آفرینک
X

زاگ و پزشکان پرنده Zog and the Flying Doctors (2020)

زاگ و پزشکان پرنده Zog and the Flying Doctors

انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده Zog and the Flying Doctors درباره یک شاهزاده، یک شوالیه و یک اژدها است که همراه با هم، به جاهای مختلف پرواز کرده و به موجودات بیمار کمک می‌کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلیس
 • 6.7 امتیاز
 • 23 دقیقه
 • دوبله
 • 3+ سال
 • FHD

معرفی زاگ و پزشکان پرنده

اغلب بچه‌ها دوست دارند یک شاهزاده زیبا، قوی و شجاع باشند و در برج‌های مجلل، زندگی کنند، اما شاهزاده پریل کمی با بقیه فرق دارد. این شاهزاده جوان، دوست دارد که با استفاده از مهارت‌های پزشکی خود، به بقیه کمک کند. به خاطر همین، تصمیم می‌گیرد با یک شوالیه و البته یک اژدهای بامزه یعنی زاگ، به بخش‌های مختلف سرزمین‌شان پرواز کرده و مراقب بقیه موجودات باشند. البته که اوضاع همیشه هم خوب پیش نمی‌رود و قرار است در انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده که با اسم زوگ و دکترهای پرنده هم در ایران مشهور شده، داستان کامل ماجراجویی این گروه عجیب و جذاب و البته چالش‌های آن‌ها را با هم ببینیم!

داستان کارتون سینمایی زاگ و پزشکان پرنده

شاهزاده خانم داستان ما، اصلا دوست ندارد فقط پرنسس باشد و از همان بچگی، دوست داشت به همه کمک کرده، مراقب بقیه باشد و از موجودات مختلف تا زمان خوب شدن حال‌شان، نگهداری کند. به خاطر همین، همراه با زاگ، اژدهای بامزه و دوست‌داشتنی و البته شوالیه گدبوت، به جاهای مختلف پرواز می‌کنند و تک‌شاخ بیمار، شیر سرماخورده و بقیه موجودات مریض را معاینه می‌کند. پادشاه اصلا از این شرایط راضی نیست و به همین خاطر، شاهزاده پریل را در برج حبس می‌کند تا رفتار خود را تغییر دهد و مثل شاهزاده‌ها رفتار کند. هرچند پادشاه نمی‌داند به‌زودی خود او مریض شده و خب به یک دکتر ماهر مثل شاهزاده پریل نیاز خواهد داشت! فکر می‌کنید شاهزاده به پادشاه کمک می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده بنشینید!

جزئیات جالب انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده با دوبله فارسی

کارتون زاگ و پزشکان پرنده بر اساس یک کتاب کودکانه نوشته «جولیا دونالدسون»، ساخته شده است. این کارتون جذاب، به‌بهترین شکل ممکن تمام جزئیات زیبا و خوشایند این داستان را به‌تصویر کشیده است و بدون شک همه مخاطبان، صرف نظر از سن و سال، عاشق تمام بخش‌های این کارتون سرگرم‌کننده خواهند شد.
طراحی تمام جزئیات کاراکترها و سکانس‌های مختلف، کاملا کودکانه و جذاب است و مخاطبان با تماشای این کارتون، به‌راحتی می‌توانند زندگی در این دنیای خیالی و آرام را تصور کنند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سینمایی زاگ و پزشکان پرنده با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که تمام جزئیات داستان این کارتون جذاب را متوجه شوند و سپس درباره مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، با هم صحبت کنید.

پیام های مثبت کارتون زاگ و پزشکان پرنده برای بچه ها

تماشا انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده برای کودکان بالای 3 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

 • دنبال‌کردن رویاهای خود و تلاش برای رسیدن به اهداف شخصی؛

 • عدم توجه به حرف‌های منفی اطرافیان و استفاده از تمام توانایی‌های فردی برای ایجاد شرایط بهتر در جامعه؛

 • انتخاب مسیر درست با توجه به علایق، مهارت‌ها و استعدادهای خود.

پرنسس پریل دلش نمی‌خواهد مثل بقیه پرنسس‌ها، فقط در کاخ زندگی کند و اهداف مهمی مثل فعالیت در جامعه و کمک به دیگران دارد. بچه‌ها در این کارتون می‌بینند که پریل، برخلاف انتظار جامعه، تصمیم دارد یک شغل کاملا متفاوت داشته باشد و در این مسیر با چالش‌های مختلفی روبه‌رو خواهد شد. از این بخش کمک بگیرید و با کودکان درباره انتظارات متفاوت جامعه از انسان‌ها، گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید که هدف و شغل رویایی خود را به شما بگویند و سپس راه‌های مختلف رسیدن به این هدف را با هم بررسی کنید. درباره چالش‌ها و موانع مختلف برای رسیدن به اهداف، با کودکان حرف بزنید و از همین سنین کودکی، آن‌ها را با شرایط واقعی جامعه آشنا نمایید.
در ادامه این کارتون، بچه‌ها می‌بینند که شاهزاده پریل، با وجود همه اختلاف‌های موجود با عموی خود، در زمان بیمارشدن‌اش به او کمک کرده و از تمام توانایی‌های خود برای بهتر شدن پادشاه، استفاده می‌کند. با توجه به اتفاقات این بخش از کارتون نیز می‌توانید درباره اهمیت کمک به دیگران و مخصوصا اعضای خانواده، با بچه‌ها تبادل نظر داشته باشید. از آن‌ها بپرسید که فکر می‌کنند کار شاهزاده پریل درست بوده؟ اگر آن‌ها در چنین شرایطی بودند، به پادشاه کمک می‌کردند؟
علاوه بر این موارد، در انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده، ارزش‌های اخلاقی مهمی مثل موارد زیر برای بچه‌ها مرور می‌شوند:

 • کمک به دیگران؛

 • هم‌دلی و از خودگذشتگی؛

 • نتایج مثبت کارهای گروهی.

تماشا و دانلود انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون زاگ و پزشکان پرنده با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم هر انیمیشن را چندین بار تماشا می‌کنند، اصلا نگران نباشید! امکان دانلود انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون جذاب و سرگرم‌کننده را همراه با فرزندان و بقیه اعضای خانواده، تماشا کرده و از ماجراجویی‌های مهیج پریل، گدبوت و زاگ، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن زاگ و پزشکان پرنده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده و انیمیشن وامبت قهرمان را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.