آفرینک
X

گامبا Air Bound (2015)

گامبا Air Bound

در انیمیشن گامبا Air Bound گَوین یه موش کوچولوی بامزه شهری هست که با بهترین دوستش متیو آرزو دارن به یه ماجراجویی واقعی برن. این دوتا از زندگی توی شهر و گربه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 5.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی گامبا

در انیمیشن گامبا Air Bound گَوین یه موش کوچولوی بامزه شهری هست که با بهترین دوستش متیو آرزو دارن به یه ماجراجویی واقعی برن. این دوتا از زندگی توی شهر و گربه‌های شهری و کمبود آذوقه خسته شدن، برای همین یه روز تصمیم می‌گیرن سفر ماجراجویانه خودشون رو شروع کنن. به نظر گَوین و متیو بودنِ اقیانوس‌های بزرگ یعنی اینکه دنیا خیلی بزرگه و چیزای زیادی غیر از زندگی توی شهر هست که می‌تونن تجربه‌اش کنن.

بله بچه‌ها اونا تصمیم می‌گیرن به طرف اقیانوس حرکت کنن و چیز‌هایی که اونور اقیانوس هست رو ببینن. در این راه گوین و متیو به یه گروه از موش‌های کشتی برخورد می‌کنن که فکر میکنن خیلی خفن و قوی هستن برای همین هم به این دوتا موش کوچولوی شهری زیاد اهمیت نمی‌دن. گوین و متیو موش‌های ضعیفی نیستن اونا تونسته بودن زندگیشونو رها کنن و یه سفر ماجراجویانه آغاز کنن اما هنوز هیچ ماجراجویی براشون اتفاق نیفتاده تا اینکه سر و کله چستر پیدا می‌شه. چستر هم مثل گوین و متیو یه موش کوچولو هست اما از یه سرزمین خیلی دور اومده. چستر از گوین و موش‌های کشتی می‌خواد که کمکش کنن.

چستر می‌گه که یه راسوی شرور به اسم وینستون و دارودسته‌ شکارچیش، خانوده‌اش و بقیه موش‌های جزیره آرزو‌ها رو از بین بردن یا اسیر کردن. گوین تصمیم می‌گیره به چستر کمک کنه و موش‌های کشتی رو هم متقاعد می‌کنه که کمکش کنن. گوین، متیو و موش‌های کشتی یه تیم تشکیل می‌دن و رهسپار جزیره‌ آرزو‌ها می‌شن. از یه طرف خطرات سرزمین کوهستانی جزیره آرزوها در انتظارشون هست و از طرفی راسو‌های بی‌رحم هر لحظه ممکنه زندگی موش‌ها رو ممکنه تهدید بکنن. خبر خوب اینه که اونا می‌تونن کلارنس پدر چستر و شِلی خواهر چستر رو پیدا کنن. اونا سخت در تلاشن که از دست راسوی بدجنس در امان بمونن. اما وینستون راسوی شرور به این راحتی‌ها شکست نمی‌خوره اون و دارودسته‌اش یه نقشه پلید برای موش‌های جزیره آرزو‌ها کشیدن.

گوین و متیو ماجراجو حالا وسط یه ماجراجویی بزرگ و واقعی هستن و باید با خطراتی روبه‌رو بشن که توی عمرشون تجربه نکردن. اما آیا اونا می‌تونن خودشون و بقیه رو نجات بدن؟ بیایین این انیمیشن زیبا رو تماشا کنیم و شاهد شجاعت گوین باشیم و ببینیم چه سرنوشتی در انتظار جزیره آرزوها هست. شخصیت‌های اصلی انیمیشن گامبا Air Bound گوین، شلی، وینستون، گریِسون و متیو هستن. در صورتی که از انیمیشن زیبای گامبا Air Bound خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل فیلم بره ناقلا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمشین گامبا Air bound

انیمیشن گامبا Air bound در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت ژاپنی lionsgate ساخته شده و قصه جذاب و زیبایی داره. به همه بچه‌ها و خانواده‌ها دیدن این فیلم رو توصیه می‌کنیم.