آفرینک
X

فلیکس و گنج پنهان Felix and the Hidden Treasure (2021)

فلیکس و گنج پنهان Felix and the Hidden Treasure

انیمیشن فلیکس و گنج پنهان Felix and the Hidden Treasure داستان پسری 12 ساله است که پدرش به طرز اسرارآمیزی در دریا ناپدید شده. فلیکس برای یافتن او سفری پرماجرا را شروع می‌کند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فلیکس و گنج پنهان

انیمیشن فلیکس و گنج پنهان Felix and the Hidden Treasure یک داستان هیجان‌انگیز از سفر دریایی، پیدا کردن گنج گمشده و تلاش برای حل کردن معماهای عجیب است.
قبل از تماشا فلیکس و گنج پنهان با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، به آن‌ها بگویید برای یک ساعت و نیم سفر دریایی مهیج، آماده شوند. در انیمیشن سینمایی فلیکس و گنج پنهان انواع اتفاقات هیجان‌انگیز، معماهای غیر قابل حل، طوفان‌های بزرگ و البته انواع آدم‌های بدجنس وجود دارند که فلیکس باید با همه آن‌ها مواجه شود و به هدف اصلی خودش برسد. می‌پرسید که هدف فلیکس چیست؟ آیا می‌خواهد گنج پنهان را پیدا کند و یا قرار است کار دیگری انجام دهد؟ و اصلا فلیکس کیست؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم!

داستان انیمیشن فلیکس و گنج پنهان

فلیکس پسر 12 ساله‌ای است که پدرش دو سال قبل در دریا گم شده و هنوز به خانه برنگشته است. مادر فلیکس برای چند روز از شهر خارج شده و فلیکس که امیدوار است پدرش زنده باشد، می‌خواهد یک سفر دریایی را به‌تنهایی شروع کرده و به دنبال پدرش بگردد. البته فلیکس کاملا تنها نیست و یک دریانورد باتجربه به اسم تام هم او را همراهی می‌کند. فلیکس و تام قرار است با چه چیزی رو به‌رو شوند؟ برای جواب دادن به این سوال، پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر انیمیشن سینمایی فلیکس و گنج پنهان با دوبله فارسی را همراه فرزندان‌تان تماشا کنید.

جزئیات جالب فلیکس و گنج پنهان

اگر بچه‌های شما عاشق ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و سفرهای دریایی هستند، حتما عاشق این انیمیشن خواهند شد. انیمیشن فلیکس و گنج پنهان که یکی از انیمیشن های 2021 است همه فاکتورهای جذابیت برای بچه‌های کنجکاو را دارد. فلیکس به‌تنهایی قصد ماجراجویی و سفر دارد، در دریا با انواع طوفان‌ها و اتفاقات عجیب دیگر مواجه خواهد شد و البته وارد جزیره‌ای می‌شود که اتفاقات اسرارآمیزی در آن‌جا در حال رخ دادن است. همه این‌ها در کنار یکدیگر باعث شده که کودکان زیادی از تماشای این انیمیشن، لذت ببرند و احتمالا فرزند شما هم یکی از این کودکان خواهد بود.
طراحی کاراکترها و دکور صحنه، کیفیت قابل قبولی دارد. رنگ‌های مورد استفاده در طراحی بخش‌های مختلف، بسیار جذاب است و به‌راحتی توجه بچه‌ها را به خود جلب می‌کند. این انیمیشن پس از پخش، با نظرات متفاوتی روبه‌رو شد و برخی از منتقدین، آن را یک کارتون سرگرم‌کننده برای بچه‌ها، نامیدند. اتفاقات مختلفی برای کاراکتر اصلی یعنی فلیکس رخ می‌دهند که با الهام‌گرفتن از آن‌ها، می‌توانید نکات آموزنده‌ای را به کودکان‌تان آموزش دهید.

نکات مثبت و منفی انیمیشن فلیکس و گنج پنهان برای بررسی با بچه‌ها

در انیمیشن فلیکس و گنج پنهان مقداری خشونت کارتونی وجود دارد که احتمالا برای کودکان کم سن و سال و یا حساس، می‌تواند استرس‌آور باشد. البته تماشای آن برای کودکان بالاتر از 7 سال، کاملا مناسب است و بعد از تماشا، می‌توانید درباره ارزش‌های مهم این انیمیشن با آن‌ها صحبت کنید.
برخی از مهم‌ترین ارزش‌های این انیمیشن، شامل این موارد هستند:

  • شجاعت و تلاش برای نجات‌دادن دوستان و اعضای خانواده؛

  • کمک به همدیگر؛

  • امیدوار بودن حتی در شرایط سخت.

فلیکس به‌عنوان کاراکتر اصلی، کارهای خطرناکی انجام می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها ایده گرفته و برخی موضوعات مهم دنیای واقعی را به بچه‌های خود یاد بدهید. فلیکس به‌تنهایی وارد دریا شده و سعی می‌کند با یک قایق بادی، یک سفر دریایی را شروع کند. می‌توانید از خطرات طبیعی موجود در محل زندگی خود مثل کوه‌ها، جنگل و یا خود دریا و البته شهرهای شلوغ، با فرزندان‌تان صحبت کرده و به آن‌ها بگویید که کار فلیکس در دنیای واقعی می‌تواند به یک اتفاق تلخ دیگر منجر شود.
نکته مهم دیگر، گم‌شدن پدر فلیکس است. می‌توانید با استفاده از این موضوع، درباره موضوعات مهمی مثل مهاجرت یا درگذشت افراد نزدیک به خانواده، با کودکان خود صحبت کنید. از آن‌ها بخواهید احساسات‌شان را با شما در میان بگذارند و به آن‌ها کمک کنید که احساسات ناخوشایندشان را بروز دهند. همین موضوع یعنی گفت‌وگو درباره احساسات‌شان، می‌تواند از انجام کارهای پیش‌بینی نشده توسط کودکان و آسیب‌رسیدن به آن‌ها، جلوگیری کند.

تماشا انیمیشن سینمایی فلیکس و گنج پنهان با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن فلیکس و گنج پنهان با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این انیمیشن سرگرم‌کننده را با دیگر اعضای خانواده و به‌صورت آنلاین تماشا کنید. البته اگر ترجیح می‌دهید که انیمیشن‌های مختلف را دانلود کنید، باید به شما بگوییم که امکان دانلود فلیکس و گنج پنهان با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود این انیمیشن، به‌صورت آفلاین آن را برای همه اعضای خانواده، پخش کنید.

اگر تماشای این انیمیشن برای فرزند شما مفید و لذتبخش بود، تماشای انیمیشن خانواده پاگنده با دوبله فارسی می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.