آفرینک
X

آرزوی کریسمس آنجلا Angela's Christmas Wish (2020)

آرزوی کریسمس آنجلا Angela's Christmas Wish

انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا Angela's Christmas Wish درباره آنجلا کوچولو و برادرش است که می‌خواهند آرزوی مادر و البته خودشان را برای روز کریسمس، برآورده کنند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.1 امتیاز
 • 42 دقیقه
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی آرزوی کریسمس آنجلا

در جشن‌های خاص مثل سال نو، بچه‌ها و بزرگترها، بیشتر از همیشه به دور هم بودن اعضای خانواده‌شان نیاز دارند و آنجلا و خانواده‌اش هم دوست دارند در روز کریسمس، همه آن‌ها پیش هم باشند. شاید این موضوع در ابتدا چندان سخت به نظر نرسد، اما باید به شما بگوییم که پدر آنجلا، دو سال قبل‌تر برای کار به استرالیا رفته و هنوز برنگشته است. حالا آنجلا و برادرش یعنی پت تصمیم می‌گیرند که او را برگردانند. آیا این دو خواهر و برادر موفق می‌شوند خانواده‌شان را برای روز کریسمس دور هم جمع کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا بنشینید! اما قبل از آن با ما در بخش‌های بعدی همراه باشید تا با جزئیات این کارتون آشنا شوید!

داستان کارتون سینمایی آرزوی کریسمس آنجلا

حدودا صد سال پیش، در ایرلند، یک خانواده مهربان و کمی فقیر، در یک خانه کوچک، زندگی می‌کردند. پدر خانواده، دو سال قبل از همه این ماجراها، برای پیدا کردن یک کار جدید به استرالیا رفته است و الان چند روز مانده به کریسمس، همه اعضای خانواده حسابی دلتنگ او شده‌اند. به همین خاطر، آنجلای کوچک و برادرش پت، سعی می‌کنند که برای رفتن به استرالیا و برگرداندن پدر خود به ایرلند، برنامه‌ریزی کنند. آن‌ها سعی می‌کنند با قطار سفر کرده، سوار کشتی شوند و یا به هر شکلی، خود را به استرالیا برسانند! متاسفانه بیشتر تلاش‌های آن‌ها بی‌نتیجه باقی می‌مانند و الان آنجلا برای کریسمس، فقط یک آرزو دارد: اینکه پدرش به خانه برگردد. فکر می‌کنید آرزوی او برآورده می‌شود؟

جزئیات مهم انیمیشن Angela's Christmas Wish با دوبله فارسی

کارتون سینمایی آرزوی کریسمس آنجلا از همان ثانیه‌های اول، همه مخاطبان خود را به‌بهترین شکل ممکن، جذب می‌کند. کاراکترهای دوست‌داشتنی، فضای کاملا آرامش‌بخش محل زندگی کاراکترها و حال و هوای قدیمی این کارتون، برای بزرگترها هم مثل بچه‌ها، به‌شدت جالب و خوشایند خواهد بود.
موسیقی متن این کارتون، یکی از مهم‌ترین نقاط قوت آن است که به‌خوبی فضای روزهای قبل از جشن سال نو را نشان می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن آرزوی آنجلا برای کریسمس با دوبله فارسی کامل ، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که تمام جزئیات جالب و شگفت‌انگیز این کارتون را به‌خوبی درک کنند. پس از تماشای این کارتون، می‌توانید با کودکان درباره مهم‌ترین پیام‌ها و نکات مثبت این انیمیشن، گفت‌وگو کرده و اجازه دهید که بچه‌ها، چیزهای تازه‌ای با دیدن این انیمیشن، یاد بگیرند.

پیام های مثبت انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا برای بچه ها

تماشا این کارتون برای کودکان بالاتر از 6 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن Angela's Christmas Wish برای کودکان شامل موارد زیر هستند:

 • اهمیت رفتارهای مثبت اخلاقی مثل بخشندگی و مهربانی؛

 • تلاش برای یافتن بهترین راه‌حل و بررسی تمام روش‌های ممکن برای حل مشکلات موجود؛

 • اهمیت روابط خانوادگی؛

 • یافتن دوست‌های تازه؛

 • کمک به دیگران.

اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که احتمالا بچه‌ها با تماشا انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا با دوبله فارسی از شما خواهند پرسید این است که چرا بچه‌ها با پدر خود تماس نمی‌گیرند! می‌توانید در پاسخ به این سوال بچه‌ها، درباره دنیای قدیم، نوع ارتباط‌ها در آن دوران، تکنولوژی در دنیا و تاثیرات آن بر همه جنبه‌های زندگی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
آنجلا و پت در ابتدای داستان، به کتابخانه رفته و سعی می‌کنند از اطلس جهان‌شناسی، استرالیا را یافته و راه‌های رسیدن به آن را بررسی کنند. می‌توانید از این بخش هم کمک گرفته و اگر یک اطلس در خانه دارید، نقشه کشورها را به کودکان خود نشان دهید. سپس درباره کشورهای دوردست و مشخصات آن‌ها به کودکان اطلاعات تازه‌ای دهید و آن‌ها را با توجه به میزان علاقه و البته سن‌شان، با دنیای بزرگ آشنا کنید.
کودکان در انیمیشن Angela's Christmas Wish می‌بینند که خانواده آنجلا و پت، فقیر هستند و به همین خاطر، با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوند. با وجود این مشکل، آن‌ها به‌شدت مهربان، خوش‌قلب، بخشنده و دوست‌داشتنی هستند و نوع زندگی و میزان رفاه آن‌ها، هیچ تاثیری در رفتارهای خوب آن‌ها ندارد.
از این قسمت استفاده کرده و درباره شرایط اقتصادی و مالی، با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها یادآوری کنید که نباید هم‌کلاسی‌ها، دوستان و یا دیگر کودکان در اطراف خود را با توجه به میزان رفاه خانوادگی بسنجند. از معایب نگاه‌های تحقیرآمیز و رفتار نادرست با دیگران بر اساس طبقه‌های اجتماعی و مالی، با کودکان گفت‌وگو کرده و از همین کودکی آن‌ها را با شرایط دنیای واقعی آشنا کنید.

تماشا و دانلود کارتون آرزوی کریسمس آنجلا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Angela's Christmas Wish با دوبله کامل فارسی فراهم شده است. می‌توانید این کارتون جذاب و ماجراجویانه را برای کودکان به‌صورت آنلاین و رایگان پخش کرده و یا اگر بچه‌های شما هم عاشق تماشای چندین و چندباره کارتون‌ها هستند، آن را برای کودکان دانلود کنید. امکان دانلود انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا با دوبله فارسی کامل نیز در اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید این کارتون سرگرم‌کننده را در یک شب زمستانی، با بقیه اعضای خانواده، تماشا کرده و از دیدن تلاش‌های آنجلا و پت برای دیدن دوباره پدرشان، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن آرزوی کریسمس آنجلا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه رئیس : جایزه کریسمس و انیمیشن کریسمس کامیون زباله را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.