سریال بوبا Booba (2014)

بوبا Booba

کارتون بوبا Booba داستان ماجراجویی‌های یک موجود کوچک خنده‌دار به نام «بوبا» و دوستان اوست. این دوستان سعی می‌کنند تمام دنیای اطراف خود را کشف کنند و خوش بگذرانند. ادامه متن

  • انگلیس
  • 7.0 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 4 سریال بوبا

فصل 3 سریال بوبا

فصل 2 سریال بوبا

فصل 1 سریال بوبا

معرفی سریال بوبا

کارتون بوبا Booba داستان ماجراجویی‌های یک موجود کوچک خنده‌دار به نام «بوبا» و دوستان اوست. این دوستان سعی می‌کنند تمام دنیای اطراف خود را کشف کنند و خوش بگذرانند.
انیمیشن سریالی بوبا می‌تواند برای ساعتی فرزند شما را سرگرم کند و در کنار آن مفاهیم خوبی را نیز به او بیاموزاند. البته پیش از دانلود سریال بوبا برای فرزندتان، این یادداشت را با دقت بخوانید تا بیشتر با بوبا خرابکار و کارتون او آشنا شوید!

داستان کارتون بوبا Booba

درباره داستان سریال بوبا بالاتر نوشتیم. بوبا موجودی دوست‌داشتنی و کوچک است که با همۀ دنیای پیرامون خود غریبه است. او با کمک دوستانش سعی می‌کند در ماجراجویی‌هایی خنده‌دار و سرگرم‌کننده دنیای اطراف خود را بهتر بشناسد. ماجراجویی‌های بوبا از یک آشپزخانه و کشف یخچال آغاز می‌شود! او کم‌کم با دیگر قسمت‌های خانه هم آشنا می‌شود و وسیله‌های جالبی کشف می‌کند که می‌توانند او را به یک کاشف بزرگ تبدیل کنند!فصل‌های کارتون Booba هر کدام از 5 قسمت در آفرینک تشکیل شده‌اند و فرصت خوبی است تا فرزندتان با یک انیمیشن نسبتاً طولانی هم سرگرم شود و هم بیاموزد. این سریال هم‌چنان در حال پخش است و آخرین قسمت سریال بوبا هنوز مشخص نیست.

آنچه فرزند شما از مجموعه کارتون بوبا خواهد آموخت

کارتون بامزه بوبا فقط به‌خاطر کمدی بودنش محبوب نیست. بوبا و همراهان او در ماجراجویی‌های خود، اهمیت و ارزش کنجکاوی را به کودکان یاد می‌دهند. در این کارتون سینمایی کودکان یاد می‌گیرند که کارهای آنها عواقبی خواهد داشت و می‌آموزند که چطور با این مسائل روبه‌رو شوند. منطقی بودن نیز از مفاهیمی است که کارتون خنده دار بوبا به بینندگان خود تاکید می‌کند.
اگر شما پیش از این قسمت‌هایی از این انیمیشن کمدی جذاب را دیده‌اید لطفاً نظرات‌تان را برای ما بنویسید تا دیگر والدین هم بتوانند از آنها بهره‌مند شوند.

کارتون بوبا دوبله فارسی را در آفرینک رایگان تماشا کنید

شما می‌توانید در سایت و اپلیکیشن آفرینک کارتون بوبا Booba را به صورت رایگان با دوبله فارسی تماشا کنید. کارتون Booba همراه با صدها انیمیشن آموزنده دیگر در اپلیکیشن آفرینک به‌شکل رایگان آماده است و شما بدون نیاز به خرید اشتراک می‌توانید از تماشای آنها در کنار فرزندانتان لذت ببرید.
به این نکته هم باید اشاره کنیم که مجموعه آفرینک خود را متعهد به ایجاد فضایی امن و آموزنده برای کودکان کرده است تا والدین بتوانند با خیالی آسوده این اپلیکیشن را روی گوشی یا تبلت فرزندشان نصب کنند و اجازه بدهند که اوقات فراغت خود را به‌تماشای بهترین کارتون‌های جهان بنشینند. راستی امکان دانلود کارتون بوبا Booba و تماشای آفلاین آن نیز در اپ آفرینک مهیاست.
در آخر؛ اگر خاطره‌ای از تماشای کارتون بوبا فضایی یا تجربه‌ای دارید که می‌تواند برای ما و دیگر والدین خوانندۀ این صفحه مفید واقع شود، لطفا بنویسید تا ارزش آموزشی این نوشته بیش از پیش افزایش بیابد.