آفرینک
X

خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین Diary of a Wimpy Kid Christmas : Cabin Fever (2023)

خاطرات کریسمس یک بچه چلمن Diary of a Wimpy Kid Christmas

انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین Diary of a Wimpy Kid Christmas : Cabin Fever 2023 درباره اشتباه تازه گرگ است که به یک ماجراجویی حسابی منجر می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین

گرگ، بچه چلمن و در عین حال محبوب داستان ما، این بار هم یک خرابکاری بزرگ انجام می‌دهد. او همراه با دوست صمیمی خود راولی، با یک گلوله برفی عظیم، بخشی از اموال عمومی شهر را از بین می‌برند و در عوض اطلاع‌دادن به بقیه، سعی می‌کنند که کار اشتباه‌شان را پنهان کنند. شاید بپرسید که هدف آن‌ها از پنهان‌کاری چیست که در این صورت به شما می‌گوییم که باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین Diary of a Wimpy Kid Christmas : Cabin Fever 2023 با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه انیمیشن سینمایی خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین 2023

گرگ و راولی قصد دارند که در لیست بچه‌های خوب بابانوئل باقی بمانند و برای همین هم هیچ‌کس نباید از کار اشتباه آن‌ها مطلع شود. البته که پنهان‌کاری این دو دوست با شروع یک طوفان عظیم و گیرافتادن همه اعضای خانواده در خانه، سخت‌تر هم خواهد شد! گرگ و راولی برای پنهان‌کردن اشتباه خود، در محله یک بازرسی کامل انجام می‌دهند و سعی دارند که مدارک آثار حضور خود در آن صحنه را از بین ببرند. در همین حین، طوفان بسیار بزرگی هم به شهر نزدیک می‌شود و همه اعضای خانواده باید در خانه پناه بگیرند. حالا و در این شرایط، رودریک برادر بزرگ‌تر گرگ، به کشف راز او و راولی نزدیک خواهد شد و همه چیز لحظه‌به‌لحظه بدتر و خراب‌تر می‌شود. اما آیا گرگ می‌تواند راز خود را پنهان کند؟

پیام‌های مثبت تماشا انیمیشن Diary of a Wimpy Kid Christmas با دوبله فارسی کامل برای بچه‌ها

کارتون جذاب و پرطرفدار خاطرات یک بچه چلمن در سال 2023 یک قسمت تازه برای طرفداران خود دارد. مخاطبان این سری کارتونی، سال‌ها پیش « انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن 1 » را دیدند که درباره حضور گرگ و راولی در مدرسه راهنمایی است و پس از آن نیز « انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن : قوانین رودریک » پخش شد که ماجراجویی رودریک و گرگ در نبود مادرشان را روایت می‌کرد.
حالا و در این کارتون جدید، بچه‌ها بار دیگر با گرگ همراه خواهند شد و بخش تازه‌ای از ماجراجویی زندگی این کاراکتر را می‌بینند. انیمیشن بچه چلمن جدید، لحظات طنز و خنده‌داری دارد که بدون شک توجه همه اعضای خانواده را جلب خواهد کرد.
بررسی اتفاقات مختلف و نحوه مواجه‌شدن با شرایط ناگوار در این کارتون، باعث شده که این انیمیشن لحظات آموزنده‌ای هم برای کودکان داشته باشد. شما هم می‌توانید پس از تماشا کارتون Diary of a Wimpy Kid Christmas ، درباره نکات مهم و مثبت زیر با فرزندان خود حرف بزنید:

مسئولیت‌پذیری در برابر کارهای خود

فرارکردن از مسئولیت کار خود، اولین موضوعی است که در انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین بررسی می‌شود. درباره این بخش، با کودکان خود صحبت کرده و از آن‌ها بپرسید که چرا رفتار کاراکتر اصلی در این بخش اشتباه است.
به بچه‌ها تاکید کنید که هر فرد، باید مسئولیت کارهای خود را برعهده بگیرد و پنهان‌کاری و فرارکردن از اتفاقات منفی و اشتباه، تنها باعث بدتر شدن شرایط می‌شود. به فرزندان‌تان اطمینان دهید که در حین وقوع یک شرایط بد، در کنار آن‌ها هستید و بدون سرزنش‌کردن و عصبانیت، برای رفع مشکل به آن‌ها کمک می‌کنید. البته باید بگوییم که بهتر است سر قول خود بمانید تا بچه‌ها اعتمادشان را به شما از دست ندهند.

خودخواهی و خوب‌بودن برای رسیدن به پاداش

در کارتون خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین بچه‌ها متوجه می‌شوند که گرگ تنها به هدف باقی‌ماندن در لیست بابانوئل و به‌دست‌آوردن یک کنسول بازی جدید، کارهای خوب را انجام می‌دهد. این رفتار گرگ را با بچه‌ها بررسی کرده و از آن‌ها بپرسید که آیا چنین رفتاری قابل قبول است؟
به کودکان بگویید که خوب‌بودن تنها به هدف تاییدگرفتن از دیگران، رسیدن به جایزه خاص و دیگر اهداف خودخواهانه، اعتبار بسیار کمتری دارد. دلیل این موضوع این است که افراد با رسیدن به هدف خود، دیگر رفتار مثبت و خوب را ادامه نمی‌دهند. بنابراین این رفتار ارزش چندانی ندارد. درباره هدف واقعی و خوب‌بودن برای ایجاد شرایط بهتر برای همه، با کودکان گفت‌وگو کرده و آن‌ها را به انجام کارهای مثبت و بدون چشم‌داشت به نتایج خودخواهانه ترغیب کنید.

اهمیت قدردانی و بخشندگی در زندگی

تمام ماجراهای کارتون Diary of a Wimpy Kid Christmas در زمان کریسمس رخ می‌دهد و بچه‌ها با ارزش‌های اخلاقی مهم روزهای جشن و شادی مثل قدردانی از همه و بخشندگی نسبت به دیگران، آشنا می‌شوند. با اشاره به این موضوع، درباره این دو اصل مهم اخلاقی، کمی بیشتر با کودکان حرف بزنید و علاوه بر آن، آیین‌های تاریخی کشورمان را هم به بچه‌ها آموزش دهید. درباره تفاوت سال نو ایران و دیگر کشورها گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بیاموزید که همه این آیین‌ها با هدف قدردانی انسان‌ها از طبیعت و همدیگر به‌وجود آمده‌اند.

والدین پیش از پخش کارتون جدید خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین باید این موارد را بدانند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • احتمال وقوع یک طوفان عظیم و آسیب‌دیدن انسان‌ها، ممکن است برای برخی بچه‌ها ترسناک باشد. اگر حس می‌کنید که این موضوع برای فرزندان شما هم کمی استرس‌‌زا است، در حین پخش این کارتون سینمایی کنارشان بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

  • انیمیشن جدید خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین یکی از قسمت‌های یک سری انیمیشن و فیلم است که براساس کتابی به همین نام ساخته شده‌اند.

تماشا و دانلود انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین 2023 با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن جدید خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های گرگ در یک شرایط چالش برانگیز و عجیب دیگر، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن : تب کابین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه رئیس : جایزه کریسمس و انیمیشن بچه های بد : تعطیلات خیلی بد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.