آفرینک
X

اولترامن : خیزش Ultraman : Rising (2024)

اولترامن Ultraman

انیمیشن اولترامن : خیزش Ultraman : Rising 2024 درباره ماجراجویی ورزشکار و ابرقهرمانی به اسم کن ساتو است که باید از یک موجود عجیب مراقبت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی اولترامن : خیزش

کن ساتو، ورزشکار حرفه‌ای بیس‌بال است که از پس از سال‌ها زندگی در آمریکا، به ژاپن برگشته تا در کنار اعضای خانواده‌اش باشد. با بازگشت کن به کشورش، او باید وظایف مختلفی را برعهده بگیرد که یکی از آن‌ها، محافظت از شهر و کشور به‌عنوان اولترامن است. پدر او قبلا این وظیفه را داشته و با حضور کن، حالا پسر جوان باید این وظیفه سخت و چالش برانگیز را برعهده بگیرد. کن که تا آن زمان احساس می‌کرد ایجاد توازن بین ورزش حرفه‌ای و محافظت از شهر برای او بسیار دشوار است، با یک اتفاق عجیب متوجه می‌شود که شرایط ممکن است سخت‌تر هم شود! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی اولترامن : خیزش با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون جدید اولترامن : خیزش

کن هر روز باید با موجودات عجیبی بجنگد که معمولا در همه این مبارزه‌ها، پیروز هم می‌شود. در یکی از این روزها، پس از این‌که یک موجود شرور را شکست می‌دهد، یک تخم عجیب در دستان او باقی می‌ماند. همان لحظه، تخم می‌شکند و یک موجود کوچک و بامزه یعنی کایجو از آن خارج می‌شود. حالا کن باید بتواند از این موجود دوست‌داشتنی ولی با قدرت‌های بسیار خطرناک، مراقبت کرده، ورزش خود را ادامه دهد و در عین حال، از شهر نیز محافظت کند! فکر می‌کنید که موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی Ultraman : Rising چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون اولترامن جدید یکی از جذاب‌ترین کارتون‌هایی است که می‌توانید برای یک دورهمی خانوادگی آن را انتخاب کنید. این انیمیشن با داستان جذاب، طراحی فوق‌العاده و سکانس‌های مهیج، به‌خوبی توانسته مخاطبان را به ماجراجویی کاراکترهای خود علاقه‌مند کند. با وجود همه این جزئیات عالی، بدون شک بزرگترها هم درست مثل بچه‌ها از تماشا این کارتون لذت خواهند برد.
خوشبختانه این انیمیشن علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات آموزنده و مهمی هم برای آن‌ها دارد. شما می‌توانید پس از تماشا انیمیشن جدید اولترامن : خیزش همراه با بچه‌ها، درباره این نکات مثبت و آموزنده با هم گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که کدام موارد را به فرزندان خود بگویید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

خانواده و شکل‌های مختلف آن

تمام کاراکترهای مثبت و منفی انیمیشن Ultraman 2024 ، با چالش‌های مختلفی در رابطه با خانواده خود مواجه هستند. شخصیت اصلی، در ابتدا علاقه‌ای به زندگی در کنار خانواده‌اش ندارد و در ادامه با به‌سرپرستی گرفتن کایجو، شکل تازه‌ای از زندگی خانوادگی را تجربه می‌کند. پس از اتمام کارتون، می‌توانید راجع به بخش‌های مختلف داستان این کارتون با کودکان حرف بزنید.
به بچه‌ها بگویید که خانواده، همیشه شکل یکسان و ثابتی ندارد. برخی اوقات بچه‌ها تنها با یک والد زندگی می‌کنند یا حتی ممکن است که والدین، فرزند خود را به‌سرپرستی گرفته باشند. این شرایط به هیچ عنوان نباید باعث ایجاد تبعیض بین بچه‌ها شود. ما باید به همه خانواده‌ها به هر شکلی که هستند، احترام بگذاریم و با تمسخر، ترحم یا پرسیدن سوالات مختلف، باعث آزار اطرافیان نشویم.

ایجاد توازن در بخش‌های مختلف زندگی

کن در ابتدا تصور می‌کرد که تنها انجام وظایف ابرقهرمانی خود همراه با فعالیت‌های ورزش حرفه‌ای، بسیار سخت هستند. با وجود این پس از حضور کایجو در زندگی او، همه چیز وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. کن در این شرایط به کمک پدر، دستیار هوش مصنوعی و البته دوست جدیدش یعنی امی نیاز پیدا می‌کند. بچه‌ها با دیدن کارتون اولترامن 2024 با دوبله فارسی ، متوجه خواهند شد که والدین در طول روز چه وظایف سختی برعهده دارند و می‌توانید پس از اتمام کارتون هم در این باره با هم گفت‌وگو کنید.
 به بچه‌ها بگویید که مسئولیت انسان‌ها با بزرگ شدن و بر عهده گرفتن نقش‌های مختلف، بیشتر می‌شود. در نگاه اول انجام همه کارها به‌صورت هم‌زمان، سخت و حتی غیر ممکن به نظر می‌رسد، اما با برنامه‌ریزی و مسئولیت‌پذیری، شرایط کمی بهتر شده و افراد یاد می‌گیرند که وظایف خود را به‌بهترین شکل ممکن انجام دهند. اگر فرزندان شما در حال ورود به مرحله جدیدی از دوران تحصیل هستند، به آن‌ها اطمینان دهید که با وجود سخت‌بودن شرایط در روزها و هفته‌های اول، آن‌ها هم حتما می‌توانند به شرایط پایدار برسند و مسئولیت‌های خود را به‌بهترین شکل ممکن انجام دهند.

کمک به همدیگر و انجام کارها به‌صورت گروهی

اولترامن با وجود نیروهای ابرقهرمانی، در همه بخش‌های زندگی به کمک اطرافیان خود نیاز دارد. این مسئله به‌معنی ناتوانی و ضعف او نیست، تنها نشان می‌دهد که همه انسان‌ها برای رسیدن به موفقیت، به کمک سایرین نیز نیاز دارند. به بچه‌ها آموزش دهید که مشارکت در وظایف خانه، کمک به دوستان در انجام کارها و همکاری با همدیگر در طول روز، تا چه میزان می‌تواند باعث انجام سریع‌تر و راحت‌تر کارهای مختلف شود. با تکرار عملی این موضوع برای کودکان، آن‌ها را به انجام کارها به‌صورت گروهی و جمعی، عادت دهید.

والدین پیش از پخش کارتون اولترامن جدید برای بچه‌ها باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • تعقیب و گریز، خراب‌شدن بخشی از شهر و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترها باعث شده که تماشا این کارتون برای بچه‌های 10 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • حضور موجودات بزرگ که قصد تخریب شهر دارند، ممکن است برای برخی بچه‌ها تنش‌زا باشد. در حین تماشا کارتون کنار فرزندان خود بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ اتفاق بدی رخ نمی‌دهد.

  • در برخی سکانس‌ها، شخصیت‌های اصلی از انواع ابزارهای خطرناک هم‌چون اسلحه استفاده می‌کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی اولترامن : خیزش با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی اولترامن : خیزش با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Ultraman : Rising با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین و در یک دورهمی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کن و کایجو در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اولترامن : خیزش لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مرد عنکبوتی : در میان دنیای عنکبوتی و انیمیشن بتمن کوچولوی شاد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.