آفرینک
X

منقار طلا Goldbeak (2023)

منقار طلا Goldbeak

انیمیشن منقار طلا Goldbeak 2023 درباره یک عقاب است که مرغ‌ها او را بزرگ کرده‌اند و حالا برای یافتن هویت خود، یک ماجراجویی تازه را آغاز کرده است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 4.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی منقار طلا

کارتون سینمایی منقار طلا که در ایران به اسم « نوک طلا » هم مشهور شده است، یک داستان جذاب و عجیب دارد. همه چیز از لحظه‌ای آغاز می‌شود که یک جوجه عقاب، در لانه مرغ‌ها چشم باز می‌کند. او با وجود تمام تفاوت‌ها، زندگی خود را ادامه می‌دهد تا اینکه در دوران جوانی، تصمیم می‌گیرد که از لانه خارج شده و به دنبال خانواده واقعی خود بگردد! این کار، داستان‌های عجیبی را در زندگی او شروع می‌کند که با تماشا انیمیشن سینمایی منقار طلا 2023 با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، می‌توانید از آن‌ها باخبر شوید!

خلاصه کارتون منقار طلا چیست؟

عقاب جوان، برای یافتن خانواده واقعی خود، باید از محیط امن لانه خارج شود و یک ماموریت دشوار را آغاز کند. خوشبختانه او خیلی زود، خانواده‌اش را پیدا کرده و انگار همه چیز بسیار خوب پیش می‌رود. عقاب با دیدن بقیه هم‌نوع‌های خود، تصمیم می‌گیرد که به یک گروه خاص پیوسته و به‌عنوان یکی از نگهبان‌های عقابی، مرحله تازه‌ای را در زندگی‌اش آغاز کند. این تصمیم او با یک ماجرای عجیب و غیر قابل پیش‌بینی، همراه خواهد شد و اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا این کارتون را با بچه‌ها شروع کنید!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی منقار طلا 2023 چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

ماجراهای این کارتون، جذاب و مهیج هستند و بچه‌ها از دیدن آن حسابی لذت خواهند برد. فضای رنگارنگ، کاراکترهای بامزه و روایت شنیدنی، همان چیزهایی است که باعث شده کودکان به این کارتون علاقمند شوند. کارتون سینمایی منقار طلا ، نکات آموزنده و مهمی هم دارد که بچه‌ها در حین تماشا این انیمیشن، با آن‌ها آشنا می‌شوند.
پس از تماشا کارتون Goldbeak ، می‌توانید درباره این موارد آموزنده با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

خارج شدن از منطقه امن

یکی از مهم‌ترین نکاتی که کودکان در انیمیشن Goldbeak 2023 با آن مواجه می‌شوند، رفتار کاراکتر اصلی برای شناخت هم‌نوعان خود است. عقاب با وجود آرامشی که در لانه دارد، یک مسیر سخت را آغاز خواهد کرد. او از محل زندگی خود دور شده و برای یافتن هم‌نوعان خود، با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.
درباره این بخش با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها اهمیت این رفتار را بیاموزید. به کودکان بگویید که تلاش‌نکردن، ساکن‌ماندن و عدم تجربه محیط‌ها و فعالیت‌های جدید، خیلی آسان‌تر است. در این شرایط، انسان با هیچ چالش و مشکلی مواجه نخواهد شد. البته این آرامش، تنها یک روی سکه است، چون در این حالت آدم‌ها هیچ چیز جدیدی نمی‌آموزند، هیچ موفقیتی کسب نمی‌کنند و به‌صورت خلاصه، هیچ دست‌آوردی نخواهند داشت. بنابراین خروج از منطقه امن ذهنی، با وجود همه دشواری‌ها، یکی از بهترین و درست‌ترین فعالیت‌هایی است که همه آدم‌ها باید در مراحل مختلف زندگی خود و با در نظر گرفتن احتیاط‌های لازم، آن را انجام دهند.

بررسی فرزندپذیری و شرایط خانواده‌های متنوع

شرایط زندگی عقاب در کنار مرغ‌ها، فرصت خوبی است که با کودکان کم سن‌وسال درباره مدل‌های مختلف خانواده‌ها، گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که خانواده‌ها ممکن است از یک والد تشکیل شوند یا حتی برخی بچه‌ها بدون والدین در کنار دیگر اعضای خانواده زندگی کنند. از طرف دیگر، برخی خانواده با پذیرفتن کودکان در جمع خانوادگی خود، شرایط متفاوتی نسبت به بقیه دارند.
در این حین به کودکان تاکید کنید که هیچ‌کدام از این شرایط، به معنای برتری یا ضعف بقیه بچه‌ها و خانواده آن‌ها نیست. همه انسان‌ها تا زمانی که به دیگران آزار نرسانند، قابل احترام هستند. هیچ‌گاه نباید بقیه کودکان را به دلایل مشابه این موضوع، مسخره کرده یا اذیت کنند.

کمک به همدیگر در شرایط سخت

یکی دیگر از موارد مثبت کارتون منقار طلا ، کمک کاراکترهای اصلی به یکدیگر است. این موضوع از اولین سکانس‌های انیمیشن و با حضور جوجه عقاب در لانه مرغ‌ها آغاز می‌شود و تا آخرین دقایق کارتون ادامه پیدا می‌کند.
با اشاره به این موضوع، به بچه‌ها بیاموزید که هیچ گروه و جامعه‌ای نمی‌تواند بدون همکاری اعضای خود، به نتیجه برسد. درباره فواید همکاری با یکدیگر و کمک به بقیه اعضای خانواده در شرایط سخت، حرف بزنید. البته به بچه‌ها تاکید کنید که کمک بی‌قید و شرط تنها در چهارچوب خانواده قابل انجام است. در خارج از خانه، کودکان همیشه باید امنیت و سلامت خود را در نظر بگیرند و نباید برای کمک به دیگران، خود را در شرایط خطرناک قرار دهند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Goldbeak 2023 با دوبله فارسی کامل باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با وجود وقوع خطرات مختلف برای کاراکتر اصلی، تماشا این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب است.

  • کاراکتر اصلی در برخی سکانس‌ها، در شرایط خطرناک قرار می‌گیرد. این بخش‌ها ممکن است برای کودکان حساس، تنش‌زا باشد. در صورتی که احساس می‌کنید که این موضوع برای فرزندان شما نیز سخت است، حتما در حین پخش کارتون، کنار بچه‌ها بمانید.

  • در صورتی که بچه‌ها از مشاهده حیوانات سخن‌گو می‌ترسند، حتما به آن‌ها تفاوت واقعیت و خیال را یادآور شوید و به آن‌ها تاکید کنید که تمام ماجراهای این انیمیشن غیر واقعی است.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی منقار طلا با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک فرصت تماشا کارتون جدید منقار طلا با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین با بچه‌ها تماشا کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Goldbeak 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های نوک طلا و دوستان او حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن منقار طلا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی و انیمیشن دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.