آفرینک
X

کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ Captain Underpants : Mega Blissmas (2020)

کاپیتان زیرشلواری Captain Underpants

انیمیشن کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ Captain Underpants : Mega Blissmas درباره جورج و هارولد است که این بار می‌خواهند کریسمس را کاملا تغییر دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.2 امتیاز
  • 44 دقیقه
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ

شیطنت و خیال‌پردازی‌های کودکان هیچ حد و مرزی ندارد و خوشبختانه در دنیای جادویی کارتون‌ها، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. در انیمیشن کاپیتان زیرشلواری : جنجال بزرگ، دو پسربچه ماجراجو و خیال‌پرداز، مدیر مدرسه‌شان را به ابرقهرمان خنده‌داری تبدیل کرده‌اند که در موقعیت‌های اضطراری به کمک‌شان می‌آید و البته تصمیم دارند که جشن سال نو را هم به‌کلی تغییر دهند، اما داستان از چه قرار است؟

داستان انیمیشن کاپیتان زیرشلواری

جورج و هارولد دو دوست کلاس چهارمی هستند که در روزهای کریسمس به این نتیجه می‌رسند که کریسمس بسیار معمولی بدون هیجان است. برای ایجاد هیجان بیشتر، این دو تصمیم می‌گیرند به 300 سال قبل برگردند، بابانوئل را ببینند و به او بگویند که نسخه جذاب‌تری از کریسمس ایجاد کند. بعد از انجام این کار و با برگشت به زمان خودشان، می‌بینند که کریسمس جدید، بسیار ترسناک شده و هیچ‌کس به جز بابانوئل از آن لذت نمی‌برد. حالا باید همراه با کاپیتان زیرشلواری به گذشته بازگردند و اشتباه خود را درست کنند؛ اما آیا موفق می‌شوند؟

نکات مهم انیمیشن سینمایی کاپیتان زیر شلواری : جنجال بزرگ

کاپیتان زیرشلواری نام یک مجموعه کتاب بسیار محبوب است که بر اساس آن تا سال 2022، 4 انیمیشن جذاب و مشهور، تولید شده است. شخصیت‌های اصلی این مجموعه کتاب‌ها و فیلم‌های انیمیشنی، 2 پسربچه بسیار ماجراجو به نام‌های هارولد و جورج هستند که مدیر بداخلاق مدرسه خودشان را هیپنوتیزم کرده و او را به کاپیتان زیرشلواری تبدیل کرده‌اند.
در انیمیشن کاپیتان زیرشلواری : جنجال بزرگ همانند دیگر فیلم‌های انیمیشنی برگرفته از این مجموعه کتاب، انواع شوخی‌های لفظی، تردستی‌های خنده‌‌دار و اتفاقات عجیب و غریب رخ می‌دهد. خط سیر داستان بسیار سریع است و هر لحظه انواع اتفاقات بامزه و طنز اتفاق می‌افتد. به همین خاطر برای اینکه بچه‌های کم سن و سال‌تر نیز از تماشای این کارتون جذاب لذت ببرند، تماشا انیمیشن سینمایی کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ با دوبله فارسی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
انیمیشن کاپیتان زیرشلواری : اولین فیلم حماسی دوبله فارسی و نیز سریال کارتونی ماجراهای حماسی کاپیتان زیرشلواری از همین مجموعه هستند که فرزندتان می‌تواند در آفرینک تماشا کند.
این انیمیشن سریع، طنز و اکشن، علی‌رغم داستان ساده و اتفاقات خنده‌دار، درس‌های مهمی برای کودکان دارد و البته برای بزرگسالان نیز بسیار جذاب است. می‌توانید پس از تماشا انیمیشن کاپیتان زیرشلوار : جنجال بزرگ همراه با فرزندان‌تان، درباره موضوعات مهمی با آن‌ها حرف بزنید. 

نکته های مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ

اولین نکته‌ای که کودکان در این انیمیشن با آن مواجه می‌شوند، نگاه جدید هارولد و جورج به کریسمس است. آن‌ها می‌گویند که کریسمس و تعطیلات، هیچ جذابیتی نداشته و خیلی کسل‌کننده است.
می‌توانید با توجه به این نکته، از کودکان بخواهید که نظرشان را راجع به تعطیلات بگویند، هدف و پیام اصلی هر نوع عید و جشنی را با هم مرور کنید و از آن‌ها بخواهید که حس خودشان نسبت به تعطیلات مختلف را برای شما شرح بدهند. بدین شکل علاوه بر درک نیازهای کودکان در روزهای طولانی تعطیلات، می‌توانید نکات مهمی از دلیل هر نوع جشن را برای آن‌ها شرح دهید.
از سوی دیگر، هارولد و جورج به بابانوئل می‌گویند که ابتدا باید نیازها و خواسته‌های خود را در نظر بگیرد و به همین خاطر در زمان حال، بابانوئل مردم را مجبور می‌کند که به او هدیه بدهند و به یک شخصیت خودخواه تبدیل می‌شود. این موضوع می‌تواند فرصت فوق‌العاده‌ای ایجاد کند که درباره خودخواهی و از خودگذشتگی با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید که انواع خودخواهی را برای شما شرح دهند و به آن‌ها، کمک به دیگران و در برخی مواقع از خودگذشتگی را آموزش دهید.

تماشا کاپیتان زیرشلواری : جنجال بزرگ با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کاپیتان زیرشلواری جنجال بزرگ با دوبله فارسی فراهم شده است. پیشنهاد می‌کنیم که این انیمیشن جذاب و هیجان‌انگیز را به‌صورت آنلاین در آفرینک تماشا کرده و یک شب خانوادگی لذت‌بخش داشته باشید. امکان دانلود انیمیشن کاپیتان زیرشلواری : سعادت بزرگ نیز در آفرینک وجود دارد و در صورت تمایل، می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آفلاین برای کودکان‌تان پخش کنید. این انیمیشن با پرداختن به یک موضوع ساده، تلنگر مهمی برای کودکان و بزرگ‌ترها خواهد داشت، اینکه برخی اوقات، همان چیزهای معمول و کسل‌کننده، بهترین و قشنگ‌ترین بخش زندگی همه انسان‌ها است.