آفرینک
X

زیر شیروانی Toys in the Attic (2009)

زیر شیروانی Toys in the Attic

انیمیشن زیر شیروانی Toys in the Attic داستان یک عروسک‌ زیبا به اسم آلاله هستش. خرت و پرت‌های زیادی در یک زیر شیروانی هستند و در بینشون تعدادی از ع ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • جمهوری چک
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی زیر شیروانی

انیمیشن زیر شیروانی Toys in the Attic داستان یک عروسک‌ زیبا به اسم آلاله هستش. خرت و پرت‌های زیادی در یک زیر شیروانی هستند و در بینشون تعدادی از عروسک‌ها که آنجا رها شدند، زندگی می‌کنند. چهار تا از عروسک‌ها که با هم دوست هستند، داخل یه چمدون کهنه زندگی می‌کنند: یه عروسک زیبا به اسم آلاله همراه با تدی خرسه، هانسن و یه موجود خمیری به اسم لارنت. در یک صبح زیبا که روز تولد تدی خرسه هستش، دوستانش برای او جشن تولد می‌گیرند، آلاله کیک تولد درست می‌کنه و لارنت هم با دستگاهی که ساخته، موسیقی پخش می‌کنه تا جشنشون زیباتر بشود. آن‌ها بعد از جشن تولد آماده می‌شوند تا سر کار بروند، از آلاله خداحافظی می‌کنند و به ایستگاه قطار می‌روند. تدی خرسه راننده قطار هست و لارنت هم با او روی قطار کار می‌کنه.

زیرشیروانی به دو بخش تقسیم می‌شه، در بخش غربی عروسک‌های شاد زندگی می‌کنند و در بخش شرقی اهریمن با زیردست‌هایش زندگی می‌کنه. اهریمن بخش شرقی با استفاده از یه گوش و چشم، مدت‌هاست که زندگی عروسک‌های بخش غربی رو زیر نظر داره و دستور می‌دهد تا زیردست‌هایش زندگی رو تو بخش غربی مختل کنند. سوسک‌های سیاه و کثیفی به داخل خونه آلاله می‌روند و در زمانی که او حواسش به بیرون کردن آن‌ها هستش، ناگهان یه دستمال بزرگ روی سرش می‌افته و او رو می‌دزده و به بخش شرقی می‌برد.

عصر اون روز که دوستانش از سر کار برمی‌گردند، می‌بینند که آلاله خونه نیست و فکر می‌کنند که گم شده ولی بعد می‌فهمند که موجود اهریمنی او رو به سرزمین شرقی برده. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که به دنبال آلاله بروند و او رو از دست رهبر شیطانی قدرتمند نجات بدهند.

تا الان فهمیدیم که دوستان آلاله تصمیم گرفتن تا به جنگ اهریمن بخش شرقی بروند و آلاله رو نجات بدهند. به نظرتون آن‌ها می‌تونند این کار رو انجام بدهند؟ خودتون انیمیشن زیبای زیر شیروانی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیر شیروانی، آلاله، تدی، لارنت و اهریمن بخش شرقی هستند.

در صورتی که از انیمیشن زیر شیروانی خوشتون اومده، انیمیشن پت و مت: برای 40 سال بهترین دوستان رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن زیر شیروانی Toys in the Attic

این انیمیشن محصول مشترک Bio Illusion، Ceská Televize و At Armz، به کارگردانی Jirí Barta و Vivian Schilling هست که در سال 2009 ساخته شده.