آفرینک
X

سریال بوبا Booba (2014)

بوبا Booba

کارتون بوبا Booba داستان ماجراجویی‌های یک موجود کوچک خنده‌دار به نام «بوبا» و دوستان اوست. این دوستان سعی می‌کنند تمام دنیای اطراف خود را کشف کنند و خوش بگذرانند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 7.0 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 5 سریال بوبا

فصل 4 سریال بوبا

فصل 3 سریال بوبا

فصل 2 سریال بوبا

فصل 1 سریال بوبا

معرفی سریال بوبا

بوبا یک موجود شاد و بامزه است که با ماجراجویی‌های مختلف می‌تواند برای ساعت‌ها فرزند شما را سرگرم کند و در کنار آن مفاهیم خوبی را نیز به او بیاموزاند. البته پیش از دانلود سریال بوبا برای فرزندتان، این یادداشت را با دقت بخوانید تا بیشتر با بوبا خرابکار و کارتون او آشنا شوید!

داستان کارتون بوبا Booba

بوبا موجودی دوست‌داشتنی و کوچک است که با همۀ دنیای پیرامون خود غریبه است. او با کمک دوستانش سعی می‌کند در ماجراجویی‌هایی خنده‌دار و سرگرم‌کننده دنیای اطراف خود را بهتر بشناسد. ماجراجویی‌های بوبا از یک آشپزخانه و کشف یخچال آغاز می‌شود! او کم‌کم با دیگر قسمت‌های خانه هم آشنا می‌شود و وسیله‌های جالبی کشف می‌کند که می‌توانند او را به یک کاشف بزرگ تبدیل کنند!
هربار کارتون بوبا قسمت جدید خود را به شناخت یک محیط جدید اختصاص می‌دهد؛ دفتر کار، کارگاه هنری، نانوایی، تئاتر و... که در همه این محیط‌ها چیز‌های زیادی برای کشف کردن وجود دارد. در نتیجه بچه‌ها با تماشای انیمیشن سریالی بوبا بیشتر با دنیای اطرافشان آشنا شده و کنجکاوی آن‌ها هم تحریک می‌شود؛ پس حتی در دنیای واقعی هم بیشتر اطرافشان توجه می‌کنند و به دنبال شناخت و آشنایی با موارد مختلف خواهند بود. پیشنهاد ما این است که کارتون بوبا کامل را برای فرزندتان پخش کنید تا او را به کنجکاوی و یادگیری تشویق کنید.

نکات مهم برای بررسی همراه با کودکان بعد از تماشا مجموعه کارتون بوبا

کارتون بامزه بوبا فقط به‌خاطر کمدی بودنش محبوب نیست. بوبا و همراهان او در ماجراجویی‌های خود، اهمیت و ارزش کنجکاوی را به کودکان یاد می‌دهند. در این کارتون سینمایی کودکان یاد می‌گیرند که کارهای آنها عواقبی خواهد داشت و می‌آموزند که چطور با این مسائل روبه‌رو شوند. منطقی بودن نیز از مفاهیمی است که کارتون خنده دار بوبا به بینندگان خود تاکید می‌کند.

تماشا و دانلود کارتون بوبا با دوبله فارسی در آفرینک

شما می‌توانید در سایت و اپلیکیشن آفرینک کارتون بوبا Booba را به صورت آنلاین و با دوبله فارسی برای فرزند خود پخش کنید نکته قابل توجه آن است که امکان تماشای کارتون Booba در آفرینک به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک فراهم شده است.
البته امکان دانلود کارتون بوبا Booba هم در اپلیکیشن آفرینک وجود دارد تا فرزندتان آن را بدون نیاز به اینترنت و به صورت آفلاین هم تماشا کرده و لذت ببرد.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بوبا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کیت و کیت و کارتون پپا پیگ را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.