آفرینک
X

ماشین ها 3 Cars 3 (2017)

ماشین ها 3 Cars 3

انیمیشن ماشین ها 3 Cars 3 داره شروع میشه، پس کمربندهاتون رو سفت ببندید و روی صندلی هاتون راحت و با خیال آسوده دراز بکشید که قرار هست با لایتینگ مک کوئین Lig ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی ماشین ها 3

انیمیشن ماشین ها 3 Cars 3 داره شروع میشه، پس کمربندهاتون رو سفت ببندید و روی صندلی هاتون راحت و با خیال آسوده دراز بکشید که قرار هست با لایتینگ مک کوئین Lightning McQueen حسابی گاز بدیم و تند بریم. ماشین ها 3 آخرین قسمت از این فارنچایز محبوب و دوست داشتنی است و شاید ما تا سالهای دیگه هیچ خبر و سر و صدایی از ماشین ها و موتور و اگزوزهاشون نشنویم.

مک کوئین با اقتدار و بدون هیچ رقیب جدی، قهرمان بی چون و چرای پیست های مختلف اتومبیل رانی هست. یک جوری که هم خودش و هم تماشاگرا و هم همه ماشین های دیگه به این قضیه عادت کردن، انگار هیچ کس قادر به مقابله با اون نیست. ولی خوب بالاخره همیشه هم وضعیت یکجور نمیمونه و اتفاقای مختلفی پیش میاد. نسل جدیدی از ماشین ها پیدا شدن که وارد پیست های مسابقه شدن.

اوضاع یکدفعه بصورت کامل عوض میشه. اول جکسون استورم Jackson Storm سر و کله اش پیدا میشه و مک کوئین رو شکست میده. بعد از اینکه اون به رتبه دوم سقوط میکنه تازه فاجعه شروع میشه، هر روز و توی هر مسابقه پایین و پایین تر میاد. نسل جدید ماشین ها دارن همه قهرمان های قدیمی رو از پیست خارج میکنن تا اینکه حتی اتفاقات بدتر هم پیش میان.

در روزی که بیشتر شبیه شب تاریک و سیاه هست، مک کوئین که حسابی عقب افتاده همه زورش رو میزنه، گاز میده و بی توجه به توانایی و قدرتش سریع و پر خطر میره و ...

خوب، اگه میخواید بدونید که چه اتفاقاتی برای مک کوئین بعد از تصادف وحشتناکش میفته وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن باحال و سرگرم کننده بشینید. زبان اصلی انیمیشن ماشین ها 3 انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماشین ها 3 Cars 3

آخرین شانس، آخرین رویا