آفرینک
X

سریال بلویی Bluey (2018)

بلویی Bluey

کارتون بلویی Bluey ماجراهای یک سگ کوچولو خستگی ناپذیر و خواهر کوچک‌ترش است. بلویی با خیال‌پردازی‌هایش هرروزه ماجراهای بامزه و آموزنده‌ای را رقم می‌زند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • استرالیا
  • 9.7 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 2 سریال بلویی

فصل 1 سریال بلویی

معرفی سریال بلویی

هر قسمت کارتون بلویی Bluey راجع به بلویی کوچولو، خواهر کوچک‌ترش بینگو و پدر و مادرشان است که هر روز با یک ماجرای جذاب و هیجان‌انگیز مواجه می‌شوند. بلویی 6 ساله، یک سگ کوچولوی به‌شدت بامزه است که یک خواهر کوچک‌تر به نام بینگو دارد. این دو خواهر، همراه با پدر و مادرشان هر روز اتفاقات و ماجراهای جذابی را تجربه می‌کنند که در طی آن، بلویی و بینگو چیزهای جدیدی یاد گرفته و با قدرت تخیل خود، ماجراهای بسیار هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارند.

نکات مهم کارتون Bluey 

کارتون بلویی با تمرکز بر کودکان کمتر از 8 سال، ساخته شده است. هر قسمت کارتون بلویی حدودا 2 دقیقه است و در این زمان، بلویی و بینگو با یک اتفاق جدید و ماجرای جالب روبه‌رو می‌شوند که باید خودشان به‌تنهایی و یا با کمک والدین‌شان، آن ماجرا را به‌خوبی پشت سر بگذارند.
در سریال انیمیشنی بلویی همه شخصیت‌های کارتون، نژادهای مختلفی از سگ‌ها هستند و همین موضوع باعث شده که کودکان علاقه‌مند به حیوانات، از تماشا سریال Bluey لذت بسیار زیادی ببرند. کارتون بلویی با فضایی کاملا کودکانه، صداگذاری فوق‌العاده جذاب و دوست‌داشتنی، طراحی شخصیت‌های زیبا و ماجراهای ساده و بامزه، طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا به‌دست آورده است.
انیمیشن سریالی بلویی با توجه به مشخصه‌های خانواده‌های مدرن، والدین مثبت‌نگر و حمایتگر، یک خانواده شاد و صمیمی را به مخاطبان نشان می‌دهد که تماشای آن برای هر دو گروه کودکان و بزرگسالان، آموزنده خواهد بود. بلویی و بینگو همان ماجراهایی را روزانه تجربه می‌کنند که بچه‌ها در این سال‌ها با آن‌ها روبه‌رو هستند و با تقویت حس تخیل کودکان، نگاه جدیدی را به آن‌ها آموزش می‌دهند. با توجه به گروه سنی مخاطب این سریال انیمیشنی، هیچ نکته منفی در طی داستان اپیزودهای این سریال وجود ندارد و با خیال راحت می‌توانید این انیمیشن را برای کودکان خود پخش کنید.
فضای کارتون کاملا امن، صمیمی، بدون خشونت و بدون الفاظ نامناسب است و تماشای آن برای کودکان بسیار کوچک نیز هیچ مشکلی نخواهد داشت. تا سال 2022 سه فصل سریال Bluey منتشر شده که هر کدام از اپیزودهای آن به یک موضوع مهم و جذاب می‌پردازد.
کارتون بلویی با زبان اصلی انگلیسی و با مکالمه‌های ساده و کوتاه ساخته شده است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه زبان اصلی کارتون بلویی با کودکان، به آن‌ها کمک کنید که توانایی‌های زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و مهارت‌های شنیداری‌شان را ارتقا دهند. پس از تماشا سریال Bluey با کودکان، می‌توانید با آن‌ها راجع به موارد مختلفی صحبت کنید.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون بلویی

هر قسمت کارتون بلویی یک ارزش مهم مثل صبرکردن، کمک به یکدیگر، حل مشکلات مختلف، انجام کارها به‌بهترین شکل و البته لذت‌بردن از زندگی روزمره را به کودکان یاد می‌دهد. علاوه بر آن می‌توانید پس از تماشا هر قسمت سریال Bluey از داستان همان اپیزود کمک گرفته و یک بازی جدید را نیز با کودکان خود انجام دهید.
پیام اصلی کارتون بلویی اهمیت خانواده، کنار هم بودن آن‌ها و انجام فعالیت‌های مختلف با یکدیگر است. پدر و مادر بلویی هر دو شاغل هستند و باید تلاش کنند که یک توازن کامل میان شغل و زندگی شخصی خود ایجاد کرده و البته با فرزندان‌شان نیز بازی کنند. با کمک این موضوع می‌توانید به کودکان یاد دهید که والدین، مسئولیت‌های مختلفی در اجتماع دارند و باید همه آن‌ها را به‌دقت انجام دهند.
پس از تماشا کارتون بلویی می‌توانید درباره این موضوعات مهم نیز با فرزندان خود حرف بزنید:

  • قدرت تخیل و اهمیت آن در زندگی روزانه؛

  • یادگیری نحوه انجام کارها با کمک یکدیگر؛

  • لذت‌بردن از ماجراهای روزمره و تبدیل آن‌ها به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز؛

  • بررسی رفتارهای بلویی، بینگو و دوستان‌شان و پیشنهاد دادن یک راه حل تازه برای اتفاق رخ‌داده در هر قسمت سریال بلویی.

تماشا سریال Bluey زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بلویی با زبان اصلی وجود دارد. می‌توانید با پخش آنلاین و کاملا رایگان این انیمیشن در آفرینک، لحظات بسیار خوبی با فرزندان‌تان سپری کنید. البته امکان دانلود سریال Bluey و تماشای آفلاین آن نیز در آفرینک وجود دارد. انیمیشن سریالی Bluey همان فضای کودکانه، شاد، آرام و دوست‌داشتنی را دارد که همه والدین دوست دارند برای فرزندان خود فراهم کنند. به همین دلیل تماشا کارتون بلویی هم برای والدین و هم برای کودکان، بسیار جذاب و سرگرم‌کننده خواهد بود.