آفرینک
X

فصل شکار : گرخیده Open Season : Scared Silly (2015)

فصل شکار Open Season

داستان انیمیشن گرخیده Open Season: Scared Silly از اونجایی شروع می‌شه که شب دور آتش اردوگاه، الیوت افسانه‌های ترسناکی درباره یه گُرگینه زوزه کش در ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فصل شکار : گرخیده

داستان انیمیشن گرخیده Open Season: Scared Silly از اونجایی شروع می‌شه که شب دور آتش اردوگاه، الیوت افسانه‌های ترسناکی درباره یه گُرگینه زوزه کش در جنگل کوهستانی تیمبرلاین رو برای دوستاش تعریف می‌کنه.  بوگ مثل بقیه دوستاش نیست و از افسانه‌هایی که الیوت تعریف می‌کنه خیلی می‌ترسه و به نظر می‌رسه که باورشون کرده.  بوگ تصمیم می‌گیره که اول مطمئن بشه که گرگینه وجود نداره و بعد از جایی که زندگی می‌کنن بیاد بیرون. به خاطر همین ترسش هم تصمیم می‌گیره به کمپ تابستانی که هر سال با دوستاشون می‌رفتن نره.

الیوت که متوجه این ترس زیاد بوگ شده تصمیم می‌گیره با کمک مستر وینی و بقیه دوستان به اون کمک کنه تا به ترسش غلبه کنه. اونا یه نقشه برای بوگ دارن. الیوت و مستر وینی و دوستانش تنها راه غلبه بوگ به ترسش رو توی ترسوندنش می‌دونن برای همین، نقشه می‌کشن که بوگ رو طوری بترسونن که دیگه هیچوقت از هیچ چیزی نترسه. برای این کار اونا باید راز گریگینه رو آشکار کنن اما یه نفر دیگه هم به دنبال گرگینه است. اون یه نفر به دنبال شکار الیوت و بوگ هم هست. شاو شکارچی بدجنس که حالا راهنمای تور جنگلی شده می‌خواد که الیوت و بوگ رو شکار کنه و اگه بتونه گرگینه رو هم دستگیر کنه. شاو یه موجود عجیب توی جنگل دیده و با اصرار و التماس از جُردی می‌خواد که فصل شکار اعلام کنه تا اون بتونه به اهداف بدش برسه.

در راه پرده برداشتن از راز گرگینه، مستر وینی که خیلی گرسنه‌اش شده هذیان می‌گه و فکر می‌کنه که خودش گرگینه است . در همین حال و هوا، گرگینه الیوت و مستر وینی رو می‌گیره ولی بوگ و دیگر دوستانش موفق به فرار می‌شن.  موجودی که مستر وینی و الیوت رو دستگیر کرده گرگینه نبوده بلکه شاو شکارچی بدجنس بوده که لباس گرگینه پوشیده بوده. الیوت و دوستانش متوجه می‌شن که شاو به زنبور حساسیت داره و از همین نقطه ضعف استفاده می‌کنن و اونو شکست می‌دن. شاو از الیوت شکست می‌خوره و هم به خاطر اینکه با تقلید ادا و اطوار هیولاها همه رو ترسونده بود دستگیر می‌شه و فصل شکار رو هم برای همیشه تعطیل می‌کنن.

اما این همه ماجرا نیست پس اون گرگینه یا اون موجودی که شاو توی جنگل دیده بود چی؟ آیا بوگ می‌تونه به ترسش غلبه کنه؟ همه اینا رو با دیدن این انیمیشن زیبا ببینید و متوجه بشید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن گرخیده Open Season: Scared Silly الیوت، بوگ، مستر وینی و شاو هستن. در صورتی که از انیمیشن گرخیده خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه این انیمیشن مثل فصل شکار ۳ رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن گرخیده Open Season: Scared Silly

الیوت برای از بین بردن ترس بوگ ماجراجویی می‌کنه.