آفرینک
X

چرخ و فلک جادویی The Magic Roundabout (2005)

چرخ و فلک جادویی The Magic Roundabout

انیمیشن چرخ و فلک جادویی The Magic Roundabout یه انیمیشن فانتزی و ماجراجویانه است. براساس یه برنامه تلویزیونی به همین اسم ساخته شده. داستان از اون‌ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی چرخ و فلک جادویی

انیمیشن چرخ و فلک جادویی The Magic Roundabout یه انیمیشن فانتزی و ماجراجویانه است. براساس یه برنامه تلویزیونی به همین اسم ساخته شده. داستان از اون‌جایی شروع می‌شه که زبدی، یه جعبه جادویی قرمزرنگ رو تو خواب می‌بینه که «زیباد» جعبه جادویی آبی رنگ و دوقلوی اون، داره اون رو دنبال می‌کنه. طرف دیگه‌ی قضیه هم یه سگ بامزه‌ای به اسم دوگاله که سعی می‌کنه به آقای گریمزدال برای تعمیر گاریش کمک کنه. اما این وسط خراب‌کاری می‌کنه و به یه چرخ و فلک جادویی تو وسط روستا برخورد می‌کنه. با برخورد به چرخ و فلک، جعبه جادویی آبی رنگی (همونی که زبدی تو خوابش دیده بوده) بیرون میاد. اما چرا زبدی از زیباد می‌ترسیده؟زیباد چرخ و فلک رو منجمد می‌کنه و بچه‌های توی اون رو هم به گروگان می‌گیره. یکی از بچه‌هایی که داخل اون چرخ و فلک بوده فلورانسه که صاحب دوگال محسوب می‌شه. حالا دوگال باید کاری بکنه. از طرف دیگه، مردم هم از قضیه ترسیدن و وحشت کردن. پس همگی می‌رن پیش زبدی و از اون برای حل این قضیه کمک می‌خوان. زبدی بهشون می‌گه که اون چرخ و فلک نقش زندان رو برای زیباد بازی می‌کرده. حالا که شکسته زیباد آزاد شده و تنها راه، زندانی کردن دوباره زیباد و جلوگیری از منجمد شدن بقیه دنیا، به دست آوردن سه تا الماسه. بعد اون سه تا الماس رو باید توی چرخ و فلک بگذارن تا دوباره زیباد زندانی بشه. اما زیباد زرنگ‌تر از این حرفاست. شما می‌تونین ادامه این انیمیشن پرهیجان و ماجراجویانه رو ببینید و ازش لذت ببرید.

شخصیت‌های انیمیشن چرخ و فلک جادویی The Magic Roundabout

دوگال: سگ بامزه داستان ماست که می‌خواست به یه نفر کمک کنه اما باعث آزاد شدن زیباد بدجنس شد. زبدی: جعبه جادویی قرمزرنگیه که دوقلوی زیباد محسوب می‌شه اما اون اصلا بدجنس و شرور نیست. اون سعی می‌کنه تو شکست دادن زیباد به بقیه کمک کنه. زیباد: جعبه جادویی آبی رنگیه که از خیلی سال پیش توی چرخ و فلک زندانی شده. حالا که آزاد شده می‌خواد کل دنیا و خورشید رو منجمد کنه. فلورانس: فلورانس صاحب دوگاله که زیباد اون رو به همراه چندتا بچه دیگه توی یه سلول یخی زندانی می‌کنه.