آفرینک
X

با من بمان دورامون ۲ Stand by Me Doraemon 2 (2020)

با من بمان دورامون ۲ Stand by Me Doraemon 2

انیمیشن با من بمان دورامون 2 Stand by Me Doraemon 2 داستانی از به هم رسیدن دنیای حال، گذشته و آینده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی با من بمان دورامون ۲

سفر به زمان‌های دیگر و ایجاد تغییرات مختلف، همیشه سوژه‌ جذابی برای انواع فیلم‌ها و انیمیشن‌ها است. با من بمان دورامون 2 که با نام انیمیشن با من بمان دورایمون 2 هم مشهور شده، یک فضای خاص و دل‌گرم‌کننده همراه با «نوبیتا» و «دورامون»، سفری دیگر در زمان خواهیم داشت. شاید تصور کنید که این موضوع تکراری، نمی‌تواند توجه و رضایت کودکان و البته بزرگسالان را جلب کند. در این صورت باید بگوییم که این دید چندان درست نیست و بهتر است تماشا با من بمان دورامون 2 را به هیچ عنوان از دست ندهید. با وجود این توضیحات، احتمالا این سوال برای شما نیز ایجاد شده که داستان از چه قرار است؟

داستان انیمیشن سینمایی با من بمان دورامون 2 دوبله فارسی

این انیمیشن راجع به زندگی پسربچه‌ای به نام «نوبیتا» است. نوبیتا، از «دورامون»، گربه شگفت‌انگیز و بدون گوش، خواهش می‌کند که او را به دوران کودکی‌اش بازگرداند. در گذشته نوبیتا، اتفاقاتی رخ می‌دهد که این بار نوبیتا همره با دورامون، به آینده خواهند رفت و در آن‌جا با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه می‌شوند. نوبیتای کودک، قصد دارد به نوبیتای جوان کمک کرده و از وقوع یک اتفاق خیلی بد، جلوگیری کند. آن اتفاق بد چیست؟ آیا نوبیتا موفق خواهد شد؟ و آیا دورامون، در کنار او می‌ماند؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید این انیمیشن را ببینید.

نکات جالب انیمیشن سینمایی با من بمان دورامون 2

انیمیشن سینمایی با من بمان دورامون 2 ، داستانی کاملا مجزا و مستقل دارد. به همین خاطر، حتی اگر قسمت اول این انیمیشن را ندیده باشید، به‌راحتی می‌توانید اتفاقات این کارتون سینمایی را دنبال کرده و از ماجراهای شگفت‌انگیز آن، لذت ببرید. اما اگر فرزند شما از تماشای این انیمیشن لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم حتما قسمت اول انیمیشن با من بمان دورامون را نیز برای فرزند خود دانلود و پخش کنید.
این انیمیشن ژاپنی، در رده‌بندی پرفروش‌ترین انیمیشن‌های سال 2020، رتبه ششم را به خود اختصاص داد. نتفلیکس، حق پخش با من بمان دورامون 2 را در سرتاسر دنیا به جز آسیا، خریداری کرد و توانست بار دیگر، یکی از بهترین‌ انیمیشن‌ها را به مخاطبان معرفی کند.
انیمیشن با من بمان دورامون 2 دوبله فارسی ، یک انیمیشن کاملا احساسی و درام است که در تمام بخش‌های آن، سکانس‌های طنز و سرگرم‌کننده نیز وجود دارد. به همین خاطر، کودکان و بزرگسال‌ها، در عین خندیدن به لحظات شاد و خنده‌دار این انیمیشن، از دیدن صحنه‌های درام و تاثیرگذار آن، لذت می‌برند.
خط داستانی این انیمیشن، کمی پیچیده است و به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا انیمیشن با من بمان دورامون 2 با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که تمام بخش‌های داستان را به‌خوبی درک کنند. پس از تماشای با من بمان دورامون 2 ، می‌توانید راجع به موضوعات مهمی با فرزندان خود حرف بزنید.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن با من بمان دورامون 2

در این کارتون سینمایی، بچه‌ها با کودکی مواجه می‌شوند که به خاطر اشتباهات کوچک و بزرگ خود، با دردسرهای زیادی روبه‌رو می‌شود. به همین خاطر، برای درست‌کردن این اشتباهات، سعی می‌کند که به گذشته یا آینده سفر کرده و مشکلات موجود را حل کند. با کمک این موضوع، می‌توانید درباره پیامد اشتباهات، با بچه‌ها حرف بزنید. از آن‌ها بخواهید که راجع به اتفاقات ناراحت‌کننده زندگی‌شان صحبت کرده و حس فعلی‌شان، راجع به آن اتفاقات را برای شما بگویند. بدین شکل، به آن‌ها کمک کنید که اتفاقات گذشته را بپذیرند و خود را برای مشکلات احتمالی آینده آماده کنند.
می‌توانید با توجه به چالش‌های نوبیتا و دورامون، راجع به مفهوم زمان با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید که قوه تخیل خود را به کار ببرند و ماجراهای آینده زندگی خودشان را تصور کنند.
مهم‌ترین ارزش‌های انیمیشن سینمایی با من بمان دورامون 2 شامل این موارد است:

  • اهمیت عشق و خانواده؛

  • تلاش برای جلوگیری از وقوع اتفاقات بد با کمک همدیگر؛

  • اهمیت پیامدهای مختلف بر آینده افراد و توجه به انتخابات فعلی.

هر کدام از این موارد، می‌تواند الهام‌بخش یک موضوع مهم برای گفت‌وگو با کودکان و نوجوانان باشد. به آن‌ها بگویید که کوچک‌ترین رخداد، می‌تواند باعث بهترشدن یا بدترشدن زندگی‌شان شود و به همین دلیل، باید در تمام بخش‌های زندگی، با احتیاط و دقت، تصمیم‌گیری کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن با من بمان دورامون 2 با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا با من بمان دورامون 2 با دوبله فارسی کامل و به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد. علاوه بر آن، امکان دانلود انیمیشن با من بمان دورامون 2 و تماشای آفلاین نیز فراهم شده و می‌توانید به‌راحتی برای یک تعطیلات آخر هفته، این انیمیشن جذاب و دوست‌داشتنی را با هم ببینید. با من بمان دورامون 2 همه مخاطبان خود را صرف نظر از سن و سال‌شان، به دنیایی خیالی، شیرین و البته هیجان‌انگیز می‌برد که کودکان را به خنده و بزرگترها را به فکرکردن وا می‌دارد.