آفرینک
X

ماجراهای الفی اتکینز Hocus Pocus Alfie Atkins (2013)

ماجراهای الفی اتکینز Hocus Pocus Alfie Atkins

انیمیشن ماجراهای الفی اتکینز Hocus Pocus Alfie Atkins داستان پسربچه‌ای هفت ساله به اسم الفی هست. ماجرا از روزی شروع می‌شه که الفی با استفاده از یک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • نروژ
  • 5.9 امتیاز
  • 59 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی ماجراهای الفی اتکینز

انیمیشن ماجراهای الفی اتکینز Hocus Pocus Alfie Atkins داستان پسربچه‌ای هفت ساله به اسم الفی هست. ماجرا از روزی شروع می‌شه که الفی با استفاده از یک دوربین چشمی مردمی رو می‌بینه که سگ‌هایشان را برای گردش به پارک آوردند و او هم دلش می‌خواهد. پدر از راه می‌رسه و بهش در مورد استفاده کردن از دوربین پدربزرگ تذکر می‌دهد چون دوربین یه میراث اجدادی هست و الفی قبل از استفاده از دوربین باید اجازه بگیرد. الفی آماده می‌شه و منتظر پدر می‌ایسته تا برای خرید مواد اولیه شام به فروشگاه بروند. در فروشگاه پدر به الفی می‌گوید که برود بازی کنه ولی او می‌گه بزرگ شده و می‌خواد با پدر به خرید برود. آن‌ها در راه برگشت همسایه‌هایشان جورج و سیکوالا رو می‌بینند. جورج یه شعبده باز هست و با ترفندهایی که بلد هست یک سکه از کنار گوش الفی ظاهر می‌کنه و الفی مشغول به بازی کردن با سیگو، سگ جورج، می‌شود.

شب که می‌شود الفی و پدرش فیلم می‌بینند که او می‌گه دلش می‌خواهد که یه سگ داشته باشد و پدر بهش می‌گه که خیلی کوچیکه و الفی قهر می‌کنه و به داخل اتاقش می‌رود. دوست خیالی الفی که می‌بینه او خیلی ناراحته، ظاهر می‌شود تا او رو دلداری بدهد و بهش می‌گه که تو به قدری بزرگ شدی که به مدرسه می‌روی ولی الفی می‌گه تو مدرسه هم همین‌‌ مشکل رو داره. در مدرسه بچه‌های بزرگ‌تر اجازه بازی کردن به الفی نمی‌دهند چون او خیلی کوچیکه و نمی‌تونه با آن‌ها بازی کنه. او نباید اسکیت بازی کنه، نمی‌تونه تلویزیون نگاه کنه، نباید سوار ترن در شهر بازی بشود و در سینما نباید هر فیلمی رو ببینه. الفی از پدرش می‌خواهد که برای تولدش یه سگ بگیرد چون او الان یک سال بزرگ‌تر شده ولی پدرش با این کار مخالفت می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که الفی می‌خواهد یک سگ داشته باشد و برای داشتنش هر کاری می‌کنه. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای ماجراهای الفی اتکینز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن ماجراهای الفی اتکینز، پدر، شعبده باز، ویکتور و سونیا هستند.

در صورتی که از انیمیشن ماجراهای الفی اتکینز خوشتون اومده، انیمیشن بادام زمینی‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن ماجراهای الفی اتکینز Hocus Pocus Alfie Atkins

این انیمیشن به کارگردانی در سال 2013 ساخته شده و محصول شرکت‌های Maipo Film، A. Film و Eyeworks Film & TV Drama، هست.