آفرینک
X

برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie (2023)

برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie

انیمیشن برادران سوپر ماریو The Super Mario Bros. Movie 2023 درباره دو برادر است که باید شاهزاده خانمی را که در یک هزارتو اسیر شده، نجات دهند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.8 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی برادران سوپر ماریو

سوپر ماریو یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دوران کودکی پدر و مادرها، پس از سال‌ها اکنون با یک انیمیشن سینمایی بازگشته‌است. آیا شما یا فرزندن‌تان جزء طرفداران این کاراکتر و بازی بوده‌اید؟ اگر جواب‌تان به این سوال مثبت است، باید هر چه زودتر انیمیشن سینمایی برادران سوپر ماریو با دوبله فارسی کامل را همراه با کودکان تماشا کنید و از ماجرای جذاب، هیجان‌انگیز و پر از لحظات خنده‌دار این انیمیشن لذت ببرید. اگر به دنبال آشنایی با داستان کارتون برادران سوپر ماریو هستید و می‌خواهید بدانید این کارتون جدید، چه نکات مثبت و پیام‌هایی برای فرزندان‌تان دارد، در ادامه با ما همراه باشید.

کارتون جدید برادران سوپر ماریو درباره چیست؟

برادر سوپر ماریو یعنی لویجی، در یک زندان عجیب، چشم باز می‌کند و با یک نگاه کوتاه به اطراف خود، متوجه می‌شود حسابی به دردسر افتاده و با ده‌ها موجود دیگر، در یک زندان دور و ترسناک هستند. می‌پرسید چه کسی آن‌ها را زندانی کرده؟ غول مرحله آخر یا همان باوزر. او یک ارتش بزرگ و قوی هم برای خود درست کرده است و می‌خواهد این بار همه دنیا را تسخیر کند. البته که سوپر ماریو تسلیم نمی‌شود و همراه با شاهزاده پیچ و بقیه دوستان، کار خود را شروع کرده و تمام توانایی‌شان را به کار می‌گیرند تا بتوانند غول را شکست بدهد، با ارتش او مقابله کنند، لویجی را از زندان نجات داده و در آخر، همه دنیا را از دست باوزر، راحت کنند! فکر می‌کنید سوپر ماریو، شاهزاده و بقیه دوستان‌شان، موفق می‌شوند؟ برای پیداکردن پاسخ این سوال کافی است با فرزند خود به تماشا انیمشن برادران سوپر ماریو با دوبله فارسی بنشینید!

جزئیات جذاب انیمیشن سینمایی The Super Mario Bros. Movie با دوبله فارسی

انیمیشن برادران ماریو پس از سال‌ها در اوایل 2023 منتشر شد و بدون شک برای همه بزرگسالان فعلی، یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین انیمیشن‌هایی است که می‌توانند همراه با فرزندان خود تماشا کنند. این کارتون جذاب، با استفاده از مهم‌ترین المان‌های مخصوص بازی سوپر ماریو طراحی شده و به همین خاطر، حس نوستالژی فوق‌العاده‌ای را به مخاطبان بزرگسال خود منتقل می‌کند. البته با داشتن داستانی کودکانه، کاراکترهایی رنگارنگ و بامزه، طراحی جذاب صحنه‌ها و اتفاقات مهیج، بچه‌ها هم دقیقا مثل والدین‌شان، از تماشای این کارتون سینمایی لذت خواهند برد.
صداگذاری این انیمیشن، از دیگر نقاط قوت این کارتون بوده و باعث شده این کارتون سینمایی به یکی از بهترین انیمیشن های 2023 تبدیل شود. دیالوگ‌های میان کاراکترها، نکات مهم و مثبتی برای مخاطبان دارد و بچه‌ها با تماشای آن، می‌توانند چیزهای متنوعی یاد بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون برادران سوپر ماریو با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، فرصت درک اتفاقات این انیمیشن سینمایی را در اختیار کودکان بگذارید و پس از اتمام کارتون هم می‌توانید درباره موضوعات اصلی و مهم این انیمیشن، با بچه‌ها حرف بزنید.

تماشا کارتون برادران سوپر ماریو 2023 چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا انیمیشن جدید The Super Mario Bros. Movie با دوبله فارسی برای کودکان 6 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن، شامل این موارد هستند:

 • مقابله با زورگویی و ظلم برای داشتن یک زندگی بهتر؛

 • کمک به همدیگر برای رسیدن به اهداف؛

 • مراقبت از دوستان و اعضای خانواده؛

 • استفاده از تمام توانایی‌ها و مهارت‌های فردی و گروهی در راه رسیدن به موفقیت.

اولین موضوعی که بچه‌ها در این کارتون با آن روبه‌رو می‌شوند، تلاش‌های غول زورگو برای تسخیر دنیا است. البته که این تلاش او، بدون جواب نمی‌ماند و سوپر ماریو و دوستان‌اش برای مبارزه، آماده می‌شوند. این بخش فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره اهمیت حفاظت از خود و نپذیرفتن حرف ظلم و اشتباه، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که ممکن است در این مسیر بترسند یا حتی ترجیح بدهند که حرف افراد زورگو در مدرسه یا مهدکودک را بپذیرند و از دردسر دور بمانند، اما بهتر است که این اتفاق را با شما در میان بگذارند تا با کمک هم، بهترین روش برای حل آن مشکل را پیدا کنید.
نکته مهم و مثبت دیگر انیمیشن برادران ماریو ، شخصیت مستقل، قوی و شجاع شاهزاده است. برخلاف بازی سوپر ماریو، در این کارتون شاهزاده پیچ همراه ماریو فعالیت می‌کند، از توانایی‌های خود استفاده کرده و در نجات‌دادن برادر سوپر ماریو و البته نجات دنیا، نقش فعال و تاثیرگذاری ایفا می‌کند. این بخش هم فرصت خوبی است که درباره نقش دختران و زنان، با فرزندان‌تان حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که در دنیای فعلی، تقسیم نقش‌ها و وظایف بر اساس جنسیت، کاملا اشتباه است و دختران هم باید همراه با پسران، فعالیت کرده، از خود محافظت کنند و منتظر یک قهرمان خاص برای رساندن آن‌ها به یک نقطه امن نباشند.
کاراکترهای اصلی، درست مثل بازی سوپر ماریو، دو برادر ایتالیایی هستند و این موضوع، در کارتون جدید برادران سوپر ماریو هم تکرار شده است. می‌توانید با کمک این بخش، درباره کشورهای مختلف و کاراکترهای کارتونی و مشهور آن کشور، با کودکان صحبت کنید، آن‌ها را با یک فرهنگ تازه آشنا کرده و بچه‌ها را به شناخت هر چه بهتر و بیشتر دنیا، ترغیب نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی برادران سوپر ماریو با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا کارتون جدید برادران سوپر ماریو با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و کاملا رایگان، برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته اگر کودکان شما هم طرفدار تماشای چندین و چندباره هر کارتون هستند، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن The Super Mario Bros. Movie 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، با بچه‌ها و با بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن شخصیت‌های محبوب دوران کودکی خود در یک ماجراجویی جذاب و جدید، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن برادران سوپر ماریو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن به پیش و انیمیشن بچه رئیس 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.