشته هانس کریستیان آندرسن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 3+ سال

فصل 1 سریال جوجه اردک زشت

معرفی سریال جوجه اردک زشت

کارتون جوجه اردک زشت The Ugly Duckling بر اساس یکی از معروفترین و محبوبترین داستانهای دنیا ساخته شده. این داستان هم مثل ملکه برفی نوشته هانس کریستیان آندرسن هست. احتمالن همه شماها داستانش رو میدونید. جوجه اردکی که شبیه بقیه جوجه اردکها نبود و برای همین همه بهش میگفتن چقدر زشتی! چند وقت که میگذره همه متوجه میشن که اردک درواقع یک بچه قو بوده. چه حیوانی زیباتر از قو؟ خلاصه اینکه اگه با بقیه فرق داشتید خیلی نگران نباشید، شاید یک جوجه قو داخلتون باشه. مطمئن باشید که اگه چیزی بهتون گفت درواقع یک عدد خر داخل خودش هست که همچین حرفی زده. اما برسیم به جوجه اردک زشت خودمون. این نسخه از داستان آندرسن یک مقدار فرق کرده و اتفاقات دیگه ای توش میفته. اینجا جوجه اردک ما با تصمیم خودش میره و فرزند خونده یک موش میشه! تازه اونم نه یک موش معمولی، یک موش شهری که از شهر بیرونش کردن و اومده در حومه شهر داره زندگی میکنه. یک مزرعه. راتسو (موش داستان ما) حق نداره از محوطه مرکزی مزرعه دورتر بره. آخه بقیه اردکها بهش مشکوک هستن که نکنه اون یکی از تخم اردکها رو دزدیده باشه. حالا این وسط جوجه اردک زشت هم میاد و خودش رو به عنوان فرزند خوانده به راتسو میچسبونه. از بس بقیه مسخره اش کردن که تو چقدر زشت و بدقیافه هستی، مجبور میشه با یکی که از خودش زشت تر و بد قیافه تر هست بگرده. بنظرتون راتسو هم در آخر میتونه اون قویِ پنهان شده درونش رو شکوفا کنه؟ یا یک موش رو هر کاری بکنی یک موش میمونه؟ اگه میخواید داستان دوستی موش و جوجه اردک رو توی مزرعه با بقیه حیوانات ببینید و با ماجراهاشون آشنا بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این کارتون کمدی و پرهیجان بشینید. زبان اصلی این مجموعه کارتون فرانسوی هست اما شما توی آفرینک میتونید دوبله فارسی اون رو ببینید.

جزئیات ساخت کارتون جوجه اردک زشت The Ugly Duckling

این مجموعه کارتون ساخت مشترک کشورهای آلمان و فرانسه و انگلیس و دانمارک هست. توی دو تا فصل و با قسمت های مختلف و موضوعات گوناگون ساخته شده.