آفرینک
X

سریال استلا پرندگان خشمگین Angry Birds Stella (2014)

استلا پرندگان خشمگین Angry Birds Stella

کارتون استلا انگری بردز Angry Birds Stella با اسم استلا، پرنده خشمگین هم شناخته میشه. اینجا هم مثل سریال پرندگان خشمگین آبی با یکی دیگه از پرندگان خشمگین رو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فتلاند
  • 7.4 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال استلا پرندگان خشمگین

معرفی سریال استلا پرندگان خشمگین

کارتون استلا انگری بردز Angry Birds Stella با اسم استلا، پرنده خشمگین هم شناخته میشه. اینجا هم مثل سریال پرندگان خشمگین آبی با یکی دیگه از پرندگان خشمگین روبه رو هستیم. استلا که یک جوجه صورتی رنگ هست و دعواهای تمام نشدنی و همیشگی اونها با خوک ها.

این مجموعه که دومین اقتباس از بازی و انیمیشن پرندگان خشمگین 1 هست بر اساس یک دنیای دخترانه با قهرمان های دختر ساخته شده. چقدر قهرمان های مرد و سبیل دار ببینیم آخه؟ بالاخره به یک قهرمان دختر صورتی رنگ هم احتیاج پیدا میکردیم.

داستان استلا اینجوری شروع میشه که اون جمع پرنده های خشمگین رو ترک میکنه تا برای تعطیلاتش به یک جزیره طلایی بره و چهار تا از دوستاش رو اونجا ببینه. مشکل از جایی شروع میشه که گال Gale و لشکری از خوک ها آلبوم عکسهای استلا رو میدزدن. برای یک انگری برد هیچ چیزی عصبانی کننده تر از اینکه کسی عکسهای شخصی اش رو ببینه نیست و همین باعث میشه استلا و دوستهاش وارد یک سفر و ماجراجویی گنده برای پس گرفتن عکسها بشن. خوب پس، برای اینکه توی این سفر و جنگ و دعواهای خوکی همراه استلا و دوستهای دیگه اش بشیم وقت رو از دست ندید و همین الان شروع به دیدن قسمت اول این مجموعه بکنید. استلا انگری بردز بی کلام هست و شما میتونید همه قسمتهای اون رو در آفرینک ببینید.

شخصیت های مجموعه کارتون استلا انگری بردز Angry Birds Stella

استلا قهرمان صورتی رنگ مجموعه که رئیس گَله پرندگان هم هست. خصوصیت های اون ماجراجو، خشمگین، دوست داشتنی، شجاع و نترس هست. اگه متعجبید که چطوری این خصوصیت ها یک جا جمع میشه پس زودتر شروع به تماشای مجموعه بکنید.

داهیلا Dahlia پرنده قهوه ای رنگ گروه که مغز متفکر گروه هم هست.

لوکا Luca تنها پسر گروه که رنگش آبی هست و جوانترین عضو گروه هم هست.

پوپی Poppy زرد کمرنگ گروه که عاشق موسیقی هم هست.