آفرینک
X

رامبل Rumble (2021)

رامبل Rumble

انیمیشن رامبل 2021 - Rumble 2021 به ما یادآوری می‌کند که در دنیای خیال همه چیز امکان‌پذیر است و این بار وارد دنیایی می‌شویم که انسان‌ها و حیوانات یا همان هیولاها، همه با هم زندگی کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی رامبل

انیمیشن رامبل 2021 - Rumble 2021 به ما یادآوری می‌کند که در دنیای خیال همه چیز امکان‌پذیر است و این بار وارد دنیایی می‌شویم که انسان‌ها و حیوانات یا همان هیولاها، همه با هم زندگی کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه می‌کنند.

داستان انیمیشن رامبل Rumble 2021

انیمیشن رامبل rumble 2021 درباره انسان‌ها و هیولاها است، البته این هیولاها موجودات ترسناکی نیستند و هر شهر، یک هیولای مهربان، محبوب و البته مشهور دارد که از طرف شهر خود، در مسابقه‌های بزرگ شرکت کرده و سعی می‌کند که برنده شود. داستان انیمیشن جدید رامبل 2021 از جایی شروع می‌شود که هیولای کوسه‌ای شهر کوچک داستان، بعد از اینکه به قهرمان دنیا تبدیل می‌شود، از مسابقه دادن برای شهر خود انصراف می‌دهد. به همین خاطر، اگر مردم شهر به‌سرعت برای خود یک قهرمان دیگر پیدا نکنند، استادیوم شهر و البته درآمد آن هم از بین خواهد رفت.
در کارتون سینمایی رامبل که یکی از انیمیشن های 2021 است، قهرمان‌های مختلفی وجود دارند که همه قدرت‌مند و بزرگ هستند، اما قهرمان اصلی این انیمیشن جذاب، یک دختر نوجوان به اسم وینی کویل است. وینی سعی می‌کند که این مشکل را حل کند، پس به انواع مسابقه‌های غیر قانونی شهر رفته و می‌خواهد که یک قهرمان جدید برای شهرشان پیدا کند.
وینی در این جست‌وجوها با پسر قهرمان قدیمی شهر روبه‌رو می‌شود و احتمالا فکر می‌کنید که ماجرا همین‌جا به‌خوبی و خوشی تمام می‌شود؟ باید بگوییم خیر! داستان هنوز ادامه دارد. وینی نوجوان در انیمیشن Rumble 2021 باید با مشکلات مختلف دیگری مواجه شده و بتواند همه این اتفاقات را مدیریت کند.

اهمیت تماشای کارتون رامبل 2021 برای بچه‌ها

از نگاه کودکان، قهرمان‌ها همیشه بزرگ، قوی و عجیب و غریب هستند و در کارتون رامبل 2021 هم چنین قهرمان‌هایی وجود دارند. اما در ادامه داستان، بچه‌ها می‌بینند که یک نوجوان کوچک همانند آن‌ها، تلاش می‌کند مشکلات موجود را به‌ترتیب حل کرده و حتی به قهرمان‌های بسیار بزرگ داستان هم کمک می‌کند.
انیمشین جدید رامبل 2021 نگاه جدیدی به ورزش و علایق بچه‌ها دارد و به آن‌ها نشان می‌دهد که روش‌های مختلفی برای رسیدن به اهداف وجود دارد و حتی مهارت‌های در ظاهر بی‌اهمیت، می‌تواند روش مناسبی برای کسب موفقیت باشد. انیمیشن انگلیسی Rumble 2021 ماجرای مربی‌گری یک دختر نوجوان به یک قهرمان یا هیولا است و همین موضوع تصور بچه‌ها را از خود و توانایی‌های‌شان، تغییر خواهد داد.
قسمت 1 کارتون رامبل مثل همه فیلم‌ها و انیمیشن‌های دیگر، با یک سال تاخیر وارد بازارهای دنیا شد. در خبرهای اولیه قرار بود کارتون سینمایی رامبل 2021 در سال قبل نمایش داده شود، ولی مشکلات ناشی از کرونا باعث شد انیمشین Rumble 2020 به کارتون رامبل 2021 تبدیل شود و در این سال در اختیار مردم دنیا قرار بگیرد.

تماشا و دانلود رایگان انیمیشن رامبل دوبله فارسی

نسخه دوبله فارسی کارتون رامبل در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی آن را دانلود کرده و برای کودکان خود پخش کنید. البته تریلر زبان اصلی انیمیشن Rumble 2021 هم در اینستاگرام آفرینک منتشر شده و می‌توانید سکانس‌های بامزه آن را تماشا کنید. دانلود انیمیشن رامبل 2021 و تماشای آن با دوبله فارسی کامل، هم برای کودکان و هم برای بزرگ‌ترها بسیار جذاب خواهد بود، علاوه بر انواع سکانس‌های مبارزه و هیجان‌انگیز، انیمیشن رامبل با ماجراهای طنز، قهرمان‌های کوچک و البته احساسات مختلف همراه شده که جذابیت آن را نیز بیشتر کرده است.