آفرینک
X

سریال بچه رئیس : بازگشت به گهواره The Boss Baby : Back in the Crib (2022)

بچه رئیس The Boss Baby

کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره ادامه داستان تد تمپلتون است. او که در بزرگسالی متهم به اختلاس شده تصمیم می‌گیرد به بچه رئیس تبدیل شود تا مخفیانه با برادرش زندگی کند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال بچه رئیس

معرفی سریال بچه رئیس : بازگشت به گهواره

بچه رئیس : بازگشت به گهواره The Boss Baby: Back in the Crib که با اسم بچه رئیس : بازگشت به تخت خواب هم در ایران مشهور شده است، درباره ماجراجویی‌های جدید بچه رئیس است که باید بتواند پس از اثبات بی‌گناهی خود، به کار سابقش در شرکت بچه‌ها برگردد. بچه‌های کوچک و بامزه، دوست‌داشتنی‌ترین موجودات این دنیا هستند و احتمالا هیچ‌کس تصور نمی‌کند که هر کدام از این بچه‌ها می‌توانند یکی از ماموران مخفی شرکت بچه‌ها باشند. در دنیای بچه رئیس، ما با دنیایی روبه‌رو هستیم که در آن، بچه‌های خیلی کوچک می‌توانند کارهای خیلی بزرگی انجام دهند و نه تنها از خود و خانواده‌شان مراقبت کرده، بلکه در برخی مواقع همه دنیا را نجات دهند. در کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره دوباره همراه بچه رئیس شده و این بار نیز یک ماموریت مهم و هیجان‌انگیز را دنبال خواهیم کرد.

داستان کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره

کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره درباره بچه‌ای است که مثل همیشه، همان هدف اصلی خود را دنبال می‌کند: کاری کند که بچه‌ها در دنیا محبوب‌تر شوند. در این سریال کارتونی، بچه رئیس علاوه بر هدف اصلی‌اش، قرار است چندین و چند معما را حل کند، ماجراجویی‌های مختلفی را تجربه کرده و در نهایت دوباره و بعد از گذشت چندین سال، در کنار برادر بزرگترش باشد. این ماجراجویی‌ها، از همان قسمت 1 سریال The Boss Baby : Back in the Crib شروع شده و در هر قسمت، داستان جذاب‌تر، عجیب‌تر و البته هیجان‌انگیزتر می‌شود.

نکات مهم سریال بچه رئیس : بازگشت به گهواره2022

سریال The Boss Baby : Back in the Crib در اواسط سال 2022 و با 12 اپیزود 24 دقیقه‌ای منتشر شد. دیدن دوباره بچه رئیس، دوستان او و البته کاراکترهای جدید، برای همه کودکان به‌شدت لذت‌بخش بود و خوشبختانه استقبال خوبی از این سریال شد.
سریال جدید The Boss Baby : Back in the Crib محصول مشترک دو کمپانی نتفلیکس و دریم‌ورکز بوده و با تمرکز بر علایق کودکان و البته با در نظر گرفتن نیازهای آن‌ها، ساخته شده است. در این انیمیشن، محیط داستان به‌کلی تغییر کرده و این بار بچه‌رئیس به‌عنوان یکی از بچه‌های برادرش یعنی تیم، به ماموریت مخفی خود ادامه می‌دهد و قصد دارد که اوضاع شرکت بچه‌ها را به حالت موفق سابق بازگرداند.
ژانر این کارتون، خانوادگی، اکشن، معمایی و البته طنز است. در هر قسمت جدید کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره اتفاقات مختلف و مهمی رخ می‌دهند که علاوه بر خنداندن بچه‌ها، موضوعات مهمی را به آن‌ها یاد خواهد داد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که تمام اتفاقات را به‌خوبی درک کنند.

تماشا سریال بچه رئیس : بازگشت به گهواره و بررسی نکات مثبت و منفی آن با کودکان

کارتون The Boss Baby: Back in the Crib برای کودکان بالای 7 سال رتبه‌بندی شده است و احتمالا کودکان کم سن و سال، نتوانند ماجراهای مختلف هر قسمت را به‌خوبی متوجه شوند. هر  کدام از قسمت‌های این سریال، با تمرکز بر یک داستان ساده و مجزا، به بررسی یک موضوع مهم می‌پردازد. پیام اصلی این انیمیشن سریالی، اهمیت خانواده، کنار یکدیگر بودن و البته کمک‌کردن به یکدیگر است.
پس از تماشا هر قسمت از این سریال، می‌توانید نظر کودکان خود را راجع به اتفاقات آن پرسیده و از آن‌ها بخواهید که راه حل‌های بهتری برای مشکلات موجود در داستان ارائه دهند. بدین شکل بچه‌ها هر قسمت را با دقت بیشتری تماشا کرده و با یادگیری تجزیه و تحلیل داستان، مهارت حل مسئله را نیز فرا می‌گیرند.
برای مثال بچه‌ها در قسمت 9 کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره ماجرای تولد بچه رئیس بامزه را خواهند دید و با موضوعات مهمی مثل اتفاقات غیر منتظره در روز تولد و یا مشکلات احتمالی روزهای جشن، آشنا می‌شوند.
وجود کاراکترهای مختلف جدید همراه با شخصیت‌های قدیمی، این فرصت را در اختیار شما می‌گذارد که با توجه به رفتار هر کاراکتر، نکات مهم اجتماعی را به فرزندان خود یادآوری کنید و در قالب داستان و انیمیشن، نکات خوب رفتاری را به آن‌ها آموزش دهید.

دانلود سریال The Boss Baby : Back in the Crib با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بچه رئیس : بازگشت به گهواره به‌صورت آنلاین و رایگان وجود دارد و می‌توانید در کنار سایر اعضای خانواده، این انیمیشن طنز، هیجانی و به‌شدت بامزه را ببینید. البته امکان دانلود سریال The Boss Baby : Back in the Crib نیز در آفرینک وجود دارد و می‌توانید اپیزودهای مختلف این انیمیشن را دانلود کرده و با بچه‌ها تماشا کنید. این سریال جذاب، با نشان‌دادن دنیای بزرگسال‌ها در قالب شخصیت‌های کودکانه، توانسته مشکلات کاری و چالش‌های زندگی را به‌تصویر کشیده و توجه همه مخاطبان را صرف نظر از سن و سال‌شان، به‌خوبی جلب کند.