میمون های فضایی Space Chimps (2008)

میمون های فضایی Space Chimps

انیمیشن میمون‌های فضایی داستان میمون‌ آموزش دیده‌ای به اسم هامه 3 که قراره یه سیاره جدید رو به همراه افرادی که اونجا هستن کشف کنه. هام تو سفر ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی میمون های فضایی

انیمیشن میمون‌های فضایی داستان میمون‌ آموزش دیده‌ای به اسم هامه 3 که قراره یه سیاره جدید رو به همراه افرادی که اونجا هستن کشف کنه. هام تو سفرش با میمونای دیگه به فضا با یه موجود به اسم زارتوگ روبرو میشه که اجازه برگشتن به زمین رو به اونا نمیده.

هام 3 نوه اولین شامپانرس که به فضا فرستاده شده. اون قبل از اینکه برای فرستادن به فضا انتخاب بشه توی یه سیرک کار می‌کرد. یه گروه فضانوردی از ناسا، که ناشناخته هم بودن، توی یه کهکشان دیگه به یه سیاره‌ای که شبیه به زمین بوده میرسن. زارتوگ که اصلا موجود خوبی نیست اونجا زندگی می‌کنه و متوجه می‌شه که می‌تونه کنترل سفینه فضایی اونا را به دست بگیره. اون می‌خواد با این کار کنترل آدما رو هم به دست بگیره.

دانشمندایی که به اون سیاره رسیده بودن همه چیشون تموم شده بود و نمی‌تونستن با کسی روی زمین تماس بگیرن. اونا یه میمون نابغه به اسم کامت داشتن که می‌خواد با کمک لونا و فرمانده خودشون تیتان مشکل رو حل کنه. سناتور با این کار موافق بود ولی می‌خواست نظر رسانه‌ها را به خودش جلب کنه و هام 3 رو برای این کار بفرسته. هام زیاد دلش نمی‌خواست که به این ماموریت بره. اما بالاخره سفر خودش رو شروع می‌کنه.

هام 3 به همراه دوستاش به فضا می‌رن و اون سیاره رو پیدا می‌کنن. اونا سیاره رو می‌گردن و تو این حین سفینشون به همراه تیتان توسط یه گروه از آدمای فضایی که زارتوگ فرستاده بود دزدیده می‌شه. هام و لونا می‌رن تا قصر زارتوگ و پیدا کن. اونا سر راهشون یکی از ساکنین اون سیاره به اسم کیلووات رو ملاقات می‌کنن. کیلووات به اونا پیشنهاد می‌کنه که راهنماییشون کنه تا به قصر زارتوگ برسن ولی اونا با یه هیولای گوشت‌خوار روبرو می‌شن که راه اونا رو بسته. کیلووات خودش رو فدا می‌کنه تا هام و لونا بتونن رد بشن و به طرف قصر زارتوگ برن. 

شخصیت‌های اصلی انیمیشن میمون‌های فضایی، هام 3، زارتوگ، لونا، تیتان، کیلووات، رینگ مستر، کامت، هوستان، دکتر جاگو، باب و پوول هستند.

در صورتی که از انیمیشن میمون‌های فضایی خوشتون اومده، انیمیشن‌ ظاهر و باطن رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن میمون‌های فضایی Space chimps

توسط کمپانی اودیسه در سال 2008 و در کشور آمریکا ساخته شده است. این فیلم با بودجه 37 میلیون دلاری، 65 میلیون دلار فروش داشته است. شرکت فاکس سنچری قرن بیستم این فیلم را در دسترس همگان قرار داده است.