آفرینک
X

گربه چکمه پوش : گرفتار در داستانها Puss in Book : Trapped in an Epic Tale (2017)

گربه چکمه پوش Puss in Book

در انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها Puss in Book: Trapped in an Epic Tale گربه چکمه پوش درحالی که با نینجاهای دزد مبارزه می‌کنه به یک کت ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.0 امتیاز
  • 22 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی گربه چکمه پوش : گرفتار در داستانها

در انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها Puss in Book: Trapped in an Epic Tale گربه چکمه پوش درحالی که با نینجاهای دزد مبارزه می‌کنه به یک کتاب برخورد می‌کنه، اسم کتاب رو می‌خونه و کنجکاو می‌شه کتاب رو بخونه. وقتی کتاب رو باز می‌کنه بی اختیار به داخل کتاب کشیده می‌شه و به دنیای داخل کتاب وارد می‌شه. یه صدا شروع می‌کنه به خوندن: یکی بود یکی‌نبود... گربه چکمه پوش که گیج و حیرت زده شده از صدا می‌پرسه که چه کسی هست و ازش می‌خواد خودشو نشون بده.

صدا می‌گه که من گوینده داستان هستم و همه چیز در داستان در اختیار منه. گربه چکمه پوش به حرفای گوینده داستان توجهی نمی‌کنه و اما به زودی متوجه می‌شه که برای خلاص شدن از دنیای داخل کتاب باید وارد داستان‌های مختلف اون بشه و با اتفاقات عجیب و غریب هر کدوم مواجه بشه تا به آخر کتاب برسه. گوینده داستان به گربه چکمه پوش اجازه می‌ده که خودش هر داستانی که می‌خواد رو انتخاب کنه اما برای این کار سربه‌سرش می‌زاره و اتفاقات بامزه و هیجان انگیزی رقم می‌خوره.

انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها یه انیمیشن کوتاه ۲۵ دقیقه‌ای هست اما انقدر بامزه و جذاب ساخته شده که حتی می‌شه چندین بار دیدش و خسته نشد. توی این انیمیشن زیبا از مبارزه با ابر قهرمان‌ شکست ناپذیر تا مبارزه با خرس‌ها و نجات شخصیت‌ها وجود داره و اونو به یه انیمیشن سراسر هیجان تبدیل کرده. شخصیت‌های اصلی انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها Puss in Book: Trapped in an Epic Tale، گوینده داستان، گربه چکمه پوش و موش هستند. در صورتی که از انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل پاندای کونگفو کار ۳ رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها Puss in Book: Trapped in an Epic Tale

فرم جدیدی از انیمیشن تعاملی با اجرای گربه چکمه پوش ظهور می‌کند. انیمیشن گربه چکمه پوش: گرفتار در داستان‌ها