آفرینک
X

پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی LEGO Jurassic Park : The Unofficial Retelling (2023)

پارک ژوراسیک لگو LEGO Jurassic Park

انیمیشن پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی LEGO Jurassic Park : The Unofficial Retelling داستان ورود یک گروه از بازدیدکنندگان به پارک ژوراسیک را روایت می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 22 دقیقه
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی

دکتر ایان مالکوم، سال‌ها پیش در طی یک بازدید علمی، وارد یک پارک جذاب، مهیج و اسرارآمیز می‌شود. بله، درست حدس زدید، این پارک همان ژوراسیک پارک مشهوری است که در آن‌جا انواع دایناسورها وجود داشتند. مالکوم همراه با چند نفر از دوستان خود به این جزیره رفته بودند و دیدن همه دایناسورها، حسابی آن‌ها را شگفت‌زده کرده بود. حالا سی سال از آن روزها گذشته و دکتر مالکوم قصد دارد جزئیات جدیدی درباره این جزیره به همه بگوید. اگر شما هم آماده هستید، هر چه سریع‌تر همراه با فرزندان خود تماشا انیمیشن سینمایی پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی با دوبله فارسی کامل را شروع کنید!

کارتون سینمایی پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی درباره چیست؟

در ابتدا، همه چیز در جزیره آرام و معمولی بود. دایناسورها کاملا در محوطه محافظت شده، زندگی می‌کردند و هیچ خطری در جزیره وجود نداشت. گروه بازدیدکننده‌ها هم از دیدن جزئیات شگفت‌آور زندگی این موجودات جذاب، حسابی لذت می‌بردند. با فرا رسیدن شب، اوضاع کمی تغییر می‌کند. چند دایناسور تی‌رکس، از محوطه فرار کرده‌اند و حالا هر لحظه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. در این شرایط است که دکتر مالکوم و همراهان او، باید هر چه زودتر یک راه خروجی از جزیره پیدا کنند. فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

نکات مثبت و آموزنده انیمیشن LEGO Jurassic Park برای بچه‌ها

انیمیشن LEGO Jurassic Park : The Unofficial Retelling ، یکی از کارتون‌های مجموعه لگو است. در مجموعه لگو ، انواع کارتون‌های مشهور با کاراکترهای لگویی، در فضاهایی ساخته شده از لگو، طراحی و تولید شده‌اند. این کارتون جذاب، کودکان و البته بزرگ‌ترها را وارد یک دنیای فانتزی خواهد کرد که در آن‌جا، دایناسورها به‌ واقعیت تبدیل شده‌اند.
این انیمیشن بر اساس مجموعه فیلم ژوراسیک پارک ساخته شده است. بنابراین اگر قبلا فیلم‌های چهارگانه ژوراسیک پارک را دیده باشید، جزئیات جالبی از آن‌ها را در این انیمیشن خواهید یافت. داستان این فیلم‌ها در برنامه کودک پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی ، با زبانی کاملا کودکانه بازتعریف می‌شود. بنابراین با خیال راحت می‌توانید این کارتون را برای یک شب خانوادگی، انتخاب کنید. خوشبختانه این کارتون علاوه‌بر سرگرم‌کردن بچه‌ها، نکات مثبت و مهمی هم دارد. پس از اتمام کارتون، در صورت تمایل با بچه‌ها راجع به موارد زیر حرف بزنید:

احترام‌گذاشتن به طبیعت و بررسی حیوانات منقرض شده

کارتون لگو پارک ژوراسیک 2023 ، درباره دایناسورها است و اطلاعات خوبی راجع به این حیوانات منقرض شده در اختیار کودکان می‌گذارد. از این موضوع کمک گرفته و با بچه‌ها درباره حیواناتی که در حال حاضر روی زمین وجود ندارند و البته انواع موجوداتی که در خطر انقراض هستند، حرف بزنید. به کودکان بگویید که چرا این حیوانات از بین رفته‌اند و چطور می‌توانیم سرعت رخ‌دادن این فرآیند را برای دیگر موجودات کاهش دهیم.
در طی این مکالمه، می‌توانید درباره اهمیت محافظت از کره زمین هم با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که تمام گیاهان و دیگر موجودات زنده، حق زندگی‌کردن دارند. ما اجازه نداریم با تخریب جنگل‌ها و دشت‌ها، ازبین‌بردن بیابان‌ها و کوهستان‌ها، این حق حیات را از آن‌ها بگیریم. به بچه‌ها آموزش دهید که عدم مراقبت از کره زمین و منابع طبیعی، چه مشکلاتی را برای انسان‌ها و حتی حیوانات ایجاد می‌کند.

بررسی روش‌های مراقبت از خود در محیط‌های مختلف

یکی از مسائلی که کودکان با تماشا انیمیشن LEGO Jurassic Park 2023 متوجه می‌شوند، نحوه خراب‌شدن پارک به دلیل بی‌احتیاطی است. با اشاره به این بخش، با کودکان درباره روش‌های مختلف محافظت از خود در محیط‌های مختلف صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که در صورت گم‌شدن، باید چه کارهایی انجام دهند و به چه کسانی اعتماد کنند.
علاوه‌بر این، روش‌های مهم مراقبت از خود در بازار، پاساژها، پارک‌ها، محیط‌های تفریحی و حتی مهمانی‌های مختلف را آموزش دهید. با این کار، احتمال آسیب‌رسیدن به فرزندان خود را به شکل قابل توجهی کاهش خواهید داد.

تشویق‌کردن کودکان برای آشنایی با حیوانات متنوع

با توجه به نوع سرگرمی کودکان در سال‌های اخیر، در حال حاضر اغلب بچه‌ها ترجیح می‌دهند که با موجودات زنده سروکار نداشته باشند و وقت خود را به سرگرمی‌های دیجیتال اختصاص دهند. با اشاره به انیمیشن پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی و جذابیت‌های کشف موجودات جدید، کودکان را به سرگرمی‌های خارج از خانه و دیدن موجودات مختلف در محل زندگی طبیعی آن‌ها، ترغیب کنید.
پیشنهاد می‌کنیم که با برنامه‌ریزی پیک‌نیک‌های خانوادگی در محیط‌های مختلف، فرصت حضور در طبیعت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید. نحوه زندگی در طبیعت را به بچه‌ها آموزش داده و اجازه دهید که در فضای امن و در کنار شما، کنجکاوی کودکانه خود را شکوفا کنند.

والدین پیش از پخش انیمیشن LEGO Jurassic Park 2023 با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • روند سریع داستان و حضور دایناسورهای مختلف باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 10 ساله به بالا مناسب‌تر باشد.

  • در صورتی که احساس می‌کنید فرزندان شما نسبت به دایناسورهای خشمگین کمی حساس هستند، بهتر است در حین تماشای کارتون کنار آن‌ها بمانید. به کودکان اطمینان دهید که این کارتون غیر واقعی است و هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

  • این انیمیشن بر اساس کاراکترهای لگویی ساخته شده است و این احتمال وجود دارد که بچه‌ها پس از تماشا کارتون به خرید لگو ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی 2023 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی پارک ژوراسیک لگو : بازگویی غیر رسمی با دوبله فارسی کامل وجود دارد. انیمیشن لگو پارک ژوراسیک 2023 را می‌توانید رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن LEGO Jurassic Park : The Unofficial Retelling 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی دکتر مالکوم و دوستان او در کنار هم حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پارک ژوراسیک لگو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه و انیمیشن لگو بتمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.