آفرینک
X

سریال تام و جری شو The Tom and Jerry Show (2014)

تام و جری شو The Tom and Jerry Show

کارتون تام و جری شو The Tom and Jerry Show  همان ماجرای همیشگی و دردسرهای موش و گربه محبوب زمان کودکی ما را در یک فضای جدید نمایش می‌دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 2 سریال تام و جری شو

معرفی سریال تام و جری شو

کارتون تام و جری شو The Tom and Jerry Show همان ماجرای همیشگی و دردسرهای موش و گربه محبوب زمان کودکی ما را در یک فضای جدید نمایش می‌دهد. قسمت اول این سریال محبوب در سال 2014 منتشر شد. 

داستان کارتون تام و جری شو

کارتون تام و جری در دهه‌های مختلفی بازسازی و پخش شد که آخرین نسخه آن، سریال تام و جری شو است و در 5 فصل مختلف به دنیا عرضه شده است. این بار هم داستان در رابطه با دردسرهای تام، شیطنت‌های جری، سروکله‌زدن این دو کاراکتر بامزه با یکدیگر و البته حل مشکلاتی است که در اغلب اوقات، خودشان باعث ایجاد آن‌ها شده‌اند.

جذابیت های سریال تام و جری شو برای بچه ها

فصل 1 کارتون تام و جری شو در سال 2014 در دنیا منتشر شد و با آغاز ماجراجویی‌های جدید این دو، نسل تازه‌ای از کودکان دنیا با این شخصیت‌های دوست‌داشتنی، محبوب و البته پر دردسر، آشنا شدند.
هر قسمت سریال تام و جری شو همانند کارتون اصلی، داستان کاملا اختصاصی خود را دارد که با یک ماجرا و یا دردسر جدید آغاز شده و با جنجال‌های ناتمام موش و گربه بامزه داستان، ادامه پیدا می‌کند. این بار از آن خانه قدیمی خبری نیست و داستان‌ها در چند محیط جدیدتر آغاز می‌شوند، البته کم‌کم و با پیش‎روی داستان، دوباره تام و جری در یک خانه مشترک ماجراجویی‌های خود را شروع می‌کنند و همین محیط تازه، حال و هوای بهتری به داستان بخشیده است.
تقریبا همه ما در دوران کودکی با این کارتون و شخصیت‌های بامزه آن خاطره داشتیم و به همین خاطر، ممکن است دیدن داستان‌های کارتون جدید تام و جری شو برای بزرگ‌ترها نیز جذاب باشد. البته فراموش نکنید که این بازسازی کارتونی، مخالفان و موافقان زیادی دارد و شاید برای مخاطبان بزرگ‌سال، مشاهده تام و جری عزیز در یک شکل و داستان جدید، چندان خوشایند نباشد. با این وجود نباید فراموش کنیم که دنیا به‌سرعت در حال تغییر است و احتمالا تماشای تام و جری‌های قدیمی، هیچ جذابیتی برای بچه‌های امروز نداشته باشد و همین موضوع دلیل ساخت فصل جدید کارتون تام و جری شو است.
داستان‌های سریال تام و جری شو با دنیای امروز ارتباط بسیار بیشتری دارد، محیط جذاب‌تری برای کودکان ایجاد کرده و با ایجاد چالش‌های جدید و ارائه راه‌حل‌های کودکانه، علاوه بر ساخت لحظه‌های شاد، نکات جالبی را هم به کودکان آموزش می‌دهد.
ما در آفرینک فصل دوم کارتون تام و جری با دوبله فارسی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را کاملا رایگان دانلود کرده و یا اینکه به‌صورت آفلاین برای بچه‌ها پخش کنید. سریال جدید تام و جری شو دارای چهار فصل جذاب دیگر هم است که می‌توانید در آفرینک با فرزند خود تماشا کنید.

تماشا و دانلود رایگان کارتون تام و جری شو با دوبله فارسی

سریال تام و جری شو با دوبله فارسی در آفرینک به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد و شما می‌توانید با دانلود آن، جذاب‌ترین ماجراهای جدید این دو کاراکتر را برای کودکان خود پخش کنید. البته ما در آفرینک امکان تماشای آنلاین رایگان را هم برای شما ارائه دادیم که کار شما را بسیار راحت‌تر خواهد کرد. پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به مجموعه کارتون تام و جری، قسمت‌های قدیمی این کارتون را هم دانلود و یا آنلاین تماشا کنید.