آفرینک
X

لوراکس : نیروهای طبیعت The Lorax : Forces of Nature (2012)

لوراکس The Lorax

انیمیشن کوتاه لوراکس : نیروهای طبیعت  The Lorax : Forces of Nature یکی از ماجراهای لوراکس را روایت می‌کنه. داستان از شبی شروع می‌شه که لوراکس ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 2 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی لوراکس : نیروهای طبیعت

انیمیشن کوتاه لوراکس : نیروهای طبیعت  The Lorax : Forces of Nature یکی از ماجراهای لوراکس را روایت می‌کنه. داستان از شبی شروع می‌شه که لوراکس و پیپ اسکوئیک توی بیشه دارند یواشکی کشیک وانس‌لر، که تو خونش هست و داره آماده می‌شه تا بخوابه، رو می‌کشند. لوراکس نقشه‌ای به ذهنش می‌رسه و پیپ اسکوئیک رو تو انجام کار دستیار خودش می‌کنه. وقتی که مطمئن می‌شه که وانس لر چراغ‌ها رو خاموش می‌کنه و می‌خوابه، آن‌ها از بالای درخت پایین می‌آیند و به سمت خونه وانس لر می‌روند. پشت پنجره خونه می‌ایستند و شروع به لرزوندن در و پنجره‌ها می‌کنند و می‌خوان وانس‌لر رو بترسونند. او از صدای سر و صدا از خواب می‌پره و می‌بینه که یه سایه چنگال‌مانند عجیب و غریب داره تکون می‌خوره و بهش نزدیک می‌شه. او از ترس داره می‌میره در حالی‌که اون سمت لوراکس روی لبه پنجره ایستاده، داره دو تا چوبی که دستشه رو تکون می‌ده و صداهای ترسناک در می‌آورد و از اینکه وانس لر اینطوری ترسیده، زیرزیرکی می‌خنده. پیپ اسکوئیک هم پایین پنجره ایستاده و صداهای عجیب در می‌آورد.

تا الان فهمیدیم که لوراکس و پیپ اسکوئیک برای ترسوندن وانس لر رفتن در خونه‌اش. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای لوراکس: نیروهای طبیعت رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن لوراکس : نیروهای طبیعت، لوراکس، پیپ اسکوئیک و وانس‌لر هستند. در صورتی که از انیمیشن لوراکس : نیروهای طبیعت خوشتون اومده، انیمیشن لوراکس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن لوراکس : نیروهای طبیعت The Lorax : Forces of Nature

این انیمیشن کوتاه در مدت دو دقیقه توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز و به کارگردانی کایل بالدا در سال 2012 ساخته شده است.