آفرینک
X

سریال بره ناقلا Shaun the Sheep (2007)

بره ناقلا Shaun the Sheep

سریال زیبای بره ناقلا Shaun the Sheep، با حضور یه بره زرنگ و باهوش تبدیل به یکی از جذاب‌ترین سریال‌های ژانر کودک شده. این انیمیشن داستان ماجراهای ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلستان
  • 8.3 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال بره ناقلا

فصل 2 سریال بره ناقلا

معرفی سریال بره ناقلا

سریال زیبای بره ناقلا Shaun the Sheep، با حضور یه بره زرنگ و باهوش تبدیل به یکی از جذاب‌ترین سریال‌های ژانر کودک شده. این انیمیشن داستان ماجراهای بره ناقلا همراه با دوستانش و سگ گله‌ای به اسم بیتزر هستش که توی مزرعه‌ موزی باتم فارم زندگی می‌کنند، یه مزرعه قدیمی و سنتی در شمال انگلستان. این گوسفندان در هر قسمت تو ماجرایی گرفتار می‌شن که خودشون با شیطونی‌ها و کنجکاوی‌هاشون درست کردن. ولی هربار می‌تونند با کمک همدیگه از مخمصه و دور از چشم صاحب مزرعه جون سالم به در ببرند. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن انگلیسی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن  Shaun the Sheep

بره ناقلا، شاون، شخصیت اصلی سریاله و با اینکه از همه لاغرتره، رهبر گله محسوب می‌شه. او زرنگ، بی‌باک و بازیگوش هستش و همیشه می‌تونه خودش و دوستاشو از مخمصه نجات بده. چون توی سریال دیالوگی گفته نمی‌شه، او همیشه نقشه‌هاشو با نقاشی نشون می‌ده. بیتزر سگ گله وفادار و دوست صمیمی بره ناقلا هستش و با سوت زدن به گله دستور می‌ده که چیکار کنند. همیشه به بره نقلا کمک می‌کنه تا از دردسر نجات پیدا کنند و بره ناقلا بعضی وقت‌ها سربه‌سرش می‌گذاره.

شرلی بزرگترین گوسفند گله، همیشه در حال خوردنه و این‌قدر چاقه که چیزای بزرگ داخل پشماش گم می‌شن. او بخاطر این چاقیش جاهایی گیر می‌افته که بقیه گله مجبور می‌شن تا همگی اونو بکشن یا هلش بدن. تیمی پسرخاله شاون و تنها بره گله هستش. او چهره بی‌گناهی داره ولی بعضی موقع‌ها در مرکز آشوب هستش. مادر تیمی، خاله بره ناقلا، همیشه بیگودی به سرش داره و بعضی موقع‌ها نسبت به وظایف مادریش بی‌توجهه تا حدی که یه بار از تیمی به عنوان قلموی رنگ‌زن استفاده کرد.

مزرعه‌دار یه مرد عینکی هستش که با کمک بیتزر مزرعه رو مدیریت می‌کنه و همیشه از شیطونی‌های بره ناقلا بی‌خبر می‌مونه. دو سری اول سریال شامل چهل قسمت هفت دقیقه‌ای و سری سوم شامل بیست قسمت بود. سری چهارم در سال 2014 در سی قسمت و سری پنجم در سال 2016 در بیست قسمت منتشر شد. این سریال چند جایزه بین‌المللی مهم گرفته؛ مثل: جایزه آکادمی کودکان بریتانیا برای بهترین انیمیشن در سال 2010 - جایزه آکادمی کودکان بریتانیا برای بهترین انیمیشن در سال 2014 – جایزه بین‌المللی امی برای بهترین انیمیشن مخصوص کودکان در سال 2016 و چندین و چند جایزه دیگه.