آفرینک
X

دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار Miraculous World : Paris, Tales of Shadybug and Claw Noir (2023)

دختر کفشدوزکی Miraculous World

انیمیشن کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار Miraculous World : Paris, Tales of Shadybug and Claw Noir 2023 درباره حضور همزادهای شرور دخترکفشدوزکی و گربه سیاه روی زمین است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 9.3 امتیاز
  • 46 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار

همه ما می‌دانیم که دختر کفشدوزکی، بهترین و مهربان‌ترین ابرقهرمانی است که شهر پاریس به خود دیده است، اما شاید در همه دنیاها، اوضاع به همین شکل نباشد و در دنیای دیگر، دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، موجودات بدجنسی باشند! می‌پرسید منظور ما چیست؟ خب باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار را با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها تماشا کنید تا از داستان انیمیشن جدید دختر کفشدوزکی مطلع شوید!

خلاصه داستان انیمیشن جدید دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار

داستان انیمیشن جدید دختر کفشدوزکی، با باز شدن درِ دنیاهای موازی به دنیای ما آغاز می‌شود. در دنیایی دیگر، دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، اصلا آدم‌های خوبی نیستند، بلکه موجودات شرور بدجنسی هستند که همیشه بقیه را آزار می‌دهند. در این شرایط است که همان موجودات بدجنس که ظاهرشان کاملا شبیه دختر کفشدوزکی و گربه سیاه است، وارد زمین می‌شوند و می‌خواهند پروانه میراکلس را به‌دست آورند! حالا یک گروه تازه از ابرقهرمانان دنیای موازی همراه با دختر کفشدوزکی و گربه سیاه دنیای ما باید بتوانند از جواهرات میراکلس محافظت کنند. اما کدام گروه موفق خواهند شد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست کارتون Shadybug and Claw Noir را با دوبله فارسی همراه فرزندتان تماشا کنید.

تماشا کارتون دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار چه نکات مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

انیمیشن دختر کفشدوزکی جدید ، بچه‌ها را با چالش‌های تازه‌ای مواجه می‌کند و تماشا آن می‌تواند دقایق سرگرم‌کننده و جذابی برای آن‌ها بسازد. این انیمیشن سینمایی بر اساس کارتون ماجراجویی در پاریس ساخته شده است، داستان این سریال کارتونی هم با تبدیل مرینت، دختر نوجوان و خوش‌قلب به دختر کفشدوزکی آغاز می‌شود. مرینت با کمک به یک پیرمرد مرموز، صاحب یک جفت گوشواره جادویی می‌شود که با استفاده از آن‌ها، به دختر کفشدوزکی و ابرقهرمان پاریس تبدیل خواهد شد.
حالا و در این انیمشن سینمایی جدید، بچه‌ها با ماجراجویی جدید این ابرقهرمان مواجه خواهند شد و می‌توانند همراه با کاراکترهای اصلی، وارد یک داستان مهیج و تازه شوند. این انیمیشن جذاب علاوه بر سرگرمی، نکات آموزنده‌ای هم دارد و شما بعد از تماشا انیمیشن دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار ، می‌توانید درباره موارد مهم زیر با کودکان صحبت کنید:

کمک به همدیگر در شرایط سخت

نکته بسیار مهمی که کودکان در تمام انیمیشن‌ها و سریال‌های مرتبط به دختر کفشدوزکی می‌بینند، اهمیت کمک به همدیگر است. در واقع سریال کارتونی این کاراکتر و 5 انیمیشن سینمایی پس از آن، با همین نکته آغاز می‌شود. درباره این بخش با هم گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بگویید که با کمک اطرافیان، می‌توانیم خیلی سریع‌تر و راحت‌تر کارها را به‌اتمام رسانده و خیلی زودتر به اهداف خود برسیم.

مبارزه با بخش منفی وجود خود

شباهت موجودات بدجنس انیمیشن دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار با کاراکترهای اصلی و قهرمان، این فرصت را در اختیار شما می‌گذارد که درباره بخش منفی و مثبت وجود انسان‌ها، با کودکان حرف بزنید. به بچه‌های کمی بزرگتر و نوجوان خود بگویید که همه انسان‌ها می‌توانند خیلی بد یا خیلی خوب باشند، تنها نکته مهمی که تفاوت میان خوب یا بد بودن انسان‌ها را می‌سازد این است که آدم‌ها در هر دو راهی، کدام مسیر را انتخاب می‌کنند و با انجام کارهای مختلف، کدام بخش وجودشان را تقویت خواهند کرد.
درباره مبارزه همیشگی خیر و شر یا مثبت و منفی با هم صحبت کرده و به بچه‌ها بگویید که این مبارزه هیچ‌گاه به‌اتمام نمی‌رسد. انسان‌ها در همه لحظات زندگی، باید بتوانند رفتار درست و مسیر صحیح را انتخاب کنند و با ادامه‌دادن آن، شرایط خوبی را برای خود بسازند.

تلاش برای تغییر کاراکترهای منفی

شخصیت‌های مثبت این کارتون سعی دارند که با رفتار خود بر کاراکترهای منفی تاثیر گذاشته و آن‌ها را به آدم‌های بهتری تبدیل کنند. درباره این بخش با هم گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بگویید که گاهی اوقات همراهی با انسان‌های خوب، باعث بهتر شدن آدم‌ها می‌شود.
البته که حالت عکس این موضوع هم وجود دارد و با داشتن دوستان نامناسب یا قرار گرفتن در کنار آدم‌های بد، بخشی از رفتار دوستان‌شان هم بر آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت. به همین خاطر همه آدم‌ها باید سعی کنند خود را در موقعیتی قرار دهند که کنار افراد بهتری باشند، از آدم‌های خوب، نکات و رفتارهای مثبت بیاموزند و با به‌کار بردن آن‌ها، شخصیت بهتری برای خود ایجاد کنند.

والدین پیش از پخش کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار باید این موارد را بدانند

  • با وجود حضور کاراکترهای منفی و تعقیب و گریزهای فراوان، تماشا این کارتون برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • در صورتی که حضور موجودات بدجنس از دنیای دیگر باعث تنش و استرس فرزندان‌تان می‌شود، حتما درباره تفاوت واقعیت و کارتون با آن‌ها صحبت کرده و به آن‌ها اطمینان بدهید که قرار نیست هیچ اتفاق بدی برای آن‌ها رخ دهد.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی و محصولات با تصاویر دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها پس از تماشا این کارتون به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا انیمیشن جدید دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا آنلاین کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان در آفرینک برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون جدید Shadybug and Claw Noir با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های جدید و عجیب ابرقهرمانان پاریس، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جدید دختر کفشدوزکی : شیدی باگ و کلاو نوار لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر کارتون‌های مربوط به این شخصیت محبوب مانند انیمیشن ماجراجویی در نیویورک و انیمیشن ماجراجویی در شانگهای را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.