آفرینک
X

سفر پرماجرای فایول An American Tail (1986)

سفر پرماجرای فایول An American Tail

انیمیشن سفر پرماجرای فایول An American Tail داستان ماجراجویی‌ یک موش به اسم فایول هست. ماجرا از جایی شروع می‌شه که اعضای خانواده موسکویتز در شب عی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی سفر پرماجرای فایول

انیمیشن سفر پرماجرای فایول An American Tail داستان ماجراجویی‌ یک موش به اسم فایول هست. ماجرا از جایی شروع می‌شه که اعضای خانواده موسکویتز در شب عید سال 1885، در شهر شوستکا و در کشور روسیه در حال شادی کردن هستند. پدر و مادر برای فایلا یه روسری قشنگ گرفتند و به فایول کلاه افسری پدربزرگ که یک میراث قدیمی هست رو هدیه می‌دهند. پدر برای آن‌ها داستان موش شجاع و قهرمان رو تعریف می‌کنه. در همین لحظه تعدادی سوارکار از داخل شهر عبور می‌کنند و تمام خانه‌های شهر رو آتش می‌زنند و باعث خراب شدن خانه موش‌ها هم می‌شوند. مردم و موش‌ها وسایل ضروری رو بر می‌دارند و از خانه‌ها فرار می‌کنند تا بتونند نجات پیدا کنند. با خارج شدن موش‌ها از خانه‌ها، گربه‌ها بهشون حمله می‌کنند و آن‌ها رو می‌خورن. فایول از خونه بیرون می‌ره تا گربه‌ها رو بترسونه ولی وقتی می‌بینه که قدرت آن‌ها خیلی بیشتر از اونی هست که فکرشو می‌کرده، فقط تلاش می‌کنه تا بتونه از دستشون فرار کنه.

پدر و مادر فایول دنبال او از خانه بیرون می‌آیند ولی بعد می‌بینند که خانه آن‌ها هم در حال سوختن هست. به همین دلیل آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا از شوستکا به شهر بدون گربه سفر کنند. آن‌ها با کشتی سفرهای زیادی می‌کنند تا به هامبورگ در کشور آلمان می‌رسند و تنها یه سفر دیگه دارند تا به شهر بدون گربه برسند. آن‌ها سوار کشتی می‌شوند و در طول سفر فایول از خانواده دور می‌شه تا بتونه ماهی‌های اقیانوس رو ببینه و پدرش هم به دنبالش می رود. فایول وقتی ماهی‌ها رو می‌بینه، بر می‌گرده تا برای مادرش هم تعریف کنه. این کار او باعث می‌شه که تمام خانواده‌هایی که در کشتی هستند، داستان خودشون و شهری که ازش آمده‌اند رو تعریف کنند و همگی امیدوارند تا بتونند به شهر بدون گربه برسند. هوا به شدت طوفانی می‌شه و کمی آب به داخل قسمتی که موش‌ها هستند، نفوذ می‌کنه و آن‌ها احساس خطر می‌کنند.

تا الان فهمیدیم که فایول و خانواده‌اش به سمت شهر بدون گربه در حال حرکت هستند. به نظرتون آن‌ها می‌تونند سالم به مقصد برسند؟ خودتون انیمیشن زیبای سفر پرماجرای فایول رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن سفر پرماجرای فایول، مادر، پدر، فایلا، بریجیت و فایول هستند.

در صورتی که از انیمیشن سفر پرماجرای فایول خوشتون اومده، انیمیشن فایول به غرب می‌رود رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن سفر پرماجرای فایول An American Tail

با فایول آشنا شوید. او در جستجوی خانواده‌اش توانست آمریکا را کشف کند.