آفرینک
X

سریال وودی هو WoodieHoo (2018)

وودی هو WoodieHoo

کارتون وودی هو WoodieHoo داستان دوستی فردی، کیتی، دودی و بانی است که ماجراجویی‌های خنده‌دار و آموزنده‌ای را در جزیره وودی هو تجربه می‌کنند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 4+ سال

فصل 1 سریال وودی هو

معرفی سریال وودی هو

چهار دوست کوچولو یعنی فردی، کیتی، دوودی و بونی، در یک جزیره آرام و قشنگ، کنار هم زندگی می‌کنند. اسم این جزیره چیست؟ بله درست حدس زدید: «وودی هو»! این دوستان کوچولو، هر روز با اتفاقات و البته مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوند که باید بتوانند هر کدام را به‌بهترین شکل ممکن، حل کنند. چطور؟ خب به بخش بعدی بیایید که داستان کامل کارتون کوتاه WoodieHoo را برای شما تعریف کنیم.

داستان کارتون کودکانه WoodieHoo

فردی، کیتی، دوودی و بونی، برای پیدا کردن یک خانه آرام، از دریاهای مختلف عبور می‌کنند و بالاخره به یک جزیره قشنگ، سرسبز و آرام می‌رسند. در این جزیره، هر کدام از این چهار دوست، یک خانه زیبا و کوچک دارد. بچه‌ها هر روز با یک اتفاق خاص روبه‌رو می‌شوند و معمولا برای پیدا کردن بهترین راه حل یا حتی بازی‌کردن کنار هم، به‌سرعت دوستان خود را خبر می‌کنند. آن‌ها همیشه با همکاری همدیگر، مشکلات را حل کرده و ماجراهای آن روز را به بهترین شکل ممکن، به پایان می‌رسانند. زندگی خوب و آرامی به نظر می‌رسد، نه؟

جزئیات مهم سریال بی کلام وودی هو برای بچه ها

این کارتون کوتاه و صامت، با توجه به محدودیت‌های موجود برای کودکان کمتر از 5 سال ساخته شده است. به همین خاطر در فضاسازی‌های این سریال کارتونی، هیچ ابزار و وسیله خطرناکی وجود ندارد، کاراکترها به‌آهستگی حرکت می‌کنند و با صداگذاری‌های کاملا آرامش‌بخش، بچه‌ها را با خود به دنیایی جذاب و امن می‌برند.
در هر فصل کارتون WoodieHoo انواع اپیزودهای کوتاه و چند دقیقه‌ای وجود دارد که هر کدام، با تمرکز بر یک ماجرای مهم و ساده، نکات مهمی را به بچه‌ها یاد می‌دهد. سریال صامت وودی هو بدون هیچ دیالوگی است و همه ماجراها، تنها با حرکات چهره شخصیت‌ها، صداگذاری سکانس‌ها و تصاویر مرتبط به هر ماجرا، روایت می‌شود. به همین دلیل، تماشا سریال کودکانه وودی هو برای کودکان خیلی کوچک هم کاملا مناسب است و بچه‌ها نیازی به دنبال‌کردن دیالوگ‌های مختلف ندارند.
پیشنهاد ما این است که هر قسمت سریال وودی هو را همراه با فرزندان خود تماشا کرده و سپس درباره ماجراهای آن، با کودکان گفت‌وگو کنید. بررسی اتفاقات مختلف و راه‌حل‌های منتخب برای رفع هر چالش، به بچه‌ها کمک می‌کند که مهارت حل مسئله خود را تقویت کنند و با این روش، ذهن آن‌ها برای مواجه شدن با موانع و اتفاقات روزمره، آماده خواهد شد.

بررسی پیام های مثبت مهم کارتون بی صدا WoodieHoo با کودکان

تماشا سریال بی صدا وودی هو برای بچه‌ها بسیار آموزنده و سرگرم‌کننده است. در قسمت 1 کارتون وودی هو بچه‌ها با کاراکترهای مختلف آشنا می‌شوند و پس از آن، می‌توانند دنیای رنگارنگ وودی هو را همراه با کاراکترهای مهربان و دوست‌داشتنی، کشف کنند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت سریال کودکانه وودی هو شامل این موارد است:

  • مواجه‌شدن با موانع روزانه زندگی و یافتن بهترین راه‌حل برای رفع آن‌ها؛

  • کمک به همدیگر برای حل مشکلات موجود؛

  • استفاده از ابزارهای مختلف برای رسیدن به هدف دل‌خواه.

بچه‌ها با دیدن رفتارهای شخصیت‌های اصلی، می‌توانند مهارت‌های مختلفی را یاد بگیرند. برای مثال در قسمت 18 کارتون جدید WoodieHoo کاراکترهای اصلی با یک مشکل جدید مواجه می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند جوجه‌ای را که از لانه خود سقوط کرده، به جای خود بازگردانند. پس از تماشا این اپیزود کارتون وودی هو، می‌توانید با بچه‌ها درباره انواع حیوانات، محل زندگی‌شان و نحوه مراقبت از هر کدام در زندگی روزمره، صحبت کنید.
در قسمت آخر سریال وودی هو دوودی کوچولو مریض شده است. او برای انجام کارهای روزانه خود به کمک نیاز دارد و به همین خاطر، طبق معمول همیشه به دوستان خود زنگ می‌زند. پس از پخش اپیزود آخر کارتون بی کلام وودی برای بچه‌ها، می‌توانید راجع به فرآیند بیماری با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها روش‌های مختلف مراقبت از خود را آموزش دهید.
این نوع مکالمه‌ها را می‌توانید پس از پخش سریال وودی هو در هر اپیزود، تکرار کنید. گفت‌وگو درباره توانایی‌های فردی مثل مرتب‌کردن اتاق، مسواک‌زدن و انجام کارهای شخصی و یا انواع کارهای گروهی مثل مشارکت در جشن و کمک به همدیگر در صورت وقوع هر نوع مشکل، همه از موضوعاتی است که در هر قسمت تکرار می‌شوند.

تماشا و دانلود سریال کوتاه وودی هو در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کودکانه WoodieHoo فراهم شده است و می‌توانید به‌راحتی این انیمیشن جذاب را برای فرزندان خود پخش کنید. البته اگر کودکان شما عاشق تماشای چندباره کارتون‌ها هستند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود سریال بی‌کلام وودی هو در اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود هر اپیزود، این کارتون جذاب و بامزه را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون وودی هو لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم کارتون ما خرس های کله فندقی و کارتون اوگی اوگی را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.