آفرینک
X

سریال پیشی های شگفت انگیز Superkitties (2023)

پیشی های شگفت انگیز Superkitties

کارتون پیشی های شگفت انگیز SuperKitties درباره جینی، بیتسی، بادی و اسپارک، چهار بچه‌گربه دوست‌داشتنی است که در صورت نیاز، خیلی سریع به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال پیشی های شگفت انگیز

معرفی سریال پیشی های شگفت انگیز

گربه‌های کوچولو، بامزه، پشمالو و دوست‌داشتنی داستان ما، در شهر «کیتیدل» همراه با بقیه حیوانات زندگی می‌کنند. در این شهر آرام و زیبا، همه چیز خوب است، اما گاهی اوقات اتفاقات عجیبی هم رخ می‌دهد. مثلا یک نفر همه نخ‌ها را با خود می‌برد یا اینکه کسی تمام گل‌های باغچه را له می‌کند! خوشبختانه در این صورت، چهار پیشی یا همان ابرقهرمان‌های شهر وارد عمل شده و اوضاع را به حالت عادی و آرام خود بر می‌گردانند! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، تماشا کارتون جدید پیشی های شگفت انگیز با زبان اصلی همراه با بچه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته قبل از دیدن این کارتون، چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهمی درباره این کارتون به شما بگوییم!

خلاصه داستان سریال زبان اصلی پیشی های شگفت انگیز 2023 چیست؟

هر بار که اتفاق بدی در شهر کیتیدل پیش بیاید، همه به‌سرعت با جینی، بیتسی، بادی و اسپارک تماس می‌گیرند و پیشی‌های شجاع، کوچولو و البته قوی، وارد عمل می‌شوند. آن‌ها خیلی زود لباس‌های ابرقهرمانی خود را می‌پوشند، ابزار و وسایل خود را بر می‌دارند و به سمت موقعیت خاص اعلام شده، حرکت می‌کنند. هر بار و در هر اپیزود، پیشی های قهرمان مشکل را حل می‌کنند، اوضاع را به حالت عادی بر می‌گردانند و روش برخورد درست با احساسات منفی را به دوستان‌شان یاد می‌دهند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر قسمت اول کارتون جدید پیشی های شگفت انگیز در فصل اول را با فرزندان خود تماشا کنید!

نکات مثبت تماشا کارتون زبان اصلی پیشی های شگفت انگیز برای بچه ها

بررسی احساسات منفی و مثبت و روش مناسب برای مواجهه با این احساسات، از همان قسمت 1 کارتون Superkitties در فصل 1 رخ می‌دهد. کودکان با تماشا هر قسمت، با بخشی از احساسات فردی آشنا می‌شوند و روش پذیرش آن احساس را هم به‌خوبی یاد می‌گیرند. می‌توانید با تماشا سریال پیشی های شگفت انگیز با زبان اصلی همراه با بچه‌ها، مهارت شنیداری کودکان خود را تقویت کنید. پس از اتمام هر اپیزود هم درباره نکات مثبت و آموزنده آن قسمت، با هم حرف بزنید. برخی از نکات مثبت این سریال کارتونی شامل موارد زیر هستند:

معایب برداشتن وسایل دیگران بدون اجازه

یکی از کاراکترهای فرعی این کارتون، همیشه بدون اجازه، وسایل بقیه را برمی‌دارد. این اتفاق در قسمت 2 کارتون پیشی های شگفت انگیز در فصل اول و چند قسمت دیگر تکرار می‌شود. از این بخش کمک بگیرید و درباره اشتباه بودن این کار با کودکان حرف بزنید. مفهوم وسایل شخصی را با بچه‌ها مرور کنید و با چند مثال، تفاوت وسایل اشتراکی و خصوصی را کاملا به آن‌ها بیاموزید. این آموزش پیش از حضور کودکان در مهد یا مدرسه، ضروری خواهد بود.

همدلی و همکاری با هم

مهم‌ترین موضوعی که مدام در کارتون Superkitties تکرار می‌شود، بررسی رفتارهای رایج و روزمره‌ای است که کودکان کم سن و سال، با آن مواجه می‌شوند. عصبانیت، حسادت، ترس، خشم و غم، هر بار باعث یک رفتار اشتباه برای یکی از کاراکترهای فرعی شده و کاراکترهای اصلی یعنی پیشی‌ها، باید به آن کاراکتر رفتار درست را بیاموزند. این فرآیند آموزش رفتار درست و نحوه مواجه‌شدن با این احساسات منفی، به کودکان همدلی با دیگران و از آن مهم‌تر همکاری با آن‌ها را یاد می‌دهد.

پذیرش اشتباهات خود

همه کاراکترها در انتهای هر قسمت، متوجه رفتار اشتباه خود شده و مسئولیت کار خطای خود را قبول می‌کنند. این موضوع تا قسمت آخر کارتون پیشی های شگفت انگیز به همین شکل تکرار می‌شود. از این بخش کمک گرفته و با کودکان درباره اهمیت درک کار اشتباه خود، پذیرفتن و در نهایت جبران آن اشتباه، صحبت کنید. به فرزندان‌تان بگویید که هیچ‌کس کامل نیست، فقط همه باید بدانیم که پس از اشتباه کردن، چطور آن رفتار را جبران نماییم، از آن درس گرفته و دیگر آن را تکرار نکنیم.

والدین پیش از پخش کارتون SuperKitties باید چه مواردی را در نظر بگیرند؟

  • با توجه به حرکت سریع کاراکترها و تنوع زیاد رنگ‌ها، ممکن است تماشا این کارتون برای کودکان خیلی کوچک و زیر 3 سال، مناسب نباشد. در غیر این صورت، همه بچه‌های بزرگتر از 3 سال، می‌توانند این سریال کارتونی را تماشا کرده و از ماجراهای آن لذت ببرند.

  • برخی کاراکترها نسبت به توانایی‌های پیشی‌ها، اطمینان ندارند و شاید این بخش، کودکان را هم نسبت به توان‌مندی‌های خودشان، مردد کند. حتما درباره این موضوع با آن‌ها گفت‌وگو کرده و بگویید که هر کسی، با هر میزان قدرت و توانایی بدنی می‌تواند کارهای بزرگ و  مهمی انجام دهد.

  • بخشی از اتفاقات رخ داده در برنامه کودک پیشی های شگفت انگیز ، ممکن است برای کودکان حساس، تنش‌زا باشد. اگر روحیه فرزندان‌تان حساس است، حتما در زمان پخش  کنار آن‌ها بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که قرار نیست هیچ ماجرای بدی اتفاق بیفتد.

تماشا و دانلود کارتون جدید پیشی های شگفت انگیز 2023 با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال جدید پیشی های شگفت انگیز با زبان اصلی فراهم شده است. می‌توانید کارتون Superkitties با زبان انگلیسی را برای کودکان پخش کرده و این کارتون را با هم به‌صورت آنلاین تماشا کنید. البته به جز تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون پیشی های شگفت انگیز از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید همه قسمت‌های این کارتون را دانلود کرده و با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، آن‌ها را تماشا کنید، از دیدن ماجراجویی‌های پیشی‌ها و نحوه درست‌کردن شرایط بد در شهر کیتیدل همراه با بچه‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پیشی های شگفت انگیز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پرنسس قدرتمند و کارتون کافه لوبیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.