آفرینک
X

ماجراهای پیل Pil's Adventures (2021)

ماجراهای پیل Pil's Adventures

انیمیشن ماجراهای پیل Pil's Adventures درباره دختر کوچولوی یتیمی است که به‌تنهایی در اطراف قصر زندگی می‌‌کند و کاملا ناگهانی، متوجه یک راز بزرگ می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • فرانسه
 • 6.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی ماجراهای پیل

هر آدمی، شرایط خاص زندگی خودش را دارد و شرایط زندگی پیل، حسابی عجیب و غریب است. پیل کوچولو، یتیم است و در اطراف یکی از برج‌های قصر، به‌تنهایی زندگی می‌کند و هر روز، نگهبان اصلی قصر را حرص می‌دهد و هر بار با یک روش خنده‌دار و جذاب و جدید، از دست او فرار می‌کند. یک روز در حین همین تعقیب و فرارها، متوجه می‌شود که لرد تریستان، قصد دارد ولیعهد را از بین برده و خودش به جای او فرمانروای کشور شود! البته که نقشه او، درست هم پیش نمی‌رود و یک اتفاق عجیب می‌افتد. همراه ما باشید که در ادامه، داستان انیمیشن سینمایی ماجراهای پیل با دوبله فارسی را برای شما هم تعریف کنیم!

خلاصه داستان کارتون ماجراهای پیل چیست؟

پیل در گوشه قصر قایم شده بود و در همان لحظه می‌بیند که لرد تریستان، یک معجون اسرارآمیز به شاهزاده می‌دهد و شاهزاده تا آن معجون را می‌خورد، به یک موجود عجیب تبدیل می‌شود! چه موجودی؟ یک موجود کاملا جدید که نصف آن گربه و نصف آن مرغ است! حالا و با این اوضاع، پیل تصمیم می‌گیرد به شاهزاده کمک کند. پس به‌عنوان یک شاهزاده خانم لباس می‌پوشد، وارد قصر شده و با یکی از نگهبان‌ها و یکی از ساکنان قصر، دوست می‌شود و سعی می‌کند که با کمک آن‌ها، طلسم معجون را باطل کنند. البته که لرد تریستان هم بیکار نمی‌نشیند و هر جوری که هست، می‌خواهد جلوی این گروه را بگیرد و خب، پیل هم اصلا بچه قابل کنترلی نیست! اما پیل و دوستان جدیدش می‌توانند شاهزاده را به حالت اول برگردانند؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن Pil’s Adventure با دوبله فارسی را با فرزند خود تماشا کنید.

جزئیات جذاب انیمیشن سینمایی ماجراهای پیل 2021 با دوبله فارسی

کارتون سینمایی ماجراهای پیل 2021 یکی از جذاب‌ترین انیمیشن‌هایی است که ماجرای آن در شهری در قرون وسطی، اتفاق می‌افتد و بچه‌ها با تماشای آن می‌توانند با چیزهای جدید و جذابی آشنا شوند. نشان دادن نحوه زندگی مردم در دوره‌های گذشته و کاراکتر به‌شدت بامزه این انیمیشن، باعث شده که کودکان زیادی در سرتاسر دنیا عاشق این کارتون شوند و بی‌صبرانه منتظر ساخت قسمت دوم آن یعنی انیمیشن پیل 2 باشند.
در دیالوگ‌های این کارتون، سرنخ‌های مختلفی وجود دارد که کودکان با دنبال‌کردن آن‌ها، می‌توانند همراه با پیل و دوستان او، راه‌حل معمای برگرداندن شاهزاده به حالت اول را پیدا کنند. به خاطر همین، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Pil's Adventures با دوبله فارسی با کیفیت عالی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که از همه جزئیات اصلی و مهم این کارتون، باخبر شوند. البته مثل همیشه، بعد از تمام شدن کارتون می‌توانید درباره اتفاقات مهم انیمیشن با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و آن‌ها را به فکر کردن درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون، ترغیب کنید و اگر دقیقا نمی‌دانید به بچه‌ها چه بگویید، فقط کافی است که با ما به بخش بعدی بیایید!

نکات آموزنده کارتون Pil's Adventures برای بچه ها

تماشا انیمیشن ماجراهای پیل برای بچه‌های 8 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن Pil برای کودکان، شامل این موارد است:

 • شجاعت و از خودگذشتگی برای کمک به اطرافیان؛

 • اهمیت و ارزش خانواده و دوستان؛

 • عواقب بد ظلم، دروغ و زورگویی؛

 • تقویت مهارت‌های مختلف فردی مثل تلاش، پشتکار و تقویت مهارت حل مسئله؛

 • توانایی مدیریت بحران در شرایط سخت.

اولین و مهم‌ترین مشخصه این کارتون، شرایط خاص کاراکتر اصلی یعنی پیل است. بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند که کاراکتر اصلی، یتیم است، خانواده ندارد و یکی از بزرگترین آرزوهای او، داشتن خانه و خانواده است. از این بخش کمک بگیرید و درباره شرایط مختلف بچه‌ها، با فرزندان‌تان صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که بعضی خانواده‌ها تک‌والد هستند، بعضی از بچه‌ها بدون والدین بوده و با مادربزرگ و پدربزرگ یا بقیه اعضای خانواده زندگی خواهند کرد و برخی هم بدون داشتن خانواده، در مراکز خاصی زندگی می‌کنند. به بچه‌ها یادآوری کنید که هیچ‌کدام از این موارد، نباید باعث ایجاد تبعیض بین بچه‌ها شود و هیچ‌گاه نباید دوستان و هم‌کلاسی‌های خود را به خاطر شرایط خاص‌شان، اذیت کنند.
در ادامه، بچه‌ها متوجه می‌شوند که پیل همراه با بقیه دوستان خود، تمام تلاش‌شان را می‌کنند که به شاهزاده کمک کرده و لرد تریستان را شکست دهند. از این قسمت استفاده کرده و درباره مبارزه با زورگویی و ظلم، با بچه‌ها حرف بزنید و از آن‌ها بپرسید که چرا پیل نمی‌خواهد تریستان حاکم شود؟ اجازه دهید بچه‌ها، جواب‌های مختلفی بدهند و در ادامه صحبت‌شان، آن‌ها را با عواقب زورگویی به افراد ضعیف‌تر و کوچک‌تر، آشنا کرده و به کودکان بگویید که چرا داشتن این رفتارها، بد و غیر قابل قبول است.
می‌توانید درباره کسب قدرت و جایگاه بالاتر به هر روشی، با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که فریب‌دادن بقیه، تقلب و دروغ‌گفتن برای رسیدن به یک هدف خاص، یک کار اشتباه و نادرست است و هیچ‌گاه نباید برای رسیدن به اهداف خوب زندگی‌شان، از این روش‌های بد، استفاده کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن Pil's Adventure با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن ماجراهای پیل با دوبله فارسی کامل و باکیفیت عالی فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، تماشا کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون ماجرای پیل باکیفیت عالی و دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، انیمیشن Pil's Adventures با دوبله فارسی را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های عجیب‌ترین شاهزاده دنیا، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ماجراهای پیل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن هیولای دوست داشتنی من و انیمیشن جاسوسان نامحسوس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.