آفرینک
X

سریال ایوا جغد کوچولو Eva the Owlet (2023)

ایوا جغد کوچولو Eva the Owlet

کارتون ایوا جغد کوچولو Eva the Owlet درباره زندگی روزمره ایوا کوچولو است که همراه با لوسی و جیکوب، هر روز یک ماجرای تازه را پشت سر می‌گذارند و با چالش‌های مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.6 امتیاز
  • 2+ سال

فصل 1 سریال ایوا جغد کوچولو

معرفی سریال ایوا جغد کوچولو

ایوا کوچولو، در یک خانه درختی قشنگ، همراه با پدر، مادر و برادران خود، زندگی می‌کند. جغد کوچولوی بامزه داستان ما، همراه با دو دوست صمیمی‌اش یعنی جیکوب و لوسی، به مدرسه می‌رود، هر روز کارهای جدید را امتحان کرده و هر بار، وارد یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید که یک جغد کوچولو چه ماجراجویی‌های جذاب و مهیجی دارد، تماشا سریال ایوا جغد کوچولو 2023 با زبان اصلی و زیرنویس فارسی را به همراه فرزندتان یه شما پیشنهاد می‌کنیم!

سریال جدید ایوا جغد کوچولو درباره چیست؟

در یک دنیای رنگارنگ و آرام، چندین خانواده در کنار هم زندگی می‌کنند که یکی از آن خانواده‌ها، خانواده ایوا کوچولو است. ایوا بچه کوچک‌تر خانواده است، یک حیوان خانگی بامزه دارد و هر روز، همراه با دوستان صمیمی‌اش به مدرسه می‌رود. ایوا درست مثل بچه‌های خیلی کوچک، چیزهای زیادی بلد نیست و به خاطر همین، هر اتفاق ساده، برای او یک تجربه هیجان‌انگیز است. مراقبت از حیوانات خانگی، حضور در مراسم عروسی، عکاسی در طبیعت و رفتن به جنگل و چیدن قارچ‌های خوراکی، فقط بخشی از داستان‌های جذاب کارتون ایوا هستند!

نکات مهم کارتون Eva the Owlet با زبان انگلیسی برای والدین

این کارتون بر اساس کتاب آموزشی «خاطرات یک جغد»، ساخته شده است. به همین خاطر بخش مهمی از داستان هر اپیزود، درباره یادداشت کردن خاطرات کاراکتر اصلی است. با این روش، جغد کوچولو به احساسات فردی خود فکر می‌کند، آن‌ها را بررسی کرده و سعی می‌کند هر بار، راهکار بهتری برای انجام کارهای ساده و روزمره خود پیدا کند.
والدین باید بدانند که از همان قسمت اول سریال انیمیشنی ایوا جغد کوچولو در فصل 1 ، کاراکترها با زبانی ساده و کودکانه، بخش‌های مختلف یک جامعه را بررسی می‌کنند. بچه‌ها با تماشا آن می‌توانند با وظایف افراد مختلف آشنا شده و رفتارهای اجتماعی و برقراری ارتباط با دیگران را هم یاد بگیرند.
علاوه بر این، دیالوگ‌های این کارتون، بسیار ساده و قابل فهم هستند. به همین دلیل بهتر است با تماشا کارتون ایوا جغد کوچولو با زبان اصلی، فرصت یادگیری زبان انگلیسی را هم در اختیار بچه‌ها بگذارید.

پیام های مثبت انیمیشن سریالی ایوا جغد کوچولو برای بچه ها چیست؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 2 سال به بالا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این کارتون سریالی شامل موارد زیر است:

  • شناخت احساسات مختلف، پذیرفتن آن‌ها و یادگرفتن نحوه صحیح مواجه‌شدن با این احساسات؛

  • تاکید بر انجام کارها به‌صورت گروهی، مزایای این کار و تشویق کودکان به انجام کارهای تیمی؛

  • بررسی رفتارهای منحصر به‌فرد هر کدام از اعضای خانواده و جامعه و اهمیت وجود این تفاوت‌ها در ساخت یک جامعه کامل.

بدون شک باید بگوییم که از همان فصل اول سریال ایوا جغد کوچولو در قسمت 1 ، بچه‌ها وارد دنیایی شیرین، آرام و آموزنده خواهند شد. اغلب اتفاقات این کارتون، در شب رخ می‌دهند. با اشاره به این موضوع، از بچه‌ها بپرسید که چرا ایوا و دوستان او، شب‌ها کارهای مختلف انجام می‌دهند؟ از این فرصت استفاده کرده و درباره تفاوت زندگی موجوداتی مثل جغد و خفاش با دیگر حیوانات و البته انسان‌ها، صحبت کنید.
هر قسمت از برنامه کودک ایوا جغد کوچولو 2023 ، دو ماجرای متفاوت دارد. با توجه به سن فرزندان‌تان و نیاز آن‌ها، از هر کدام از این بخش‌ها ایده گرفته و درباره بخشی از پیام‌های موجود در آن قسمت، با بچه‌ها حرف بزنید.
در قسمت دوم کارتون Eva the Owlet ، ایوا کمک می‌کند که یک بچه کوچک را بخوابانند. پس از آن و در ادامه اپیزود، معلم مدرسه از ایوا و لوسی می‌خواهد که برای جشن عروسی، به او کمک کنند. از ماجرای این قسمت استفاده کرده و درباره وظایف بچه‌ها پس از حضور خواهر یا برادر کوچک‌تر، گفت‌وگو کند. نحوه کمک‌کردن به دیگران را با هم مرور کنید و از کودکان بخواهید که نظرشان را راجع به همکاری در خانه و مدرسه، بگویند.
بررسی انواع رفتارهای مهم اجتماعی تا قسمت آخر کارتون ایوا جغد کوچولو ادامه دارد. با تماشا همه قسمت ها برنامه کودک Eva the Owlet با زبان اصلی و زیرنویس فارسی ، بچه‌ها می‌توانند نکات مهمی یاد بگیرند، فضای زندگی جغدها و دیگر موجودات شب‌گرد را بشناسند و با یک جامعه کامل و سالم، آشنا شوند. 

تماشا و دانلود کارتون جدید ایوا جغد کوچولو با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال ایوا جغد کوچولو 2023 با زبان اصلی و زیرنویس فارسی وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید و اجازه دهید که کودکان هر بار با ایوا، بخش تازه‌ای از شهر را کشف کنند. اگر بچه‌های شما هم عاشق تماشای چند باره یک کارتون هستند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود کارتون Eva the Owlet با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید اپیزودهای این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای این سریال جذاب انیمیشنی لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون ایوا جغد کوچولو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ماجراهای هلوکیتی و دوستان و کارتون خانواده کرم ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.