آفرینک
X

اسب کوچولوی من : پرواز در ابرها My Little Pony : Dancing in the Clouds

اسب کوچولوی من My Little Pony

اسب کوچولوی من – پرواز در ابرها توی شهر پونی‌های کوچولو، همه اسب کوچولوها همیشه در حال بازی و شادی هستند. اون‌ها یا در حال جشن گرفتن هستن ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 19 دقیقه
  • 3+ سال

معرفی اسب کوچولوی من : پرواز در ابرها

اسب کوچولوی من – پرواز در ابرها

توی شهر پونی‌های کوچولو، همه اسب کوچولوها همیشه در حال بازی و شادی هستند. اون‌ها یا در حال جشن گرفتن هستن یا دارن با همدیگه بازی می‌کنن و خوش می‌گذرونن. توی شهر اسب‌های کوچولو، برای همه چی جشن می‌گیرن و شادی می‌کنن. آرزوها زود برآورده می‌شن و همه به همدیگه کمک می‌کنن. توی این قسمت از انیمیشن اسب کوچولوی من که اسمش پرواز در ابرهاست، می‌بینید که اسب‌های کوچولو در حال بازی هستند و دارن از نمایشگاه بازی لذت می‌برن.

در همین حال تینکل تورل پیش اسب کوچولوی آرزوها می‌ره و می‌بینه که در حال آرزو کردنه. تینکل تورل از اسب کوچولوی آرزوها که اسمش آسمون آرزو هست، خواهش می‌کنه تا براش یه آرزو کنه. آرزو کنه که توی جشن امشب یه ایده خیلی خفن به ذهن تینکل تورل برسه تا بتونه یه نمایش خیلی خوشگل اجرا کنه. آسمون آرزو هم به آسمون خیره می‌شه و آرزوی تینکل تورل رو می‌گه. توی سرزمین اسب‌های کوچولوها هر آرزویی مثل یه بادبادک خوشگل ظاهر می‌شه و اگه بتونی بادباک رو بگیری به آرزوت می‌رسی، عالی نیست؟ یه بادبادک قشنگ برای رسیدن به یه آرزوی قشنگ!

تینکل تورل و آسمون آرزو شروع به دویدن می‌کنن و بادبادک رو تغقیب می‌کنن تا می‌رسن به ترن هوایی و می‌بینن که دوستاشون دارن بازی می‌کنن. اسب‌های کوچولو سوار ترن هوایی می‌شن و با خوشحالی می‌بینن که بادبادک قشنگ آرزو داره بهشون نزدیک می‌شه، اما تا بادبادک آرزو به دستشون می‌رسه توی شیب ترن هوایی می‌افتن و بادبادک از دستشون در می‌ره.

وقتی تینکل تورل از ترن هوایی پیاده می‌شه یه ایده خوب برای نمایش توی ذهنش داره. تینکل تورل به دوستاش پیشنهاد می‌ده یه نمایش قشنگ اجرا کنن، نمایش پرواز روی ابرها! اما تینکل تورل و دوستاش برای اینکه بتونن یه نمایش خیلی خوشگل آماده کنن، باید خیلی تمرین کنن و وقت کمی هم دارن. اسب‌های کوچولو شروع به تمرین می‌کنن و سعی می‌کنن یه نمایش فوق‌العاده اجرا کنن. آسمون آرزو که خیلی دلش می‌خواد توی این نمایش به تینکل تورل کمک کنه، یه آرزوی دیگه می‌کنه. آرزو می‌کنه که بتونه توی این نمایش به تینکل تورل بیشتر از این کمک کنه، دوباره از توی آسمون یه بادبادک دیگه ظاهر می‌شه و آسمون آرزو دنبال بادکنک، سعی می‌کنه به آرزوی قشنگش برسه.

این انیمیشن قشنگ رو که پر از دوستی و مهربونیه ببینید تا متوجه بشید آسمون آرزو چطوری به تینکل تورل توی نمایش پرواز روی ابرها کمک می‌کنه.