آفرینک
X

سریال هیولاها در محل کار Monsters at Work (2021)

هیولاها در محل کار Monsters at Work

کارتون هیولاها در محل کار Monster at Work درباره تغییر شرایط محل کار هیولاها و تلاش مایک و سالیوان برای آموزش به یک هیولای کارآموز جدید است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال هیولاها در محل کار

معرفی سریال هیولاها در محل کار

مایک و سالیوان پس از تجربه‌های مختلف، متوجه شدند که خنده بچه‌ها قدرت بسیار بیشتری نسبت به گریه آن‌ها دارد. به همین خاطر، در شغل خود ترفیع گرفته و حالا به‌عنوان مدیر عامل سازمان مشغول به کار هستند. آن‌ها سعی دارند که شرایط کاری را تغییر داده و کارمندان را به خنداندن کودکان ترغیب کنند که یک ماجرای تازه رخ می‌دهد. یک هیولای جدید وارد سازمان می‌شود که کار کردن با او، بسیار چالش برانگیز است. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون کامل هیولاها در محل کار فصل اول با دوبله فارسی را با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه سریال کامل هیولاها در محل کار

تیلور هیولای جدیدی است که به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و برای کار به سازمان آمده است. او هنوز نمی‌داند که خنده کودکان انرژی بیشتری دارد و وقتی متوجه می‌شود که نباید بچه‌ها را بترساند، حسابی تعجب می‌کند. در این شرایط، تمام دانسته‌های او باید تغییر کند و حالا تیلور با چندین مشکل تازه مواجه خواهد شد. او باید بتواند کار جدید را یاد بگیرد، در یک بخش تازه کارش را آغاز کند و با همکاران عجیب خود، ارتباط برقرار نماید! اما آیا او موفق می‌شود؟

بچه‌ها با تماشا کارتون هیولاها در محل کار چه نکات آموزنده و مثبتی یاد می‌گیرند؟

فصل 1 هیولاها در محل کار ، پس از دو انیمیشن جذاب و بسیار مشهور ساخته شد. انیمیشن کارخانه هیولاها ، اولین انیمیشن این مجموعه بود که مخاطبان را با مایک و سالیوان آشنا کرد. در این کارتون، مایک و سالیوان متوجه شدند که ترساندن بچه‌ها، انرژی کمی دارد و اگر کودکان بخندند، هیولاها می‌توانند انرژی بسیار بیشتری برای سازمان جمع‌آوری کنند. پس از این کارتون، انیمیشن دانشگاه هیولاها منتشر شد که داستان زندگی این دو کاراکتر پیش از آغاز کار در سازمان و در زمان تحصیل در دانشگاه را به بچه‌ها نشان می‌داد.
حالا و در این سریال جذاب، کودکان می‌توانند با سومین بخش از زندگی این دو کاراکتر آشنا شده و لحظات سرگرم‌کننده‌ای را سپری کنند. ناگفته نماند که این کارتون نیز درست مثل انیمیشن‌های پیشین خود، نکات آموزنده و مثبتی برای بچه‌ها دارد. شما می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود، درباره نکات زیر با فرزندان خود گفت‌وگو کنید:

سازگار شدن با تغییرات مختلف

از قسمت 1 کارتون هیولاها در محل کار در فصل 1 ، بچه‌ها با تیلور و مشکلات جدید او آشنا می‌شوند. تیلور با چند تغییر بزرگ به‌صورت هم‌زمان مواجه شده است و باید بتواند شرایط تازه خود را ابتدا درک کرده و سپس با توجه به آن رفتار خود را تغییر دهد. این فرآیند برای کاراکتر اصلی نسبتا سخت است. با وجود این، او راه‌های مختلفی برای این کار امتحان می‌کند و در ادامه کارتون، کم‌کم موفق می‌شود.
از ماجراهای مختلف مرتبط به این موضوع کمک گرفته و به بچه‌ها آموزش دهید که تغییر، یکی از اصلی‌ترین و ثابت‌ترین بخش‌های زندگی است. انسان‌ها بزرگ می‌شوند، مسئولیت آن‌ها افزایش پیدا می‌کند، وارد محیط‌های تازه خواهند شد و هر کدام از این بخش‌ها، چالش‌های مختلفی دارند. بهتر است که بچه‌ها از کودکی، منعطف باشند و روش‌های مختلف سازگار شدن با این تغییرات را بیاموزند.

تعیین آرزوها و اهداف جدید

در فصل 2 کارتون هیولاها در محل کار که در سال 2024 پخش شد، تیلور با چالش‌های خیلی بیشتری مواجه شده است. او دوست دارد که آرزوها و اهداف سابق خود را ادامه دهد و در عین حال، می‌داند که اهداف سابق او، شرایط خوبی ایجاد نخواهند کرد. این موضوع در چندین اپیزود تکرار شده و در قسمت 6 کارتون هیولاها در فصل 2 ، یک پیشنهاد کاری جدید به تیلور ارائه می‌شود. او باید شرایط فعلی خود را بسنجد، توانایی‌ها و علایق خود را در نظر بگیرد و از آن مهم‌تر این‌که هدف تازه‌ای را تعیین کند.
از این بخش نیز کمک گرفته و با بچه‌های کمی بزرگتر خود درباره تعیین اهداف و آرزوهای جدید حرف بزنید. به کودکان بگویید که در صورت موفق نشدن در یک مسیر، نباید ناامید شده و خود را شکست‌خورده در نظر بگیرند. بلکه باید شرایط تازه را بسنجند، اهداف جدید تعیین نمایند و با روحیه‌ای قوی، مسیر تازه‌ای را شروع کنند.

پذیرفتن تفاوت دیگران و کنار آمدن با آن‌ها

ظاهر متفاوت همه کاراکترها با یکدیگر و البته شخصیت و روحیات متفاوت آن‌ها از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون Monsters at Work مدام بررسی می‌شود. همه کاراکترها باید بتوانند این تفاوت‌ها را درک کرده و دیگران را با شرایطی که دارند، بپذیرند.
به بچه‌ها این موضوع را توضیح دهید. سپس به آن‌ها بگویید که ظاهر متفاوت، توانایی‌ها و استعدادهای گوناگون و هر مشخصه انحصاری انسان‌ها، یکی از زیباترین نشانه فردی هر آدم است. آن‌ها نباید از تفاوت خود با دیگر دوستان یا اعضای خانواده ناراحت باشند و از آن مهم‌تر این‌که نباید دیگران را به خاطر تفاوت‌هایی که دارند، اذیت کنند.

والدین پیش از پخش کارتون Monster at Work با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • روند سریع داستان و حضور کاراکترهای نسبتا عجیب باعث شده که تماشا کارتون هیولاها در محل کار برای کودکان 5 ساله به بالا مناسب‌تر باشد.

  • بهتر است که بچه‌ها برای درک بهتر ماجراهای این کارتون، دو انیمیشن قبلی این سریال را هم تماشا کنند. هر چند که ماجراهای این سریال کارتونی به‌تنهایی نیز قابل درک است.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات مختلف با تصاویر کاراکترهای اصلی این سریال در بازار وجود دارد. ممکن است که کودکان پس از تماشا این سریال به خرید این محصولات علاقمند شوند.

تماشا و دانلود کارتون کامل هیولاها در محل کار با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی هیولاها در محل کار با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Monster at Work با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، اپیزودهای مختلف این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های جدید تیلور، مایک و سالیوان، در کنار هم حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون هیولاها در محل کار لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لک لک ها و کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.