آفرینک
X

سریال من گروت هستم I Am Groot (2022)

من گروت هستم I Am Groot

سریال من گروت هستم I am Groot 2022 داستان نهالی کوچک و بازیگوش به نام گروت است که برای زندگی در کهکشان با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد تلاش می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 2 سریال من گروت هستم

فصل 1 سریال من گروت هستم

معرفی سریال من گروت هستم

سریال من گروت هستم I am Groot درباره یک درختچه کوچک، بامزه و دوست‌داشتنی که همیشه یک دردسر جدید درست می‌کند.
در بیشتر کارتون‌ها، نقش‌های فرعی زیاد مهم نیستند و به‌سرعت فراموش می‌شوند، ولی گروت مثل همه شخصیت‌ها نیست! انیمیشن نگهبانان کهکشان‌ها، درباره یک گروه خیلی قوی و ابرقهرمان است که هر کدام‌شان یک قدرت ویژه و خاص دارند و البته گروت هم همراه آن‌ها در همه جا حضور دارد. گروت کیست؟ چه قدرتی دارد و سریال اختصاصی‌اش درباره چیست؟ همراه ما باشید تا به شما هم بگوییم!

داستان سریال I am Groot

گروت یک درختچه خیلی کوچک است که تنها یک جمله می‌گوید: «من گروت هستم!» و با همین یک جمله کوتاه، هزاران هزار طرفدار در تمام دنیا برای خود جمع کرده است. این درختچه کوچک، راه می‌رود، می‌رقصد، بازی می‌کند و تا دل‌تان بخواهد، دردسرهای جدید درست می‌کند. هر چند که باید به شما هم بگوییم که دردسرهای این نهال کوچک برخلاف ظاهر خودش، بیشتر وقت‌ها بسیار بزرگ هستند و در این سریال، هر بار یک ماجرای بسیار جذاب، یک دردسر بامزه و البته اتفاق خنده‌دار از گروت خواهید دید.

نکات جالب کارتون من گروت هستم

در صورتی که انیمیشن نگهبانان کهکشان را دیده باشید، با همان اولین سکانس‌های گروت، یاد بچه‌های کوچک، بامزه و دوست‌داشتنی می‌افتید که در حال کشف دنیای اطراف خودشان هستند. تهیه‌کننده و کارگردان سریال جدید من گروت هستم نیز با اشاره به این موضوع گفته که «من برای طراحی شخصیت گروت، از حرکات پسرم ایده گرفته‌ام». به همین خاطر همه بچه‌ها با دیدن این شخصیت کارتونی، انگار که یکی از دوست‌های نزدیک خودشان را دیده‌اند و البته والدین نیز به یاد بچه‌های خودشان می‌افتند.
کارتون I am Groot 2022 داستان کاملا مستقلی دارد، به خاطر همین حتی اگر بچه‌های شما هیچ‌کدام از دیگر انیمیشن‌های مربوط به گروت بامزه را ندیده باشند، باز هم می‌توانند با این کاراکتر دوست‌داشتنی ارتباط برقرار کنند. این سریال انیمیشنی دیالوگ زیادی ندارد و به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم که نسخه زبان اصلی سریال من گروت هستم با زیرنویس فارسی را برای بچه‌های خود پخش کنید. با این کار، بچه‌ها از صداگذاری‌های قوی این کارتون، لذت خواهند برد و البته جمله‌های کوتاه گروت را با کمک زیرنویس فارسی متوجه می‌شوند.
در سریال جدید من گروت هستم بچه‌ها می‌بینند که چرا او همیشه به دردسر می‌افتد. می‌توانید با کمک این موضوع، بعد از هر اپیزود راجع به اتفاقات رخ‌داده با فرزندان‌تان حرف بزنید و با استفاده از همان ماجراها، چیزهای جدیدی به آن‌ها یاد دهید.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان بعد از تماشا سریال من گروت هستم

در قسمت 1 سریال من گروت هستم یک اتفاق مهم رخ می‌دهد. گلدان گروت ترک می‌خورد و به همین دلیل، ربات‌ها او را با یک بونسای زیبا جا به‌جا می‌کنند. گروت عصبانی می‌شود و در یک مبارزه یک طرفه، باعث می‌شود که گلدان خودش و البته گلدان بونسای، به‌صورت کامل بشکنند و او، اولین قدم‌های خود را بر روی زمین بردارد. با کمک اتفاقات این اپیزود، می‌توانید درباره مفهوم خشم و حسادت، با بچه‌ها حرف بزنید. دلیل کارهای گروت را از کودکان بپرسید و به آن‌ها کمک کنید که روش‌های بهتری برای مواجه‌شدن با خشم‌شان پیدا کنند.
در دیگر اپیزودها نیز گروت با ماجراهای متفاوت، احساسات دیگری را تجربه می‌کند. در هر قسمت سریال من گروت هستم 2022 ، گروت احساساتی مثل ترس، هیجان، ذوق، ترس، ناراحتی و البته خوشحالی را هم تجربه می‌کند. بعد از هر قسمت می‌توانید درباره هر کدام از این حس‌ها با کودکان‌تان حرف بزنید و نحوه واکنش صحیح نسبت به احساسات مختلف را به آن‌ها یاد بدهید.
در قسمت آخر کارتون جدید I am Groot در فصل اول، گروت برای خوشحال‌کردن دوستان‌اش، یک نقاشی از همه آن‌ها می‌کشد و البته نصف سفینه را به خاطر همین نقاشی نابود می‌کند. آشنا است، نه؟
با کمک این اپیزود می‌توانید به کودکان خود خطر استفاده از وسایل مختلف را گوش‌زد کنید و به آن‌ها بگویید که برای خوشحال‌کردن دوستان و بزرگ‌ترهای خود، باید از شما هم کمک بگیرند. شیطنت‌های گروت در اغلب لحظات، به دلیل نشناختن خطرات دنیا است و به همین خاطر، تماشای آن با کودکان می‌تواند به والدین کمک کند که دنیای بچگی فرزندان‌شان را بهتر درک کنند.

تماشا و دانلود سریال I am Groot با زیرنویس فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای سریال من گروت هستم با زبان اصلی و زیرنویس فارسی فراهم شده و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، اپیزودهای این سریال جذاب را ببینید. البته امکان دانلود کارتون من گروت هستم با زیرنویس فارسی و زبان اصلی هم در آفرینک وجود دارد و می‌توانید این کارتون به‌شدت سرگرم‌کننده را به‌صورت آفلاین و با دیگر اعضای خانواده‌تان تماشا کنید. گروت همان موجود بامزه، دوست‌داشتنی و کوچک است که صرف نظر از سن و سال‌تان، بعد از تماشای هر سکانس دوست دارید که دست دراز کنید و از توی صفحه نمایش، محکم او را بغل کنید!