آفرینک
X

کاتاک : نهنگ سفید شجاع Katak : The Brave Beluga (2023)

کاتاک Katak

انیمیشن کاتاک : نهنگ سفید شجاع Katak : The Brave Beluga 2023 درباره نهنگ نوجوانی است که برای کشف دنیا و پیداکردن پدربزرگ خود، یک ماجراجویی را آغاز می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی کاتاک : نهنگ سفید شجاع

کاتاک، نهنگ کوچکی است که بر خلاف بقیه هم‌سن و سالان خود، رنگ بدنش به سفید تغییر نکرده و مثل روزهای ابتدای تولد، هنوز خاکستری است. با وجود این تفاوت، کاتاک کاملا خود را یک نهنگ بزرگ و قوی می‌بیند و تصمیم دارد که یک ماموریت بسیار عجیب را شروع کند! مادربزرگ کاتاک به او می‌گوید که آخرین آرزوی مهم زندگی‌اش این است که یک بار دیگر، همسرش یعنی پدربزرگ کاتاک را ببیند که در اقیانوس‌های دوردست زندگی می‌کند. کاتاک هم با شنیدن این آرزوی مادربزرگ، یک تصمیم مهم می‌گیرد و شما هم با تماشا کارتون سینمایی کاتاک : نهنگ سفید شجاع با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید همراه کاتاک وارد یک ماجراجویی مهیج و جذاب شوید!

داستان کارتون کاتاک : نهنگ سفید شجاع درباره چیست؟

کاتاک بر خلاف نظر همه اطرافیان خود، از محل زندگی‌اش خارج می‌شود و یک سفر طولانی را آغاز می‌کند. او در مسیر خود با انواع مشکلات و چالش‌ها روبه‌رو شده و با موجودات جدید دوست می‌شود. اتفاقات و چالش‌های مسیر کاتاک، لحظه به‌لحظه سخت‌تر می‌شوند و با وجود همه این مشکلات، کاتاک قصد دارد به مسیر خود ادامه دهد! شما فکر می‌کنید که این نهنگ کوچولوی شجاع، بالاخره به هدف خود می‌رسد یا بدون دیدن پدربزرگ خود باید به خانه برگردد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست کارتون کاتاک را با دوبله فارسی همراه فرزندتان تماشا کنید!

تماشا انیمیشن سینمایی کاتاک : نهنگ سفید شجاع 2023 چه پیام‌های مثبتی برای کودکان دارد؟

انیمیشن کاتاک یکی از انیمیشن های 2023 است که با زبانی کودکانه و داستانی قابل درک، یک درس مهم و آموزنده را به بچه‌ها یاد می‌دهد. کودکان با تماشا کارتون کاتاک ، همراه او وارد مسیر سختی خواهند شد که باید بتوانند موانع مختلف آن را پشت سر بگذارند.
با توجه به ماجراجوی کاراکتر اصلی و نکات مهمی که او در مسیر خود می‌آموزد، می‌توانید درباره نکات مثبت و آموزنده‌ای با فرزندان خود حرف بزنید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به بچه‌ها بگویید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

بررسی دنیای زیر آب و شناخت موجودات مختلف

اولین نکته مهمی که بچه‌ها در انیمیشن Katak : The Brave Beluga می‌بینند، معرفی انواع حیوانات ساکن در دریا و اقیانوس است. از این بخش استفاده کرده و با بچه‌ها درباره زندگی زیر آب و حیوانات مختلف آن‌جا، حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که این موجودات چه تفاوتی با حیوانات خشکی دارند و در صورت کنجکاو‌شدن بچه‌ها، درباره انواع حیوانات مختلف آبی، با هم کتاب بخوانید.
علاوه بر این، با اشاره به این بخش درباره تاثیر رفتارهای مخرب انسان‌ها بر محیط زیست و محل زندگی موجودات آبی نیز گفت‌وگو کرده و بچه‌ها را به حفظ کره زمین و عدم تخریب آن، تشویق نمایید.

تفاوت های فردی و پذیرفتن آن‌ها

ظاهر کاراکتر اصلی و حتی روحیات کاتاک، با همه اطرافیان او فرق دارد. این موضوع در ابتدا باعث خشم و ناراحتی کاتاک شده است، اما کم‌کم متوجه می‌شود که همین تفاوت‌ها است که باعث ایجاد یک جامعه کامل می‌شود.
درباره این بخش از کارتون Katak : The Brave Beluga با بچه‌های خود صحبت کنید و به آن‌ها یادآوری کنید که هر مشخصه ظاهری یا باطنی متفاوت‌شان، باعث شده که آن‌ها منحصر به‌فرد باشند. درباره پذیرفتن این تفاوت‌ها با هم گفت‌وگو کرده و از آن مهم‌تر به بچه‌ها بگویید که هیچ‌گاه نباید ظاهر متفاوت فرد دیگری را مسخره کنند یا او را با حرف‌ها و حرکات‌شان، آزار دهند. به کودکان بگویید که در دنیا، هیچ‌کس کاملا شبیه بقیه نیست و همین موضوع هم باعث شده که دنیا همیشه جای جذابی برای زندگی باشد.

شجاعت و معنای واقعی آن

کاتاک در مسیر ماموریت خود گاهی می‌ترسد و ناامید می‌شود. با وجود این، کم‌کم و با حضور دوستان خود متوجه می‌شود که شجاعت، به‌معنای نترسیدن نیست. بلکه پذیرفتن خود و انجام کار درست با وجود ترس از عواقب آن، شجاعت واقعی را نشان می‌دهد. از کودکان بپرسید که نظر آن‌ها درباره شجاعت چیست و به آن‌ها کمک کنید که درک بهتری از این مفهوم داشته باشند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Katak : The Brave Beluga باید این نکات مهم را به خاطر بسپارند

  • تماشا انیمیشن کاتاک : نهنگ سفید شجاع با وجود لحظات مهیج و تعقیب و گریزها، برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب خواهد بود.

  • این انیمیشن جدید برخلاف دیگر کارتون‌های ساخته شده درباره زندگی موجودات دریایی، طراحی رنگارنگی ندارد و ممکن است این موضوع در دقایق اول، باعث کسل‌شدن کودکان شود.

  • به بچه‌ها بگویید که خروج کاتاک از محل زندگی‌اش بدون اطلاع بزرگترها، کاملا اشتباه است و نباید آن‌ها به هیچ عنوان این کار خطرناک را تکرار کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید کاتاک : نهنگ سفید شجاع با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی کاتاک : نهنگ سفید شجاع 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Katak : The Brave Beluga 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، شما می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام پخش کرده و همراه بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، از تماشای ماجراجویی کاتاک در دل اقیانوس‌های آبی و پهناور، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن کاتاک : نهنگ سفید شجاع لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کوکو و انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.