آفرینک
X

سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی Spy Kids : Mission Critical (2018)

بچه های جاسوس Spy Kids

کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی Spy Kids : Critical Mission درباره ماموریت مهم کارمن و جونی است که باید با کمک هم، والدین خود و البته همه دنیا را نجات دهند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 4.8 امتیاز
 • دوبله
 • 7+ سال

فصل 1 سریال بچه های جاسوس

معرفی سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی

کارمن و جونی، خواهر و برداری هستند که مثل همه بچه‌های دیگر، دائما جر و بحث می‌کردند و همراه با پدر و مادرشان یعنی اینگرید و جورجیو، یک زندگی کاملا عادی و آرام داشتند. همه چیز کاملا خوب پیش می‌رفت تا اینکه پدر و مادر این بچه‌ها، ربوده می‌شوند و حالا، کارمن و جونی باید با راز بزرگ پدر و مادر خود، روبه‌رو شوند. چه رازی؟ با ما به بخش بعدی بیایید تا داستان کامل سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی را که با اسم بچه های جاسوس : ماموریت ویژه هم در ایران ترجمه شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون Spy Kids : Mission Critical 

با ناپدید شدن اینگرید و جورجیو، دو فرزند آن‌ها یعنی کارمن و جونی متوجه می‌شوند که والدین‌شان، قبلا جاسوس‌های بین‌المللی بودند. بچه‌ها که حسابی گیج شده‌اند، با دو کارمند سازمان جهانی جاسوسی آشنا شده و وارد یک آکادمی آموزش جاسوسی برای بچه‌ها می‌شوند که با کمک هم، بتوانند انواع مهارت‌های لازم را یاد بگیرند، پدر و مادر خود را پیدا کنند، با «گلدن مایند» بدجنس مبارزه کرده و دنیا را از نابودی کامل، نجات دهند! سخت است، نه؟ آیا این خواهر و برادر موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید به تماشا همه قسمت ها کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با فرزند خود بنشینید!

جزئیات جالب سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با دوبله فارسی

کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی در دو فصل و هر فصل با 10 اپیزود ساخته شده است. در همه قسمت ها سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی ، دو کاراکتر اصلی یعنی کارمن و جونی، باید یک مهارت تازه یاد بگیرند و با کمک هم و البته بقیه بچه‌های گروه خود، با یک چالش جدید مواجه شوند.
این سریال کودکانه سرشار از هیجان، لحظات طنز، اتفاقات عجیب و البته نکات آموزنده است.  بدون شک فرزندان شما هم از تماشا همه اپیزودهای این سریال لذت برده و می‌توانند چیزهای جدیدی هم یاد بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم که در کنار کودکان خود، کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با دوبله فارسی را تماشا کرده و پس از تمام‌شدن هر قسمت، درباره مهم‌ترین نکات آن، با هم گفت‌وگو کنید. در بخش بعدی می‌توانید چند ایده عالی برای گفت‌وگو، بحث و تبادل نظر با فرزندان‌تان، پیدا کنید.

پیام های مثبت کارتون  بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی برای بچه ها

تماشا سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی برای بچه‌های بالای 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

 • مواجه‌شدن با شرایط بحرانی و توانایی مدیریت آن؛

 • عواقب ناخوشایند پنهان‌کاری اعضای خانواده از یکدیگر؛

 • تلاش برای پذیرش شرایط جدید؛

 • مسئولیت‌پذیری، مدیریت و برعهده گرفتن وظیفه سخت رهبری گروه؛

 • همکاری با هم و استفاده از تمام توانایی‌های اعضای تیم برای موفقیت؛

 • عدم دست‌کم گرفتن بچه‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای شکوفایی استعدادهای کودکان.

در ابتدای این سریال و در همان قسمت اول کارتون Spy Kids : Mission Critical ، بچه‌ها با شخصیت‌های اصلی این کارتون جذاب یعنی کارمن و جونی و3  هم‌گروهی آن‌ها آشنا می‌شوند. حالا این گروه تازه‌کار، باید بتوانند مسئولیت‌های جدید خود را پذیرفته و برای انجام آن‌ها، آماده شوند.
کودکان با تماشا قسمت 1 سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با محیط جدید آموزشی کاراکترهای اصلی، آشنا خواهند شد. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره احتمال وقوع تغییرات مختلف، ورود به مدرسه یا گروه جدید، پذیرش شرایط تازه و تلاش برای سازگار شدن با محیط را به فرزندان خود آموزش دهید.
هر قسمت از این سریال جذاب، یک موضوع مهم را بررسی می‌کند. برای مثال در قسمت 2 کارتون Spy Kids : Mission Critical  ، کارمن و جونی حسابی سرشان شلوغ می‌شود و ممکن است به دلیل عدم انجام وظایف آموزشی خود، در همان ابتدای کار از آکادمی اخراج شوند. می‌توانید از این قسمت کمک گرفته و درباره برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت فعالیت‌های اصلی و فرعی زندگی و اهمیت تمرکز بر وظایف کاری و درسی، با کودکان گفت‌وگو کنید.
کاراکترهای اصلی در هر دو فصل سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی ، با چالش‌های مختلفی مواجه خواهند شد. می‌توانید با توجه به شرایط و روحیات فرزندان خود، از موضوع هر اپیزود کمک گرفته و به‌صورت غیر مستقیم، کودکان‌تان را به انتخاب روش درست در موقعیت‌های مختلف، راهنمایی کنید.
در قسمت آخر کارتون Spy Kids : Mission Critical در فصل اول ، در یک لحظه هیجان‌انگیز، همه گروه بچه‌های جاسوس در معرض یک خطر واقعی قرار می‌گیرند، ولی «سر آوسم»، با حس ششم خود از وقوع این اتفاق بد، جلوگیری می‌کند. در این بخش می‌توانید درباره اهمیت نظرات همه اعضای یک تیم و گروه، با بچه‌ها صحبت کرده و فرزندان خود را برای پذیرفتن نظر سایرین در موقعیت‌های حساس و مشورت با همدیگر، آماده کنید.

تماشا و دانلود کارتون Spy Kids : Mission Critical  با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید همه قسمت‌های این سریال جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود سریال بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود هر اپیزود، آن قسمت را همراه با بچه‌ها و دیگر اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز بچه‌های جاسوس، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس و کارتون خرگوش سامورایی : تاریخچه اوساگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.