آفرینک
X

شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا Night at the Museum : Kahmunrah Rises Again (2022)

شب در موزه Night at the Museum

انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا Night at the Museum : Kahmunrah Rises Again 2022 ماجراهای نیک، نگهبانی او از موزه، فرار کردن کاه مونرا و به وجود آمدن ده‌ها دردسر کوچک و بزرگ است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا

حضور در یک موزه عظیم و جذاب، همیشه هیجان‌انگیز است، اما تصور کنید که در این موزه، شب‌ها همه چیز زنده شوند و همه موجودات، در کنار هم تا صبح زندگی کنند! عجیب است. اما این اتفاقی است که هر شب در موزه عجیب و غریب تاریخ آمریکا می‌افتد. در این شرایط، نگهداری از همه بخش‌های موزه و مراقبت از وسایل باارزش آن، کار سخت‌تری خواهد بود. چرا؟ خب چون همه موجودات موزه خوب و مهربان نیستند و بعضی از آن‌ها مثل کاه مونرا، همیشه یک هدف بد دارند! اگر منظور ما را نمی‌دانید، همراه ما باشید تا داستان کامل انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا را که با اسم‌های مختلفی مثل شبی در موزه : بازگشت دوباره کاه مونرا و کامونرا دوباره بر می خیزد هم در ایران مشهور شده است را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا 2022

«لری» نگهبان اصلی موزه، قرار است برای یک کار جدید، به ژاپن برود و در این حالت، موزه به یک نگهبان جدید نیاز دارد. البته که افراد حاضر در موزه، از هیچ‌کدام از نگهبانان جدید اصلا خوش‌شان نمی‌آیند و اصرار دارند که حتما «نیک»، پسر نوجوان لری، وظیفه نگهبانی از موزه را برعهده بگیرد. نیک اصلا دلش نمی‌خواهد چنین مسئولیتی را بپذیرد ولی کم‌کم با حرف‌های والدین‌اش، قانع می‌شود. البته که در همان شب اول، همان اتفاقی که نیک از آن می‌ترسید رخ داد و یک اتفاق بد پیش آمد! کاه مونرا به لوح اصلی موزه که باعث زنده‌شدن موجودات موزه می‌شود، دست پیدا کرده، از موزه فرار می‌کند و قصد دارد که فرمانروایی کل زمین را برعهده بگیرد و الان نیک باید او را یافته، لوح را برگرداند و دوباره کاه مونرا را به زیرزمین موزه و در تابوت خودش، برگرداند.اصلا کارهای آسانی نیستند، نه؟

جزئیات مهم انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا با دوبله فارسی

انیمیشن جدید شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا ، یکی از انیمیشن های 2022 بوده و چهارمین قسمت از این اثر فوق‌العاده است که تا پیش از این، در قالب فیلم ساخته و پخش شده بودند. این بار، دنباله این فیلم جذاب به‌صورت انیمیشن ساخته شده است و مخاطبان می‌توانند همان کاراکترها را به‌بهترین شکل در حالت کارتونی و انیمیشنی ببینند.   
طراحی صحنه‌ها و کاراکترها، به‌شدت مشابه همان فیلم‌های اصلی است و خوشبختانه حتی اگر فرزندان شما تا پیش از این، فیلم‌های شب در موزه را ندیده باشند، باز هم می‌توانند این کارتون فوق‌العاده را تماشا کرده و از داستان مهیج، کاراکترهای جذاب، صداگذاری‌های عالی و البته داستان به‌شدت سرگرم‌کننده و در عین حال آموزنده و طنز، لذت ببرند.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی کارتون جدید شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا 2022 همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات داستان و البته طنز موجود در این انیمیشن را درک کرده و سپس درباره نکات مثبت و مهم آن، با هم صحبت کنید.

پیام های مثبت کارتون شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا برای بچه ها

تماشا انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا ، برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر است:

  • داشتن اعتماد به‌نفس کافی برای برعهده گرفتن وظایف جدید؛

  • مسئولیت‌پذیری و تلاش برای جبران اشتباهات گذشته خود؛

  • کمک به همدیگر برای رسیدن به اهداف مد نظر.

بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند که نیک نوجوان، اصلا اعتماد به‌نفس ندارد و احساس می‌کند که از پس هیچ کاری بر نمی‌آید. البته که این تصور نیز روی عملکرد او تاثیر گذاشته و همیشه باعث خراب‌شدن اوضاع می‌شود. می‌توانید با استفاده از این بخش، درباره دست‌کم گرفتن خود و نداشتن اعتماد به‌نفس کافی، با بچه‌ها صحبت کرده و به آن‌ها بگویید که هر کسی برای یادگیری مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف، باید خود را در شرایط جدید قرار دهد. از آن‌ها بخواهید که برای پیشرفت و رشد، از دایره امن خود خارج شده و برای آماده‌شدن برای زندگی در شرایط واقعی، مهارت‌های جدیدتری بیاموزند.
از سوی دیگر کودکان در این کارتون با انواع کاراکترهای واقعی و تاثیرگذار تاریخ، آشنا می‌شوند. با استفاده از این موضوع، درباره مهم‌ترین شخصیت‌های دنیا با کودکان گفت‌وگو کرده و بر اساس علایق‌شان، آن‌ها را به موزه‌های اصلی شهر یا کشور ببرید.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا 2022 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود این کارتون، آن را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده خود، به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از ماجراجویی‌های نیک همراه با شخصیت‌های مهم تاریخ دنیا، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی و انیمیشن اژدهای آرزو را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.