آفرینک
X

سریال نفرین! Curses! (2023)

نفرین! Curses!

کارتون نفرین! Curses! 2023 درباره یک نفرین باستانی است که باعث شده پدر پانادورا و الکس به سنگ تبدیل شود و حالا آن‌ها باید آن طلسم را از بین ببرند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال نفرین!

معرفی سریال نفرین!

داستان کارتون نفرین! از جایی شروع می‌شود که آقای الکس وندرهون، برای یک پروژه قدیمی در خانه مانده و تعطیلات خانوادگی خود را به تعویق می‌اندازد. پس از مدتی که بقیه اعضای خانواده یعنی همسرش اسکای، دخترش پانداورا و پسرش راس از او بی‌خبر می‌مانند، تصمیم می‌گیرند که وارد انباری قدیمی خانه شوند و با او صحبت کنند. در همین حین، آن‌ها یک راهروی مخفی را پیدا می‌کنند که با عبور از آن، مجسمه‌ای سنگی از الکس را می‌بینند! حالا اگر نمی‌دانید که چرا الکس به سنگ تبدیل شده و چطور می‌تواند به حالت سابق بازگردد، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول سریال جدید نفرین! با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

داستان کارتون جدید نفرین! درباره چیست؟

با کشف مجسمه سنگی الکس، بچه‌ها از رازهای عجیبی باخبر می‌شوند. آن‌ها می‌فهمند که نسل‌های پیشین خاندان آن‌ها، اشیا باستانی و قدیمی را جابه‌جا کرده و به خانه خود آورده‌اند. به همین دلیل یک نفرین عجیب برای خانواده آن‌ها به وجود آمده است. حالا برای شکستن نفرین و بازگرداندن الکس به حالت طبیعی، پانادورا و راس همراه با مادرشان اسکای، باید یک ماموریت مهم را آغاز کنند. اشیا باستانی را به جای سابق خود برگردانند و نفرین را از بین ببرند. فکر می‌کنید که موفق می‌شوند؟

بچه‌ها بعد از تماشا فصل اول کارتون Curses! 2023 چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون جدید نفرین! فصل 1 ، به‌خوبی کودکان را وارد یک ماموریت هیجان‌انگیز خواهد کرد که از همان اولین دقایق اپیزود اول ، تمام توجه بچه‌ها را به خود جلب می‌کند. طراحی بی‌نظیر کاراکترها و محیط کارتون همراه با داستان پرکشش و روند سریع و هیجان‌آور، باعث شده که انیمیشن سریالی Curses! با دوبله فارسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد.
این کارتون جذاب علاوه بر لحظات سرگرم‌کننده و مهیج، سکانس‌های آموزنده‌ای نیز برای بچه‌ها دارد. به همین خاطر پس از اتمام هر قسمت از این سریال، می‌توانید درباره نکات مثبت آن با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به بچه‌ها چه مواردی را بگویید، نکات زیر به شما ایده‌های خوبی خواهند داد:

آشنایی با اشیا عتیقه و باستانی

از قسمت اول کارتون نفرین! 2023 ، بچه‌ها با اشیا باستانی و ارزش بسیار زیاد این وسایل، آشنا می‌شوند. پس از اتمام این اپیزود از فصل 1 ، حتما با کودکان درباره انواع وسایل عتیقه و آثار باستانی، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که این اشیا نشان‌دهنده تمدن‌های اولیه انسان‌ها بوده و هر کدام از آن‌ها، روایت‌گر دوره‌ای از تاریخ بشر هستند.
در صورت تمایل بچه‌ها، همراه با فرزندان خود به یکی از موزه‌های محل زندگی‌تان بروید و بچه‌ها را با آثار باستانی شهر خود آشنا نمایید. علاوه‌بر این می‌توانید از اهمیت مراقبت از وسایل باستانی و آثار به جا مانده از دوره‌های تاریخی، با بچه‌ها حرف بزنید. به فرزندان خود بگویید که آسیب‌زدن به این اشیا، به‌معنی آسیب‌زدن به تمدن و تاریخ بشریت بوده و این رفتار، به‌شدت ناپسند است.

عواقب رفتار اشتباه بر همه

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون !Curses کاراکترهای اصلی در تلاش هستند تا شرایط آشفته موجود را درست کنند. این شرایط بد، به دلیل رفتار اشتباه اجداد آن‌ها رخ داده است. به کودکان بگویید که در بیشتر مواقع، یک کار اشتباه همراه با خود زنجیره‌ای از اتفاقات معمولا بد را خواهد داشت. به همین خاطر حتی یک دروغ کوچک، باعث می‌شود که انسان‌ها مجبور شوند چندین دروغ دیگر بگویند و این شرایط در اغلب مواقع رخ می‌دهد.
بنابراین بهتر است که همه انسان‌ها پیش از انجام یک کار، حتما تمام جوانب تصمیم خود را در نظر بگیرند. با اطرافیان خود مشورت کنند و از بزرگ‌ترها هم راهنمایی بخواهند، سپس با اطمینان از درست‌بودن کار خود، تصمیم خود را عملی نمایند.

کنارهم‌ماندن و کمک به همدیگر

در قسمت 3 کارتون نفرین! خطرات و ماجراهای ماموریت مهم کاراکترهای اصلی، جدی‌تر می‌شوند. این شرایط در هر قسمت از این سریال، تکرار خواهد شد و بچه‌ها متوجه می‌شوند که تنها با کنارهم‌ماندن اعضای خانواده و کمک به همدیگر، می‌توانند موانع دشوار را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند.
با اشاره به این موضوع نیز درباره اهمیت همکاری با یکدیگر، مراقبت از هم در شرایط سخت و استفاده از توانایی‌های فردی برای حل‌کردن چالش‌های گروهی، با فرزندان خود صحبت کنید. نظر بچه‌ها را راجع به این موارد بپرسید و سپس با درنظرگرفتن پاسخ کودکان، این اصول اخلاقی را با توجه به رفتار بچه‌ها در خانه یا در کنار گروه‌های دوستی‌شان، به آن‌ها بیاموزید.

والدین پیش از پخش سریال کامل نفرین! باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و خطرات موجود در ماموریت کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا سریال !Curses برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • سنگ‌شدن پدر خانواده، ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. حتما در حین پخش کارتون کنار بچه‌ها بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که ماجراهای این کارتون، تخیلی و غیر واقعی هستند.

  • در برخی لحظات موجوداتی با ظاهر عجیب در کارتون ظاهر می‌شوند و کاراکترها باید با درگیری‌های فیزیکی از دست آن‌ها فرار کنند. به کودکان بگویید که این موجودات وجود خارجی ندارند و استفاده از خشونت هیچ‌گاه باعث حل یک مشکل نمی‌شود.

تماشا و دانلود کارتون جدید نفرین! با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل نفرین! 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشا آنلاین، امکان دانلود کارتون Curses! با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب پانادورا، راس، اسکای و دوستان آن‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون نفرین! لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر و کارتون بچه های جاسوس : ماموریت بحرانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.