آفرینک
X

سریال آستروبوی Astro Boy (2003)

آستروبوی Astro Boy

انیمیشن زیبای آستروبوی  Astro Boy، داستان یک پسر دانشمند 13 ساله به نام توبی تنما است که در مترو سیتی زندگی می‌کنه. دکتر تنما که پدر توبی هست یک ر ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.0 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال آستروبوی

معرفی سریال آستروبوی

انیمیشن زیبای آستروبوی  Astro Boy، داستان یک پسر دانشمند 13 ساله به نام توبی تنما است که در مترو سیتی زندگی می‌کنه. دکتر تنما که پدر توبی هست یک رباتیک‌کار شناخته شده و حرفه‌ای توی شهر  مترو سیتیه که متاسفانه رابطه خوبی با پسرش یعنی توبی نداره. یه روز پدر توبی با یکی از مقامات بلند پایه شهر قرار ملاقات می‌ذاره تا از ربات جدید خودش به نام Peacekeeper رو به اون معرفی کنه و درباره ویژگی‌هاش توضیحاتی رو  به اون ارائه بده.

دکتر الفون که دوست پدر توبی هست برای این‌که بتونه قدرت ربات رو افزایش بده از دو هسته قرمز و آبی که دو حوزه انرژی هستن و انرژی مخالف مثبت و منفی رو منتشر می‌کنن در اون استفاده کرد.

توبی موفق شده به صورت مخفیانه و با استفاده از خاطراتش یه ربات جوان رو برای محافظت از خودش طراحی کنه که حالت دفاعی داره و در اون از هسته آبی برای افزایش قدرتش استفاده کرده. در واقع این ربات پسر جوان که اسمش آسترو هست، قدرت‌های باورنکردنی زیادی داره و خیلی شبیه به انسان است. آسترو که خیلی دوست داره احساسات انسا‌ن‌ها رو درک کنه از طریق ارتباط برقرار کردن با اطرافیان خودش عواطف اون‌ها رو به خوبی یاد می‌گیره.

توبی توانایی‌های رباتیک خودش از جمله پرواز های موشکی و توانایی درک ربات‌های دیگه رو کشف می‌کنه. در ادامه داستان اتفاقاتی برای توبی می‌افته که اون رو برای مدتی از پدرش دور می‌کنه و در عوض با دو کودک دوقلوی بی‌سواد اما باهوش به نام‌های زین و تویس و همچنین اعضای یک گروه قدرتمند موسوم به RRF که از سه نفر به نام‌های اسپارکس، روبوتسکی و مایک تشکیل شده آشنا می‌شه. این گروه دوست دارن تا ربات‌ها رو از کنترل بشر آزاد کنن اما اطلاعات اون‌ها درباره قوانین رباتیک خیلی ناقص و محدوده برای همین توبی به اون‌ها کمک می‌کنه. داستان تا جایی ادامه پیدا می‌کنه که یه خطر بزرگ آسترو رو تهدید می‌کنه و حالا نوبت این ربات جوان رسیده تا از تمام نیروهای فوق انسانی و فوق‌العاده‌اش استفاده کنه و شهر رو نجات بده.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای آستروبوی رو توبی و دوستانش به همراه دکتر افلون و پدرش تشکیل می‌دن. در صورتی که از انیمیشن زیبای آستروبوی خوشتون اومده، می‌تونید انیمیشن‌های اکشن دیگه مثل لگو بتمن رو هم توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن آستروبوی Astro Boy

این انیمیشن زیبای 94 دقیقه‌ای محصول مشترک کشورهای آمریکا، چین و ژاپن است در سال ۲۰09 عرضه شده و کارگردانی اون رو دیوید بوورز بر عهده داشته است. آستروبوی توسط شرکت ایمجی انیمیشن استودیوز عرضه شده است.

شعار تبلیغاتی انیمیشن آستروبوی Astro Boy

یک انفجار داشته باشید... ساخته شده برای ماجراجویی.