آفرینک
X

سریال محله کوکوملون CoComelon Lane (2023)

محله کوکوملون CoComelon Lane

کارتون محله کوکوملون CoComelon Lane 2023 درباره چند کودک خردسال است که باید اولین اتفاقات زندگی خود را در کنار دوستان‌شان تجربه کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 2.2 امتیاز
  • 2+ سال

فصل 1 سریال محله کوکوملون

معرفی سریال محله کوکوملون

جی‌جی، کدی، سی‌سی، نینا، نیکو و بلا، 6 دوست کوچولو هستند که در یک محله زیبا و آرام، در کنار پدر و مادرشان زندگی می‌کنند. مثل همه بچه‌ها، این 6 نفر هم هر روز باید با یک ماجرای جذاب و مهیج روبه‌رو شوند و مهارت‌های مهم زندگی را یاد بگیرند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست و این مهارت‌های مهم شامل چه چیزهایی هستند، باید هر چه سریع‌تر تماشا برنامه کودک محله کوکوملون با زبان اصلی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان زبان انگلیسی کارتون محله کوکوملون

ماجراجویی بچه‌ها از قسمت اول انیمیشن سریالی محله کوکوملون 2023 شروع می‌شود و آن‌ها باید در هر لحظه از زندگی خودشان، نکات مهمی یاد بگیرند. نحوه حضور در اجتماع، سوارشدن به اتوبوس، دعوت‌شدن برای شام و حتی پختن کیک، بخشی از اتفاقاتی هستند که بچه‌ها در هر اپیزود از فصل اول انیمیشن CoComelon Lane با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد. حالا و در این شرایط، معمولا اتفاقات پیش‌بینی نشده هم رخ می‌دهند که بچه‌ها باید با کمک همدیگر، مشورت‌گرفتن از والدین یا راهنمایی مربی‌های خود، اشتباهات‌شان را تصحیح کنند. فکر می‌کنید که موفق می‌شوند؟

پیام‌های مثبت سریال زبان اصلی محله کوکو ملون 2023 برای کودکان چیست؟

کارتون کوکوملون سال‌ها است که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های کارتونی کودکانه است که بچه‌های زیادی در سرتاسر دنیا، عاشق آن هستند. حالا و در سال 2023، این کارتون کوکوملون جدید از طریق شبکه نتفلیکس، ساخته و پخش شد. از همان قسمت 1 انیمیشن سریالی محله کوکوملون ، تفاوت این نسخه جدید با کارتون قبلی کاملا واضح است. در این کارتون جدید، کاراکترها برای اولین بار به‌صورت مستقیم با کودکان ارتباط برقرار می‌کنند و همین تغییر به‌ظاهر ساده، باعث جذابیت بسیار بیشتر این کارتون شده است.
خوشبختانه امکان تماشا کارتون CoComelon Lane با زبان انگلیسی هم برای بچه‌ها وجود دارد. مکالمه‌های ساده و جمله‌های قابل درک، باعث می‌شود که مهارت شنیداری فرزندان شما، تقویت شود. علاوه‌بر این، تماشا این کارتون با زیرنویس انگلیسی برای کودکان کمی بزرگ‌تر که توانایی خواندن هم دارند، یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش توانایی خواندن انگلیسی است. محیط رنگارنگ، فضای دوستانه و داستان‌های ساده، باعث شده که این کارتون در عین سرگرم‌کردن بچه‌ها، پیام‌های مثبتی هم برای کودکان داشته باشد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

آموزش رفتارهای اجتماعی 

قسمت 1 سریال محله کوکوملون با سه داستان مجزا شروع می‌شود. حضور بچه‌ها در پایگاه آتش‌نشانی، کیک‌پختن کدی و پدرش و در نهایت سوارشدن نینا به اتوبوس که هر کدام از این ماجراها، بخشی از رفتارهای مهم و مثبت اجتماعی را بررسی می‌کنند.
برای مثال، کدی با اولین اشتباه خود در حین کیک‌پختن، تصمیم می‌گیرد که دیگر هیچ مشارکتی در فرآیند آماده‌کردن کیک نداشته باشد تا اتفاق بد دیگری رخ ندهد. این نکته، بهترین موضوعی است که می‌توانید درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان یادآوری کنید که هیچ‌کس بدون اشتباه‌کردن، سعی و خطا یا حتی شکست‌خوردن، به هدف خود نمی‌رسد. به همین دلیل، بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها نباید از اشتباهات خود بترسند، بلکه باید تلاش کنند هر اشتباه را به‌عنوان یک تجربه ارزشمند، به خاطر بسپارند و راه‌‌های دیگری را برای موفق‌شدن امتحان کنند.

آشنایی با طبیعت

در قسمت 3 سریال CoComelon Lane با زبان اصلی ، بچه‌ها با دانستنی‌های مهم طبیعت آشنا می‌شوند. جی‌جی فرآیند رشد گیاهان را در مزرعه می‌بیند و سی‌سی با یک حیوان کوچولو دوست می‌شود. با استفاده از ماجراهای این اپیزود، به فرزندان خود اطلاعات مختلفی درباره طبیعت و گیاهان بدهید. اگر در خانه یک گلدان دارید، اصول نگهداری از آن را به بچه‌ها نیز بیاموزید و اجازه دهید که آن‌ها هم در نگهداری از گیاهان، به شما کمک کنند.

نحوه برقراری ارتباط درست در جامعه

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون محله کوکوملون در فصل 1 ، کاراکترهای اصلی با مهم‌ترین رفتارهای اجتماعی آشنا می‌شوند. در آخرین قسمت از این کارتون، این موضوع به‌صورت اختصاصی بررسی می‌شود. بچه‌ها در این اپیزود یاد می‌گیرند که در هنگام تعامل با دیگران، از کلمات محترمانه مثل لطفا و ممنون استفاده کنند.
پس از اتمام این قسمت، دیگر کلمات و عبارات احترام‌آمیز را به کودکان آموزش داده و آن‌ها را در مکالمه‌های روزمره با بچه‌ها، بقیه اعضای خانواده و حتی دیگر افراد جامعه به کار ببرید. این روش، نحوه برقراری ارتباط درست با دیگر افراد را به بچه‌ها یاد خواهد داد.

والدین پیش از پخش کارتون CoComelon Lane با زیرنویس انگلیسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • فضای آرام و داستان‌های قابل درک، باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 2 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • انواع محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر کوکوملون در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

  • روند داستان بسیار ساده و قابل درک است، اما اگر احساس می‌کنید که کودکان نتوانند فرآیند هر داستان را درک کنند، کنار آن‌ها بمانید. هر بخش را با جمله‌های خیلی ساده و کوتاه توضیح دهید و اجازه دهید که بچه‌ها با راهنمایی‌های ساده شما، روند داستان را دنبال کنند.

تماشا و دانلود کارتون محله کوکوملون با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال محله کوکوملون 2023 با زبان انگلیسی فراهم شده است. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون CoComelon Lane با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین در یک شب‌نشینی خانوادگی تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی بچه‌ها در محله، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون محله کوکوملون لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پیشی های شگفت انگیز و کارتون ماجراهای هلو کیتی و دوستان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.