آفرینک
X

پاندای کونگ فو کار 1 Kung Fu Panda 1 (2008)

پاندای کونگ فو کار 1 Kung Fu Panda 1

پاندای کونگ‌فوکار  Kung Fu Panda 1یک انیمیشن ساخت آمریکا مربوط به سال ۲۰۰۸ است. کارگردانان آن جان استیونسن و مارک آزبرن و تهیه‌کننده‌ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی پاندای کونگ فو کار 1

پاندای کونگ‌فوکار  Kung Fu Panda 1یک انیمیشن ساخت آمریکا مربوط به سال ۲۰۰۸ است.

کارگردانان آن جان استیونسن و مارک آزبرن و تهیه‌کننده‌اش ملیسا کاب هستند. این فیلم در استودیوی دریم‌ورکس انیمیشن تولید و به دست پارامونت پیکچرز پخش ‌شده‌است. انیمیشن در آن سال بالاتر از توقعات عمل کرد و فروش بسیاری داشت و انیمیشن تبدیل به بالاترین رتبه شروع فروش فیلم دیم‌ورکز تبدیل شد.

پاندای چاق به نام پو در دره صلح زندگی می‌کنه که شیفته پنج جنگجو به نام‌های ببری، مانتیس، میمون و افعی است. این پنج نفر توسط استاد شیفو آموزش دیدند. چون پو در آشپزخونه به پدرخوندش که یه غازه کمک می‌کنه، نمی‌تونه رؤیاشو که استاد کونگ‌فو شدنه دنبال کنه.

استاد اعظم اوگ‌وی که یه لاک‌پشت و مرشد استاد شیفو هستش، رؤیایی می‌بینه که در اون تای‌لانگ شیطانی از زندان فرار می‌کنه و به دره صلح بر می‌گرده تا انتقام اینکه جنگجوی اژدها نشده رو بگیره. شیفو احساس خطر می‌کنه، برای همین پیامی به زندان می‌فرسته تا درجه امنیتی زندان رو بالا ببرن. بعد یه مسابقه کنگ‌فو ترتیب می‌ده تا استاد اوگ‌وی از بین پنج نفر یکیو به عنوان جنگجوی اژدها انتخاب کنه. پو زمانی به مسابقات می‌رسه که درها می‌بندن و اون دیگه نمی‌تونه وارد بشه. پو ناامید از دیدن جنگجویان اژدها خودش رو به یه موشک آتیش‌بازی می‌بنده و به هوا می‌ره و راکت در وسط میدون مسابقات می‌ترکه. وقتی‌که چشاشو باز می‌کنه می‌بینه که اوگ‌وی داره به سمت اون اشاره می‌کنه و همه رو متعجب می‌کنه و پو رو به عنوان جنگجوی اژدها انتخاب می‌کنه.

تصمیم اوگ‌وی برخلاف میل همه عمدی بوده و استاد شیفو تلاش می‌کنه تا با دادن تمرنات سخت، پو رو از ادامه راه منصرف کنه. پنج جنگجو هم اونو از اول تمریناتش مسخره می‌کنن چون در اون هیچ پتانسیل برای جنگجو دن نمی‌بینن.

تا الان پو، یه پاندای تپل و تنبل تبدیل شده به جنگجوی اژدها و خطری از سوی تای‌لانگ دره صلح رو تهدید می‌کنه، از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ آیا تای‌لانگ از زندان فرار می‌کنه؟ خودتون انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار 1، پو، استاد شیفو، تای‌لانگ، ببری، افعی، مانتیس، میمون، لک‌لک و استاد اوگ‌وی هستند.

در صورتی که از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار 1 خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل پاندای کونگ‌فوکار 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمشین پاندای کونگ‌فوکار Kung Fu Panda 1

این انیمیشن ساخت کمپانی دریم‌ورکس انیمیشن است و توسط شرکت پارامونت پیکچرز پخش شد. کمپانی دریم‌ورکس انیمیشن، استودیوی آمریکایی تولید انیمیشن است و سومین کمپانی مطرح انیمیشن‌سازی بعد از والت دیزنی و پیکسار است. این استودیو در ۱۲ اکتبر ۱۹۹۴ توسط سه تن از گردانندگان صنعت سرگرمی؛ استیون اسپیلبرگ، دیوید گفن و جفری کاتزنبرگ به عنوان زیرمجموعه‌ای برای دریم‌ورکس تأسیس شد. اما در سال ۲۰۰۴ زمانی که پارامونت قصد خرید دریم ورکس را داشت، دریم‌ورکس انیمیشن به دست مدیر عاملش یعنی جفری کاتزنبرگ مستقل شد و تا به حال مستقل مانده‌است. کمپانی مستقل انیمیشن‌سازی دریم ورکس تاکنون بیش از ۲۷ انیمیشن سینمایی مهم تاریخ سینما را ساخته است، به‌طوری‌که این انیمیشن‌ها در فهرست ۵۰ انیمیشن پرفروش سینمایی تاریخ سینما قرار دارد.