دنیای عجیب Strange World (2022)

دنیای عجیب Strange World

انیمیشن دنیای عجیب Strange World 2022 درباره یک خانواده افسانه‌ای و بسیار عجیب و غریب است که باید مهم‌ترین ماموریت زندگیشان را انجام دهند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی دنیای عجیب

ماجراجویی‌های مختلف، همیشه هیجان‌انگیز هستند و خوشبختانه قرار است بچه‌ها و البته بزرگترها در انیمیشن سینمایی دنیای عجیب که در ایران به نام‌های دنیای عجیب و غریب و دنیای بیگانه هم ترجمه شده است، جذاب‌ترین ماجراجویی ممکن را تجربه کنند. ماجرا از وقتی آغاز می‌شود که یک ماموریت جدید به خانواده «کلِید»ها داده می‌شود و آن‌ها باید برای آخرین بار، یک ماموریت مهم را با هم به سرانجام برسانند. می‌پرسید این خانواده چه کسانی هستند؟ چه ماموریتی دارند؟ قرار است به کجا بروند؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که برای شما کاملا توضیح دهیم!

داستان انیمیشن سینمایی Strange World با دوبله فارسی

خانواده کلِیدها، جذاب‌ترین و عجیب‌ترین خانواده ممکن و کاوشگرانی بسیار ماهر و البته بسیار مشهور هستند. آن‌ها نه تنها جاهای مختلف زمین، بلکه انواع دنیاهای دیگر را در کنار هم یافته و گوشه‌های عجیب و مخفی آن دنیا‌ها را کشف می‌کنند. البته که مثل همه خانواده‌ها، همه اعضای این خانواده شبیه هم نیستند. «سرچر»، ترجیح می‌دهد در مزرعه خودش بماند و کشاورزی کند، اما متاسفانه یا خوشبختانه، این بار و در یک ماموریت حیاتی و نهایی، سرچر هم مجبور می‌شود با خانواده خود به یک دنیای عجیب برود. سرچر، هیچ علاقه‌ای به این کار ندارد و حتی کمی می‌ترسد و همین مسئله، کار خانواده کلِیدها را بسیار سخت‌تر خواهد کرد!

جزئیات مهم کارتون دنیای عجیب 2022

انیمیشن Strange World 2022 براساس یک داستان آشنا و جذاب ساخته شده است. احتمالا والدین در حین تماشای این کارتون همراه با بچه‌های خود، یاد داستان‌های سفر به اعماق زمین خواهند افتاد و می‌توان این کارتون را یک نمونه مدرن از آن داستان نامید.
طراحی المان‌های جدید در یک دنیای کاملا ناشناخته، به بهترین شکل ممکن در انیمیشن سینمایی دنیای عجیب انجام شده است و کودکان و به‌راحتی می‌توانند این دنیای غیر قابل تصور را باور کنند. وقوع انواع اتفاقات جذاب و هیجان‌انگیز، کشف گوشه‌های ناشناخته یک دنیای کاملا تازه و البته صداگذاری‌های فوق‌العاده این کارتون، همه باعث شد که انیمیشن جدید دنیای عجیب به یکی از بهترین انیمیشن های سال 2022 تبدیل شود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون دنیای عجیب با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه داستان را به‌خوبی درک کنند و از آن لذت ببرند. پس از تماشا این کارتون با بچه‌ها، می‌توانید راجع به بخش‌های مهم و آموزنده این کارتون، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

نکات مثبت انیمیشن Strange World برای بچه ها

تماشا کارتون جدید Strange World با دوبله فارسی برای کودکان بالای 8 کاملا مناسب است. بچه‌ها در یک فرآیند کاملا داستانی و جذاب، همراه با کاراکترها، قرار است نکات مثبت مهمی را فرا بگیرند که برخی از آن‌ها، شامل موارد زیر است:

 • طبیعی بودن وجود اختلاف و تفاوت میان اعضای خانواده و جامعه؛

 • یکسان بودن ارزش انسان‌های مختلف علی‌رغم همه تفاوت‌ها؛

 • اهمیت کنار هم بودن و انجام کارها به‌صورت گروهی؛

 • حمایت از دوستان و خانواده در زمان‌های مختلف.

یکی از مهم‌ترین نکات این کارتون، شجاعت و توانایی همه اعضای خانواده کلیدها برای کشف و ماجراجویی است. با کمک همین بخش، می‌توانید درباره اهمیت ماجراجویی و کشف ناشناخته‌های دنیا، با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که همین مهارت و توانایی، چه تاثیری بر پیشرفت‌های علمی انسان دارد. با کمک این بخش، انواع شغل‌های مشابه را به بچه‌ها یاد بدهید و آن‌ها را به کنجکاوی بیشتر و یادگرفتن مهارت‌ها و توانایی‌های تازه، ترغیب کنید.
نکته مهم و کلیدی انیمیشن دنیای عجیب 2022 ، تفاوت روحیه اعضای خانواده با یکدیگر است. با کمک این موضوع، می‌توانید راجع به روحیات مختلف کودکان خود با آن‌ها گفت‌وگو کرده و از آن‌ها بخواهید که مهم‌ترین توانایی‌های خود را نام ببرند. به آن‌ها یادآوری کنید که قرار نیست همه شبیه هم باشند و هر کسی با توانایی‌های فردی خود، می‌تواند برای خانواده، گروه و جامعه، بسیار مفید باشد.
علاوه بر همه این موارد، می‌توانید راجع به موارد زیر هم با کودکان حرف بزنید:

 • دست‌کم گرفتن خود و تاثیر منفی آن بر موفقیت‌های فردی و اجتماعی؛

 • عدم درک ترس‌ها و ضعف‌های دیگران؛

 • سرزنش‌کردن دیگران با توجه به داشته‌های فردی خود و دلایل بد بودن این کار.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید دنیای عجیب با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی Strange World با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و رایگان، فراهم شده است. به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن را برای کودکان خود پخش کرده و از تماشای آن در کنار هم، لذت ببرید. البته اگر بچه‌های شما هم عاشق دیدن کارتون‌ها به‌صورت چندین و چندباره هستند، می‌توانید با دانلود کارتون دنیای عجیب با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، فرصت تماشای چندباره این کارتون جذاب و هیجان‌انگیز را در اختیارشان بگذارید. بچه‌ها و البته بزرگترها، همراه با خانواده کلِیدها، می‌توانند دنیایی را کشف کنند که تا پیش از این، از وجود آن خبر نداشتند!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دنیای عجیب لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن افسون و انیمیشن هیولای دریا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.